Nors tai iš žiniasklaidos lobis, jūs negalite norite išeiti

Kadangi žiniasklaida neseniai atleistas karšta, skuba iš ekspertų ir žiniasklaidos žmonės atsirado apie savo perspektyvas ir pinigų scenos įvairovė. Kai vienas dalykas, mes visi turime daryti, kai iš tikrųjų būti labiau ramus galvoju, kad šis dalykas, galų gale yra ne taip gerai, nėra tai padaryti, tai padaryti, kaip tai padaryti. Žinoma, tol, kol yra optimistiškai nusiteikę visko, Paizhuan ir mačiau Paizhuan straipsniai Paizhuan daug nei šiandien, nei pagirti, ji gali būti iš žiniasklaidos kalbėti apie tai, kaip jį tobulinti.
Vienas iš jų, kurie negali būti vadinamas iš žiniasklaidos
“1% taisyklė” niekada pasikeitė, realaus turinio naudotojų visada galės gaminti tik 1%, o kad 1%, kiek žmonių gali būti vadinamas iš žiniasklaidos daryti? Manau, kad žiniasklaida turėtų turėti šiuos elementus iš
Nepriklausoma Originalumas: nuo žinoma žiniasklaidoje, yra “aš”, ir jei vieną dieną iš žiniasklaidos atgaminti kitų žmonių straipsnių, manau, negali būti laikomas iš žiniasklaidos abstrakčiai.
(2) laiku: medijos savybės ir savalaikiškumo natūralus procesas yra susijęs su, ir, jei norite parašyti romaną vištienos sriuba ar kažką, arba padaryti “rašytojas”, tai, nes žiniasklaida yra ne jums. Nes nuo socialinės žiniasklaidos turinį, kad šioje pramonėje kai kurie iš labiausiai populiari tema turinio.
3 Židinio atsparumas: nuo žiniasklaida turi savo Fiksuotas židinio temą čate virtuvės šiandien, rytoj, traukti astronomija, įgytas apie rinkodarą. Jei tikrai manote, kad jų įtaka, skaitytojas nukreipiamas į asmenį jūs einate, nesvarbu, ką mes pažvelgti raštu
4 diskursas: Kai kurie žmonės mano, kad žiniasklaida turėjo galimybę susipažinti, savo žiniasklaidai gali būti daugiau žmonių pamatyti, ir galiausiai atsidūrė tą pačią dieną, be šepečiu apsilankymus, niekas paukštis jums. Todėl teisę kalbėti ne taip paprasta gauti, jei turite teisę kalbėti, tada sveikinu Jus, net jei neatitinka trijų geriausių, taip pat galite padaryti gerą iš žiniasklaidos.
Antra, noras ką nors parašyti nebūtinai tvarų
Vis dar naudoja “Google Reader”, aš buvau užsisakęs šimtus dienoraštį, praėjus šešiems mėnesiams po to, kai rezultatai taip pat toliau atnaujinti mažiau nei vieną dešimtąją, ir nervus ir tada išsitraukia Kai kurie iš populiariausių dienoraščio adresą į prenumeratą. Pažvelkite į save, Sina dienoraštyje tik iš laiko kiekvieną dieną ką nors parašyti, eismo nėra mažas, o vėliau rašė apie šešis mėnesius jausti pakišo koją, šiek tiek ne į jį rašyti. Vėliau palaikyti ilgiau, nes iš savo pinigų, kad pirkti vietos užima svetainę su WP, tik laikytis iki 10 mėnesių, taip pat nenoriai atnaujinti nenori rašyti. Microblogging nenaudojamas ilgą laiką tikriausiai priežastis pakišo koją jiems vėl pakišo koją, 140 ar mažiau žodžių turinys vis dar gali būti parašyta.
Apie prieš kelis mėnesius ir pradėjo rašyti dienoraštį, tiesiog vėl Sohu naujienų klientui sukurti pasirinktinį žiniasklaidos “problemų imperatorius”, šį kartą aš nežinau, kaip ilgai jis gali.
Trečia, dinamiški daugiau iš
Kas yra inertiška, ne derliaus pastangų negali trukti ilgai. Be dienoraščio eros, turiu pastebėti grožis makiažas klasė dienoraštis “šiek tiek pavargęs pavargęs”, bet tai sesuo kuris skinti plaukų minkštas popierius yra reklama. Manau, kad tai yra labai vertingas ir greičiausiai toli nuo žiniasklaidos, tai yra, į vertikalią srityje sukurti savo gerbėjų, ir per kitų formų minkšto popieriaus rekomenduojamų produktų, gauti atitinkamus interesus. Tuo tarpu, jei į žiniasklaidos turinio kokybę nuo mažėjimas, pavyzdžiui, mažas pavargęs pavargęs to, vartotojai galės Masi komunas, todėl žmonės iš žiniasklaidos bandys išlaikyti šią pusiausvyrą.
“Ne pelno negali sau anksti” viena nesugeba išlaikyti ilgalaikių palūkanų raštu, arba ištirti atitinkamą verslo modelį. Higieninis popierius ir reklama yra paprasčiausias verslo modeliai, tačiau tai vieta metodas vis dar reikia pasistatyti iš žiniasklaidos įtaka, todėl kiekvienas iš žiniasklaidos žmonių pirmiausia galvojame apie save kaip padaryti, kad skaitytojai ištraukė savo komercinę vertę Ateik.
Ketvirta, kadangi žiniasklaida yra dar turinys yra karalius
Per žiniasklaidą žmonės dabar žinoma iš straipsnio, tikrai gali laikytis ir rasti būdų, kaip sąskaitų gali būti pelninga, nors yra, bet ne daug. Norėjo didelius galvijus iš žiniasklaidos, daug iš tikrųjų, tik užima pozicijas, o ne eiti į tokį žiniasklaidos operacijose tvarka, įskaitant bendrą padėtį, tikslinei auditorijai ir pan. Atvykstant iš žiniasklaidos amžiaus, daug esamų tinklo kanalai, pavyzdžiui, mikro-channel, mikro-dienoraštį, dienoraštį, naujienos klientų ir tt, bet realios vertės nėra šių kanalų branduolys, tačiau turinio.
Kadangi žiniasklaida gali ne tik rašyti apie maistą ir gerti Lazard, bet realus sausas. Tai nėra nušautas kakta išdžiūti, kaip gali būti reikalaujama, teikiantys pagal skirtingas temas vykdyti visą suplanuotą pasirūpinti savimi. Todėl, kadangi žiniasklaidos kanalai veikia nuo žiniasklaidos, ponios ir žmonės iš žiniasklaidos priekyje, prašome kruopščiai galvoti apie tai, kaip jie nori daryti, prieš pradėdami, žinoma, yra turėti galimybę pasirengti žmonių. Paruoškite savo platinimo kanalus, pradėti tai daryti tikrai vertingą turinį

Leave a Reply