Nintendo trzymać się swojej strategii pomimo miękkich sprzedaży

Od czasów Nintendo 64, masy przybywali do systemów Nintendo na siłę swoich gier.

Nintendo nadal koncentruje się na strategii treści pierwszego – mimo, że jest tworzenie pewne krótkoterminowe problemy, ponieważ nie ma zbyt wielu gier Nintendo na swojej nowej konsoli Wii U tylko jeszcze.
Ale Nintendo nie dotyczy, tak daleko.
“Uważamy, że jest to dość proste. Tak długo, jak skupić się na naszą wielką pierwszą zawartość strony tam, uważamy, że sprzedaż sprzętu będzie się”, powiedział Nintendo of America prezydenta Reggie Fils-Aime w wywiadzie dla CNNMoney na Electronic Entertainment Expo w Los Angeles.
Fils-Aime zwrócił uwagę na podobieństwa między uruchomieniem Wii U oraz przenośna konsola Nintendo, 3DS. Zauważył, że gdy musisz mieć gry wylądował na 3DS, sprzedaż szybko podniósł. (Choć to nie boli, że 3DS otrzymał również przeprojektowanie m.in. większy ekran.)
“To chyba półtora roku temu, że siedzę w spotkaniu jak to odpowiedzi na pytania o jak 3DS przetrwa przed iPhone. Spójrzmy teraz, jak to się robi,” Fils-Aime powiedział.
I choć wiele gier idą do Wii U przed końcem roku, w tym “Mario Kart”, “Donkey Kong Country” i “Pikmin”, “Bracia Super Smash” nie przyjedzie dopiero w przyszłym roku.
Co gorsza, nowe gry prezentujące Nintendo Mario i Zelda znaków nie może okazać się wielkie hity. “The Legend of Zelda: Wind Waker” jest HD remake 2002 gry, która pierwotnie ukazała się na konsoli Gamecube. “Super Mario 3D World” jest bezpośrednim sequelem “Super Mario Ziemi 3D” gry, która pojawiła się na 3DS i nie musi śledzić z “Super Mario Galaxy” gier prezentowanych na oryginalnej konsoli Wii.
W innych części działalności firmy, Fils-Aime mówi, Nintendo nadal jest bardzo zainteresowany w badaniu, co może zrobić z cyfrowej dystrybucji. Pytany o plany Nintendo dla jego Virtual Console, Fils-Aime powiedział, że chce, aby wyświetlić starsze gry Nintendo 64 wyróżniona,
Ale aż wszystkie nowe gry przybywają na Wii U w tym roku, Nintendo będzie zatrzymany w suszy sprzedaży.

Leave a Reply