Co můžete očekávat na WWDC Apple

Všechny tech světa oči bude na Apple pondělí, když Výpočetní obří 24. výroční Worldwide Developers Conference začíná v San Francisku.
Jak jeho název napovídá, týdenní setkání umožňuje Apple hostitele prezentací a workshopů pro lidi, kteří se živí psaním aplikace a další software, který běží na své výrobky.
Ale jeho otevření keynote téměř vždy dělá zprávy. Konference byla odrazovým můstkem pro dva telefony (iPhone 3GS v roce 2009 a iPhone 4 v roce 2010) a několik nových, nebo aktualizovat, Mac.
V letošním roce, bývalý zdá velmi nepravděpodobné. Ten? Možná ne tolik.
Fanoušci se dožadují nějaké vzrušení, protože Apple nezavedl zásadní nový produkt od iPad Mini v říjnu loňského roku. A s rostoucí konkurencí takových rivalů jako je Amazon a Samsung, je tu vždy šance, že utajené lidé z Cupertino se vaří něco velkého.
Předpovědi pro inteligentní Apple TV Tak tady je pohled na to, co očekávat od WWDC 2013. Apple keynote začíná v pondělí v třináct hodin ET.
Nový iOS
Nejbezpečnější sázka na WWDC je, že Apple představí iOS 7 na světě.
Poprvé, Apple viceprezident Jonny Ive je odpovědný za aktualizaci a zprávy naznačují, že mobilní operační systém bude “černá, bílá a byt po všem.”
Bezejmenné Apple zdrojů se objevilo na internetu, říká, že hodně z barvy, lesk a lesk budou odstraněny z pohledu obrazovek iPhone, iPad a iPod Touch ve prospěch jednoduššího černo-bílé barvy.
Styl stranou, bude téměř jistě celá řada nových funkcí, oznámit stejně.
Zprávy se soustředil na zlepšení do auta podporu Maps a Siri, spolu s novým integrace pro třetí strany (a non-Google-vlastnil) aplikací, jako je video webu Vimeo a fotografií webu Flickr.
Aktualizace také mohl přinést výsadek, který umožňuje snadnou Wi-Fi sdílení mezi zařízeními Apple, na mobil.
Nové MacBooky
MacBook a MacBook Air notebooky jsou jak má být aktualizován v souladu s jednou roční vzoru Apple. A načasování má pravdu: Intel právě oznámila výkonnější čip pro zpracování.
Bude to výzva pro Apple zmenšit již ultra-tenký MacBook Air mnohem dál. Ale jestli jsou pravdivé zvěsti, může beefier MacBook Pro poskytují cestu k nové verzi, uhlazenější sebe sama.
Apple také by mohla zavést svěží Mac Pro desktop věž pro ty hluboko do kapsy kancelářské manažerů, kteří dávají přednost objednat nejčerstvější stroje.
Streamování hudby služba?
Vypadá to, že jen otázkou času, kdy Apple skoky do stále více přeplněné streaming-hudebním trhu vedené Pandora, Spotify a další.
Apple se zabývá výrobou zabývá gramofonovými jako Universal Music a Warner Music Group, které by jim umožnily proudu písní uživatelům jako součást bezplatné nebo placené předplatné služby.
Pozorovatelé očekávají jako platforma, případně tzv. iRadio by existovat rozdíl od iTunes, Apple digitální mediální služby, a zaměřit se na mobilních zařízeních.
Longshots
Jistě, existuje realistická očekávání. Pak jsou tu opravdu zábavné ty.
Doufám, že prameny věčný v fanboy hrudi, takže nebudeme těmi, sestřelit naděje na velký, “ještě jedna věc” překvapení.
A hele – CEO Tim Cook již škádlil “vzrušující nový produkt kategorie” v letošním roce.
Podle pozorovatelů, Apple TV set byl na pokraji propuštění let. (Odborníci jsou jen Ujistěte se, že společnost se chystá na zavedení televizi. Nakonec.)
Něco více než před rokem, byl podivně zvláštní Best Buy průzkum dotazem věrné zákazníky o “konceptu” z Apple TV. Vypadá to, že příliš mnoho skutečnou věc nikdy nestane. Ale stane se to příští týden? To není pravděpodobné.
Vstup do mýtického “iTV” je sledovat Apple – jiným výrobkem je každý jistě se blíží, i když řekl, Apple nic takového.
Pouzdro na tech se stává obrovský pole a Apple by jistě chtěl ochladit některé z tepla v poslední době Glass Google.
Hodinky se cítí o něco častěji než TV, ale ne o mnoho. Letos na podzim, právě včas pro dovolenou nákupy, zdá pravděpodobnější datum vydání pro jednu nebo obě. A dost možná, pro nový iPhone.
Tam byly některé hřmění o možném novém iPadu. To bylo něco více než sedm měsíců, co iPad Mini byl odhalen, když a jen čtyři měsíce od Apple nabídl 128GB verzi jeho větší protějšek. Takže nový model bude překvapení.
Co chcete vidět od Apple? Dejte nám vědět v komentářích.

Leave a Reply