Ne visi steigėjai gali tapti gera generalinis direktorius

Kai Pažymėti Pincus (Pažymėti Pincus) už išeinančio generalinio direktoriaus Zynga padaryti galutinį darbą, kai žinia, mes nustatėme, kad tai tikrai negali būti laikomas netikėtas: įmonių steigėjai retai tapti kompetentinga vyresnieji bendrovės generalinis direktorius.
Pažymėti Pincus paliko pareigas.
Ak, pasakyti, kad yra kita istorija vaikai. Pareiškime išleistas anksčiau šiandien, kuris, Pincus, Zynga įkūrėjas ir generalinis direktorius – nors nuo gruodžio 2011 Zynga IPO, nes jis buvo stengiasi išlaikyti gyventi su šia liga Šio žaidimo daug pradėjome mūsų santykius – pagaliau paskelbė, kad jis atleido savo, ir jis taip pat pasamdė kitą pramonės veteranas – Don Mattrick (DON Mattrick), buvęs “Microsoft Xbox skyriaus žmonių – savo įpėdiniu.
Pincus rašė: “Kai aš pažvelgti atgal per pastaruosius šešerius metus, supratau, kad aš visiškai netinkama kompetentingos ir produktų padalinių bendradarbiauti, kurti kartu su milijonais žaidėjų gali prisijungti ir žaisti žaidimus.”
“Aš visada teisus Bin (Bing) ir mūsų valdyba, kiek galėjau rasti direktorius gali padaryti daugiau, nei tai, ką aš padariau, kad būtų geras žmogus, aš padarysiu viską, ką galiu įdarbinti jį sugeria jį in Turiu įsitikinę, kad tai, ką aš ieškote Don stimuliatorių.
Jis pridūrė: “Per ateinančias dienas, aš ir toliau prisiimti savo vaidmenį kaip gera pirmininkas ir vyriausiasis produkto pareigūnas.”
Pozicija pokyčiai gali būti neramūs pradžia, tačiau nebūtinai atneš naują viltį. Per pastaruosius kelerius metus, Zynga visuomenės nuomonės žiniasklaidoje nuolat neigiamo slėgio, įskaitant daugiau su darbuotojų kaita potvynio ir patyrė blogų atsiliepimų apie kompanijos verslo kultūrą. Galiu tik pasakyti, kad įmonė turi blogą reputaciją Silicio slėnyje.
Tačiau, nepaisant to, kritikai Pincus, kaip įvertinti savo išvykimą, aš asmeniškai pritariu šio vaikino: steigėjai ne visada akcininkų yra viešieji asmenys Kompanijos “CEO geriausias kandidatas – iš tikrųjų reikia pasakyti, kad beveik bus.
Pagalvokite Noam WASSERMAN (Noam Wasserman), Harvardo verslo mokyklos profesorius, kuris studijuoja, jis studijavo generalinis direktorius eilės įkūrėjas daugiau nei dešimtmetį. Atgal į 2003, Thurman buvo paskelbtas puikią ataskaitą, kurioje išsamiai 202 perėmėja tinklo įkūrėjo istorijoje. Ataskaitoje “generalinio direktoriaus eilės įkūrėjas ir verslo sėkmės paradoksas” dokumente išsamiai įmonės neįvykdyti patenkinamai pradiniame etape steigėjo kaip bendrovė ir toliau vystyti ir plėsti verslo sėkmę, kaip tapti – ir kodėl gi bus – sunku likti CEO darbą eiti. Žinoma, ne visi bus Direktorių valdybos (arba savo) iš generalinio direktoriaus atleidimo iš darbo vietų steigėjas – tačiau šis reiškinys yra tikrai daugiau bendro, nei jūs manote.
Thurman rašo: Iš pirmųjų dienų, įkūrėjas generalinis direktorius visada sugeba prisitaikyti ir spręsti sudėtingas problemas, todėl, pavyzdžiui, pritraukti aukštos kvalifikacijos techninis personalas prisijungti, pavyko produkto kūrimo procesą, kad komanda atlieka efektyviau produkto kūrimo ir pan. Tačiau, kai pradinis produkto versija buvo sukurta, generalinis direktorius darbų apimtis neišvengiamai taps platesnis ir sudėtingesnis, nes jis ar ji turi pradėti pardavinėti produktus klientams, ir įsteigti organizaciją, reklamuoti savo produktus, ir rinkodaros komanda kūrimą.
Tokios bendrovės gali susidurti su didelių pasikeitimų dažnai ateina iš kvalifikacijos pagrindu įkūrėjas generalinis direktorius – jų technologija turėjo pakeisti iki bendrovė yra raktas į sėkmę – įgūdžių ir organizavimas ir valdymas tarp naujų poreikių neatitikimas. Tiesą sakant, produkto kūrimas yra baigtas įpėdinis generalinis direktorius, įkūrėjas pakeisti kiti tikimybė karto išaugo, šis reiškinys rodo bendrovės savininkai turi numatymo pripažinti šio įgūdžių pobūdį ir priežastis gali būti neatitikimų atlikti koregavimus prieš šią problemą ir pakeisti generalinis direktorius.
Nuo 1996 metų, paskutinis 100 IPO vartotojų tinklas, tik apie 20 procentų bendrovės steigėjas lieka generaliniu direktoriumi bendrovės unikalioje vietoje. Akivaizdu, kaip Jeff Bezos (Jeff Bezos), Mark Zuckerberg (Mark Zuckerberg) ir Jamie Stowe Pullman (Jeremy Stoppelman) priklauso prie tokių išskirtinių aplinkybių lyderių – kuris gali taip pat jie gavo tiek daug žiniasklaidos dėmesio priežastis. Tačiau žiniasklaidos dėmesio šiuo konkrečiu atveju, tai bus suklaidinti jums gaminti klaidingą įspūdį, kad mes klaidingai mano, kad “labiausiai” įkūrėjo turi galimybę vadovauti viešą bendrovės. Tačiau tiesa yra tai ne tas atvejis, tiesą sakant, Markas Pincus ši situacija yra labiau paplitęs pavyzdžiai.
Apie šią pamoką steigėjas yra labai svarbus. Kaip Wasserman kito vaizdas:
Ankstyvosios entuziazmą, pasitikėjimą ir aistra ir noras steigėjas yra dažnai sukėlė stumia kaip raketų paleidimo besikuriančias, pavyzdžiui, “Magic kuro didėja. Vizionierius įkūrėjas įkūrimo etapas visada bus labiausiai neatsiejama narys pagrindas. Šis organizacijos kultūros tipas yra laikomas globėjo įkūrėjas ir prijungti veteranas darbuotojų ir tvirtą obligacijų anksti klientams, ir jie yra laimingi galėdami būti pirmaujanti komanda per pastaruosius metus.
Tačiau, jei steigėjai yra nežino, aistros ir meilės trūkumų, šie ankstyvieji privalumai taip pat gali tapti Achilo kulnas, į trumpą lenta. Vadinamieji trūkumai, įskaitant steigėjas negali priversti ką ir neketina įkūrėjo nenorėjo daryti. “Negalima priversti” aspektą, įkūrėjas nesuprato, kad ant scenos sėkmė pagimdė naujo tipo uždaviniais; tokie skundai turi būti jų nesugebėjimas turėti įgūdžių, kovoti su, pavyzdžiui, įmonė išsiplėtė ir į jos nebandžiau masyvesnė organizacinė struktūra. Kalbant apie “nenoriai” aspektas, jie taip pat laikytis savo pirminio tikėjimo, kad jie ignoruoja “Atėjo laikas kažką pakeisti” aiškus signalas. Jie reikalavo prilipti prie veteranas darbuotojų ir vadovų, net jei šių žmonių galia turi pakankamai susidoroti su naujais iššūkiais, pasiekti naujus reikalavimus, bet taip pat nenoriu pasiduoti.
Kai Pincus paliks iš bendrovės skleisti žinią, pirmadienį, Zynga “akcijų kaina staiga šoktelėjo 10%, kurie jums negali padėti, įdomu: Jei Pincus palikti daug anksčiau nutiktų, tada” Zynga? Tai nuosmukis bus sugauti dabartinėje situacijoje daryti?

Leave a Reply