Önlemler yeni bir girişim

Biz en başarılı start-up şirketleri göz alıcı bir görünüm görmek eğilimindedir, ancak iç mücadelenin orijinal kurucularından bilmiyorum. Kuluçka 500Startups ünlü kurucusu Dave McClure zorluklara hissi başlar. O diyor ki:

“Girişimcilik nadiren bir sürü ödemek dönmek ama yalnız ağlayacak bir zaman köşesinde saklanıyor, orada, gerçekten başka şeyler dikkat alamaz, hiçbir sosyal hayat var, girişimcilik etrafında dünyanın açarken aile ve arkadaşlar ile geçirmek için çok şansı yoktur , kalp iyi bir yolda koymak zorunda çöktü. ”
Bu arada bazı gitmek için iyi bir başlangıç ​​yapmak için, burada birkaç girişimci hataları işlemek eğilimi vardır ve belki de ilham, ancak bazı durumlarda bazı hatalar bir hata kabul edilemez, ama bir insan, proje için farklı bir konu.
Medya işbirliği aramak için çok erken
Eğer medya bunları bulmak neden kendinize sorun en iyisidir? Eğer medya vermedi yüz hazır mısınız? Ne tür makaleler amacına ulaşmak yardımcı olabilir? Ürün ve iş modelleri tespit edilmemiştir varsa arayan bir girişimci iseniz, en iyi medya veya roadkill gitmek için değil.
Iş yapmak için kendi para harcamak istemezler
İş kendi imkanlarıyla insanlar, ve en dış yatırım güveniyor. Ama başkasının yatırım para kendine yardım anlamına gelir kabul etmek, size denetim her kişi yatırım için para harcamak. Ve yatırımcılar ile getiri oranı çıktıktan sonra azalacaktır.
Eğer kendi pahasına en başlangıç ​​iseniz, iş modelleri ve geliştirme erişimi keşfetmek insanların durumunda basınç yokluğunda yatırım yapabilirsiniz. Bir kez kendi kendine yeterlilik, geleceği ve yatırımcılar daha fazla pazarlık cips olacak edebiliyoruz. Şirketinizin kontrol etmek için başka hiç kimse, aynı zamanda herhangi bir zamanda geri çekilme durumunda, son kapı konusunda endişelenmeyin.
Yalnız işlemleri, ya da çok fazla kurucularından
Girişimci insanlar öncü Bitti ne kadar zor, hiç kimse genç değil sırayla iş paylaşmak için, Karoshi, bir kurucu bulmak için en iyisidir, her şeye gücü yeten olduğunu biliyorum. , Tek başına çok fazla ya da kurucusu mücadele olmaz. Birçok kişi arkadaşları ile başlamak istiyorum, ama birçok kişi, sizin payı da azdır. Eğer hisselerinin 25% yapmamışlar önce sonra hisse, finansman bölünmüş Örneğin dört arkadaş girişim vardır. Var anahtar anlaşmazlık, ya da ne zaman ilişki çatlak ne zaman aynı değildir katkıda, bu nedenle başlangıç ​​birçok şirket bir başlangıç ​​vardır kurucularından çeşitli ve son olarak bir aşağı kaldı. Düşünün Facebook, Quora, Yol ve oturaklı.
Sıkça faaliyetlerine katılmak
Sözde endüstri profesyonelleri bilmek ve sık sık sanayi olaylar, döviz kartvizit, ancak ürün olgun, erken katılımcılar sadece mücadele, çok fazla zaman kaybına sebep olacaktır değil katıldı almak için tanıtım, ya da daha fazla yapmak için bazı girişimciler lütfen. Bu dengeler makul bir tahsis faaliyetleri için harcanan ürün ve zamanında zaman harcamak gerekir.
Iletişim eksikliği, göz ardı eleştiri
Bazı girişimciler genellikle çok güçlü olduğunu hissediyorum, bu yüzden kibirli, hatta personel şikayet ve kullanıcıların eleştiriler çok tehlikeli bir şeydir gözlerini, iletişim ciddi bir eksikliği, açmak, başkalarının görüşlerini dinlemek değil. Girişimciler ¥ ck tutum için uygun bir zaman olmalıdır, ancak çoğu durumda, sadece başkalarının görüş ve önerilerini dinlemek, mütevazı olmalıdır.
Size hizmet etmeyen
Bilge bir girişimci vazgeçmek zaman bilmeli. Bazı girişimciler çok güçlü olduğunu düşünüyorum, başkalarının ürünlerinin 100 milyon dolar satın alma yatırım, o satmayı reddetti. Bu takdire değer bir karar olmasına rağmen, ve bazen de aptalca görünüyor. Video başlangıç ​​Qwiki satmak 100 milyon dolar fiyat fiyatlandırmak için fırsat oldu, ama olmadı ve şimdi sadece Yahoo 50 $ milyon satılabilir; Yol yüksek fiyatlarla Google satmak için bir şansı vardı, ama Dave Morin, reddetti Şimdi gelişme ılık değildir.
Bu noktada, ancak, görüş meselesi, sonuna kadar kendi birçok şirket, Facebook gibi, büyük bir şirket olmak.
Hayatta kalmak için yalan
Hayatta kalmak için bazı girişimciler, ne kadar iyi ürünlerini söyleyerek, yatırımcılara ve gazetecilere yalan nasıl hızlı bir gelişme, daha umut verici. Bazı insanlar sözlerin doğru doğrulamak için derinlemesine yatırım yapacak, ve bazıları sadece çok umurumda değil, bu nedenle sana inanıyorum. Nihai sonucu size başarısız olursa, bu tür bir sonraki finansman olanakları gibi, daha fazla kaybedebilirsiniz olmasıdır. Aceleci
Bazen, yatırımcılar stres verebilir, o zaman tatmin edici bir cevap üretmek için sabırsızlanıyorum, bu kez bir üründür acı. Farklı start-up şirketleri büyüme oranı çünkü basınç ve kör genişleme, farklıdır.

Leave a Reply