Neden Google Gözlük konusunda iyimser değilim

Son zamanlarda, Google Gözlük web ekipman ve şüpheler anlamak için insanların her türlü cevap 33 SSS liste, bir SSS (Sık Sorulan Sorular) bölümünde açtı. Cevap olarak, Google gözlük yeniden dönmek konumuna kullanıcıları kontrol teknolojisi izin vurguladı. Google sesli arama bazı App Store uygulamaları elde etmek için gözlük, haritalar, navigasyon, e-posta, işlevsellik fotoğrafları ve gözlük elde edilebilir. Bu, akıllı bir giyilebilir cihazlar nispeten rüzgar ürünleri çekmek gibi görünüyor söylemek gerekir. Yani, Google gözlük ne geleceği konusunda iyimser olabilir?
Google bir zorunluluk haline zor Gözlük
Giyilebilir cihazlar Gözlük, gerekli giyilebilir cihazlara ait değil. Çoğu insan, gözlük daha nedeniyle sağlık sorunları gözlük zorla gibi değil çünkü. Bazı insanlar somut gözlük ile kontakt lens yerine gözlük çerçeveleri kullanmayı tercih. Gözlük zaman giymek normal gözlerde yanlış bir şey bu önlemek için gibi bazı özel durumlar, ya da ne zaman gölge dışarı çıkmak, ya da güzel bir yolculuk Shuaku Hou ile bir araba dışında, çok küçük , gözlük rolünü oynayacak. Gözlük zor bir şey, böyle şeyler görmek ya da gözlük için uzun bir süre için oldukça aynı hissetmek için çıplak gözle şeyleri görmek için gözlük gibi bazı olumsuz etkileri, olacak garip değil doğal bir duygu,, burun, kulak rahatsız olacaktır çökme, vb de göz sorunlara neden olur.
Google gözlük sadece 40 gram, çok hafif, ama uzun süre kafasına takılan bile çok hafif ekipman iddia olsa da, rahatsızlık hissi neden olabilir. Google gözlük rol posta, konumlandırma almak, günümüzde akıllı telefonlar arama, gezinme gibi akıllı özellikler, bir parçası değiştirmektir. Google gözlük artık insanlar sadece ekipman bir seçim, belli ki bu normaldir insanların yaşam alışkanlıkları ile uyumlu değildir gözlük, hayatın günlük ihtiyaçlar haline, yerine olabilir bekliyor. Doğru halkın alışkanlıkları çok daha az, halkın alışkanlığı daha doğal yol için yenilikçi bir cihaz kolay bir şey değildir. Bu nedenle, elektronik veya optik cihaz olarak konumlandırılmış gözlük halkın gözü çekmez. Ayrıca, Google SSS Google açıklanan “Google hızlı bir şekilde gelişebilir ekipman görgü kullanımı gibi gözlük için bekliyoruz.” Görgü kurallarının oluşumu çok kısıtlama gerektirmez ise Açıkçası, bir ritüel oluşumu, bir gecede bir şey değil, ama çok fazla yasa ve yönetmeliklere kısıtlı gereken varsa halkın alışkanlığı böyle bir, belli ki,, şekillendirme cihazlar kendi içinde, görünür, birçok şüpheler vardır.
Görüş Kullanıcıların normal hat müdahale
Google geliştiricileri Google gözlük her zaman geçiş yapabilirsiniz vurgu görüş insanların normal hat engel değildir sadece bir mikro-bilgisayar, bu insanların normal bir hayat engel olmaz ise lens üzerinde yerleştirilen bir cihazdır tutulacaktır. Normal şartlar altında, gözleri olan insanlar bir akıllı telefon veya tablet bilgisayar ekranında sabit, bu koşullar çevreleyen göz ucuyla dikkat edecek. Ancak, Google gözlük açtığınızda, göz insanlar bu ekranın önünde, ekran tüm gözler sanal dünya içeriğini tarafından çekici olacaktır endişe zaman doğal olarak, bir 25-inç ekran bir projeksiyon sunar, doğal gerçek dünyada yok sayacaktır Dava endişeler. Google gözlük evde konumlandırma, ya da ofis mobil cihaz esas olarak uygulanabilir bir cihaz, kullanmak için uygun değildir gibi. Bu nedenle, gerçek dünyada değişiklikler, gerçek dünyada Google gözlük sanal dünyanın dikkatini insanların değişimi etkileme zordur. Ve bu insan davranışlarının gerçek dünyanın bazı etkileyecek bağlı olduğu gerçek dünya ve yaşam sanal dünyada ayırt etmek bazen zor, gerçek hayatta insanların davranışlarını doğal sonucu hata oranı yükselir. Insanlar arasındaki iletişim gibi Google gözlük kişiler arası iletişimin sosyal yapısı büyük ölçüde azalır, böylece bir bariyer kurdu.
Radyasyon kaçınılmazdır
Google gözlük kablosuz terminal ekipmanı bir pozisyon olmalıdır. Ve bu insanların başlarına takılan kablosuz terminal cihazı gelen uzun bir zaman olacaktır. Doğal kaçınılmaz bir kablosuz cihaz radyasyon kablosuz ağ sorunuyla karşı karşıya. Wi-Fi radyasyon insanlara, sonuçsuz olmuştur zararlıdır. Google gözlük için uzun bir zaman alır, ama süre yere baş beynin merkezi sinir sistemi, bu nedenle merkezi sinir yakın olarak akıllı makineler, tablet PC’ler bu genel veya taşınabilir kablosuz cihazlar ya da çanta, bu, kafanda durumunda, bir uzun mesafe kablosuz ağ radyasyon alan herhangi bir yan etkisi yoktu demek, sonuçsuz bilimsel zor.
Akıllı telefon Alternatif? Gitmek için uzun bir yol
Kısa mesaj ile telefonda ise Google gözlük artık arama vardır, navigasyon, e-posta, yer, resim, video ve diğer fonksiyonlar, şu anda hala sadece yardımcı fonksiyonları iletişim. Bu arada operasyonel kısıtlamalar Google Gözlük, mevcut yazılım uygulamaları akıllı makineler, tablet PC senkronizasyonu ile değildir. Yani en azından şu anda Google gözlük tamamen tablet veya akıllı telefon yerini alamaz. Bu, Google gözlük akıllı makineler, tablet yedek ürünleri, ama sadece bir türevleri olmadığı anlamına gelir. Bu demektir ki Google gözlük sadece akıllı telefonlar, durumda kullanmanız daha az uygun tablet PC’ler, fonksiyonları bazı egzersiz. Ortalama bir kullanıcı için, Google görünmez artış gibi belli ki aynı akıllı makineler elinizin altında var gözlük, aldı, çünkü ekstra bir kablosuz terminal cihazları ekleyin sonra durumunda bir akıllı telefon veya tablet istiyorum, ve değil ihtiyaçlar gibi tatsız.
Google gözlük gözlük için Google konumlandırma her zamanki rutin alışkanlıkları Google Gözlük akıllı telefon veya tablet için bir yedek değil iken aksine, ancak basitleştirilmiş bir gelişme türevleri gibi bu tür giyilebilir cihazlar. Insan vücudu için Google gözlük de yetersizdir, Google gözlük de davranış hayatını insanların gerçek dünya etkileri sırasında. Böyle bir ürün hatta dünyada eşsiz, yenilikçi yönünü göstermek, ancak halkın alışkanlıkları ve zevkleri uymayan, çünkü sonunda aşamalı olacak.

Leave a Reply