Netflix Zdjęcie przepięcia 25% stałego wzrostu abonentów

Oryginalny zakład Netflix za programowanie wydaje się być opłacalne. Netflix podpisał się ponad 2 mln nowych abonentów strumieniowego w USA w pierwszym kwartale, co było na samym końcu własnych spółki prognoz.

Pierwszy kwartał należy utworzenie najbardziej ambitnego w serii oryginalnej Netflix do tej pory: “Domek z kart”, z udziałem Kevina Spacey.
Silne zyski abonenta pomógł Netflix handily pokonać zarobki analityków szacunki. Netflix (NFLX) akcji wzrosła o 22% w handlu we wtorek rano po ogłoszeniu firmy zarobków nocy.
To skok można przypisać częściowo wysoki odsetek Netflix w krótkich sprzedawców, lub inwestorów, którzy “pożyczyć” akcji spodziewają się sprzedać, gdy cena spadnie. Jeśli czas idzie wyższa, krótkie sprzedawcy są zmuszeni do zakupu akcji i pokrycie ich stanowiska.
Z zysku wtorkowej akcji Netflix są teraz aż 125% w tym roku, dzięki czemu firma najlepsze wyniki akcji w S & P 500 do tej pory w 2013 roku.
Powiązany artykuł: Nowy Netflix Facebook aplikacja pozwala użytkownikom akcji historię wyświetlania
Raport kwartalny Netflix zarobki to pierwszy inwestorów spojrzenie na pierwotnym planie treści, Netflix w którym spółka po raz pierwszy ogłoszone pod koniec 2011. Netflix toczy się długą listę oryginalnej serii w tym roku: drugi sezon “Lilyhammer,” nowy sezon odwołany “Bogaci bankruci”, a dzieci wykazują od DreamWorks Animation, nowa seria od króla horrorów Eli Roth, jeden z komik Ricky Gervais, a drugi z “Weeds” twórca Jenji Kohan.
Hastings powiedział w poniedziałek, że jeśli oryginalna zawartość jest sukces w nadchodzących miesiącach, Netflix mogą poszerzyć swoją stajnię na 20 lub więcej koncertów.
“W ciągu najbliższych dwóch lat, to niewielki wzrost”, powiedział podczas telekonferencji z analitykami. “Gdyby to było szalenie udany dla nas, jak trzy pierwsze pokazy były, możemy nadal rozwijać do 20 lub na północ, ale to będzie zależne od tego, co dzieje się na resztę tego roku.”
Łączny zysk Netflix jest, bez opłat jednorazowych związanych z długiem, wszedł na 31 centów na akcję. Analitycy ankietowani przez Thomson Reuters oczekiwali zarobków 19 centów na akcję. Sprzedaż tylko dodatek 1000000000 dolarów, zgodnie z oczekiwaniami.
Choć Netflix za wyniki były stałe, firma nadal dźwięk obronny uderzył w jego liście do akcjonariuszy.
“Długotrwałe, wierzymy wartość naszej oryginalnej serii … będą ponoszone jak dodać więcej sezonów pokazuje już popularnych jak” domek z kart “i serii dalszych” napisała spółka. “Harry Potter nie był zjawiskiem w książce jeden, w stosunku do późniejszych książek w serii.”
Netflix ma powody do defensywne, jak analitycy wyrażali dwa duże koncerny o oryginalnym podejściu treści. Po pierwsze, firma wypuszcza wszystkie odcinki na raz – co oznacza, że ​​ktoś może zarejestrować się w bezpłatnym badaniu przez miesiąc oglądać “Domek z kart” i anulować prawo potem.
Netflix zająć się tą sprawą z głową w piśmie, mówiąc mniej niż 8000 osób “gamed” bezpłatną ofertę sądem w ciągu kwartału.
“Nasza decyzja, aby uruchomić wszystkie odcinki na raz utworzonych ogromnych mediów i społecznej buzz, wzmacniającej nasz atrybut marki daje konsumentom pełną kontrolę nad tym, jak i kiedy korzystać z ich rozrywki,” Netflix napisał w komunikacie.
Krytycy obawiają się też, że przy serii mogą być kosztowne – “House of Cards” kosztowała 100 milionów dolarów na dwa sezony.
Ale Netflix Joris Evers powiedział rzecznik CNNMoney na początku tego roku, że firma wydała o taką samą kwotę na “House of Cards”, jak to ma w wyłącznej umowy strumieniowe z zewnętrznym studio.
Ci, studia żądają więcej za ich cenną zawartością w ciągu ostatnich dwóch lat, ponieważ mogą teraz sklep swoje programy wokół do rywali Netflix: Hulu, RedBox (CSTR), Amazon (AMZN, Fortune 500) i więcej. HBO (własność CNNMoney dominującej Time Warner (TWX, Fortune 500)) i CBS (CBS, Fortune 500) “Showtime także rozszerzenie ich oferty strumieniowych.
To konkurencja nawał Netflix w strumieniowe wzrostu w Stanach Zjednoczonych, chociaż ostatnie dwa kwartały każdy przyniósł więcej niż 2.000.000 nowych strumieniowych rejestracje abonentów. To daje Netflix aktualny sumie prawie 29.200.000 abonentów.
Hastings powiedział analitykom, że “House of Cards” wygenerował “bardzo ładny wpływ” wzrostu abonentów “, ale delikatny wpływ nie, jeden, że jest noc wpływ.”
Netflix spodziewa się, że wzrost do spowolnienia w bieżącym kwartale. W drugim kwartale ogólnej, firma spodziewa się dodać tylko 230.000 do 880.000 nowych klientów w USA strumieniowe.
Hastings bagatelizował obawy, że hasło-sharing może być problem dla firmy, mówiąc, że to właściwe w przypadku najbliższej rodziny.
“Naprawdę nie sądzę, że istnieje wiele dzieje się z” Mam zamiar podzielić swoje hasło z marginalnym znajomości “,” powiedział.
CNNMoney James O’Toole przyczyniły sprawozdawczości.

Leave a Reply