Opatření nový podnik

Máme tendenci vidět nejúspěšnější start-up firem okouzlující vzhled, ale nevím zakladatelů vnitřní boje. Inkubátor 500Startups slavný zakladatel Dave McClure začínají cítit těžkosti. Říká:

“Podnikání je zřídka vrátí zaplatit hodně, ale tam byl čas, kdy budete plakat sám, schovává v rohu, můžete se opravdu starat o jiné věci, není společenský život, tam není moc šance trávit s rodinou a přáteli, zatímco vy zase svět kolem podnikání , srdce drolí musím dát na dobré cestě. ”
Chcete-li udělat dobrý start jít kousek cesty, zde je několik podnikatelé mají tendenci k páchání chyb, a možná i inspirovat, ale některé chyby v některých případech nelze považovat za chybu, ale o lidi, protože projekty jiná otázka.
Příliš brzy usilovat o mediální spolupráci
Pokud jste podnikatel hledá médií je nejlepší se zeptat sami sebe, proč můžete najít? Jste připraveni čelit média ne? Jaké články vám může pomoci dosáhnout cíle? Pokud jsou výrobky a obchodní modely nebyly stanoveny, nejlepší, jít do médií, nebo přejeté zvíře.
Ochotni utrácet své vlastní peníze k podnikání
Obchodní lidé na své vlastní náklady, a většina spoléhá na vnější investice. Ale přijmout někoho jiného investicí se rozumí peníze, nemohou pomoci sami, budete utrácet peníze investovat každou osobu v dohledu. A s investory po ukončení zpětného poměr se sníží.
Pokud jste s největší startují na vlastní náklady, můžete investovat do absenci tlaku v případě lidí, kteří chtějí objevovat obchodní modely a přístup k rozvoji. Jakmile jste schopni soběstačnosti, budoucnost a investoři budou mít větší vyjednávací trumfy. Pokud se nikdo jiný k ovládání vaší společnosti, můžete také ustoupit kdykoliv, nebojte se o poslední dveře.
Alone operace, nebo příliš mnoho spoluzakladatel
Průkopníkem podnikání lidí, kteří vědí, jak těžké, nikdo není všemocný, aby nebyl mladý, Karoshi je nejlepší najít spoluzakladatelem, abyste podílejí na práci. Nechtěl bojovat sám, zakladatel příliš mnoho, nebo ne. Mnozí lidé chtěli začít s přáteli, ale mnoho lidí, tvůj podíl je také méně. Například existují čtyři přátelé podnik, pokud rozdělit akcie, pak financování dříve, než jste odešel 25% akcií. Klíčem k úspěchu je nesouhlas, nebo pokud přispívají není totéž, když vztah bude bezva, tak existuje mnoho start-up společnosti počáteční existuje několik spoluzakladatel a nakonec zbylo po jednom. Myslíš, že Facebook, Quora, Cesta a Foursquare.
Často se účastní aktivit
Někteří podnikatelé, aby se do publicitu, nebo více poznat tzv. profesionálním pracovníkům a často účastnili odborných akcí, výměny vizitek, ale produkt není zralé, předčasně účastníci budou jen ztrácet příliš mnoho času, snaží ne Prosím. Musíte trávit čas na produktu a čas vynaložený na činnosti v přidělených na rozumné kompromisy.
Nedostatek komunikace, ignorování kritiky
Někteří podnikatelé mají často pocit, že jsou velmi silné, tak arogantní, ne naslouchat názorům druhých, ani personál stížnosti a kritiku uživatelů přimhouřit oko, vážný nedostatek komunikace, což je velmi nebezpečná věc. Podnikatelé by měl být vhodný čas na ¥ ck postoj, ale ve většině případů by mělo být skromné, jen naslouchat názorům a návrhům ostatních.
To vám sloužit
Moudrý podnikatel by měl vědět, kdy přestat. Někteří podnikatelé si myslí, že jsou velmi silné, jiní investovali 100.000.000 dolarů pořízení svých výrobků, odmítl prodat. I když je to obdivuhodné rozhodnutí, a někdy se také zdá hloupé. Video spuštění Qwiki měli možnost cenu 100.000.000 dolarů cenu prodat, ale to se nestalo, a teď může být prodána jen za 50 milionů dolarů Yahoo, Cesta šanci prodat za vysoké ceny Googlu, ale Dave Morin odmítl, Nyní rozvoj není vlažný.
V tomto bodě však věc názoru, mnoho společností na vlastní pěst do konce, aby se stala velká společnost, jako je Facebook.
Lež, aby přežil
Někteří podnikatelé, aby přežil, může lhát pro investory a reportérů s tím, jak dobře jejich výrobky, jak rychlý vývoj, slibnější. Někteří lidé budou investovat do hloubky ověřit vaše slova jsou pravdivá, a někteří mohou prostě nezajímá tolik, takže já ti věřím. Konečný výsledek je, že pokud se vám to nepodaří, můžete přijít o víc, například v příštích finančních možnostech. Zbrklý
Někdy mohou investoři dát stres, pak se nemůžete dočkat, až se vytvoří uspokojivou odpověď, tentokrát trpí, je váš produkt. Různé start-up společnosti tempo růstu se liší, a to kvůli tlaku a slepé expanze.

Leave a Reply