“Mūšis Meškučiai autoriumi randa įkvėpimo šeimos kelionę

Ben Vu tėvai ir vyresnysis brolis pabėgo Pietų Vietnamas laivu 1975 metais – į chaotišką ir smurtinio paskutinėmis dienomis prieš Saigon nukrito į komunistinių jėgų iš šiaurės.

Šeima emigravo į mažą miestelį Nebraskos, kur Benas gimė, bet kaip šeima pabėgo 38 metų istorija šį mėnesį tapo šeimos kraštotyros – realaus gyvenimo miegą istorijas drąsus ir pavojus jaunų Ben nepailsdavo klausos.
Tris dešimtmečius vėliau, Benas pradėjo savo įmonę, SkyVu (tariama dangaus voo) Pramogos ir naudoti šias istorijas kaip savo įkvėpimo mobiliojo žaidimas vadinamas “Karo Meškučiai”.
“Mūšis Meškučiai yra sci-fi kelionė iš vieno galo į futuristinis Amerikos kitame gale”, sakė VU. “Jis rūšies paralelių istorija mano šeima sako juda iš Vietnamo į Ameriką, kad klastingai kelionę. Jie visada man pasakė, kad visoje vaikystės istoriją. Taip pakimba su manimi.”
, Nes jis pradėjo 2009 m, mobilieji žaidėjai, kurie atsisiuntė “mūšis Bears” daugiau nei 24 milijonų kartų. SkyVu išaugo nuo trijų darbuotojų 35 ir skaičiavimas. Du “mūšis Bears” žaidimo garso takelis Fotoalbumai parduoti iTunes ir Omaha įmonė dabar dirba Web serijos su “Google”.
Vu tikslas yra sukurti pramogų imperiją, pradedant Battle Bears – animacinių filmų personažus, palyginti žaidimų spaudoje tiek į Teenage Mutant Ninja Turtles ir piktų paukščių.
Nuo paleidimo mobiliesiems 2009 “Mūšis Meškučiai” buvo parsisiųsta daugiau nei 24 milijonų times.At 37, VU yra mažai tikėtina technologijų verslininkas. Jis užaugo Norfolkas, Nebraska, toli nuo technologijų ir pramogų centrų Silicio slėnyje ir Holivudo.
Jo tėvai, palikę sėkmingą kavos ir arbatos-verslą už Vietname, dirbo, prižiūrėtojams, iš pradžių. Šeima gyveno name ne toli nuo Johnny Carson vaikystės namuose.
“Kai jie” Johnny Carson grįžta namo “Aš atsimenu, kad televizija įgula atvyksta į miestą. Tai buvo didžiausias dalykas kada nors atsitikti Norfolke, manau. Toks buvo mano pirmasis susidūrimas su pramogų,” sakė VU.
Vienas iš tėvo darbo nauda buvo popierius. Jo tėvas ateis namo su šūsnis popieriaus iš ligoninės, kur jis dirbo.
“Tai buvo kai kurie iš mano fondest prisiminimus, nes mes nustatyti popieriaus šūsnis ant stalo vakaro pradžioje, mes iškočioti ir mano brolis ir aš norėčiau atkreipti dėmesį karo scenas ir ginklų ir transporto priemonių, kol mūsų rankas negalėjau” t atkreipti nebėra “, sakė VU.
Beno mama galiausiai tapo siuvėja, o tėvas uždirbo koledžo laipsnį kompiuterinių mokslų. Jo vyresnysis brolis, Hoa, įstojo į armiją, kylančios į kapitono rango prieš współzakładając SkyVu su Ben 2008 m.
Ben primena, yra blankus studentas, bet sako, kad jis visada galėtų piešti ir pasakoti istorijas. Jis gavo magistro laipsnį animacija ne CalArts ir dirbo Oskara animacinis filmas “Koralaina ir slaptas pasaulis”, prieš pradedant SkyVu į nuomojamas namuose priemiesčio Omaha rūsyje.
“Aš nusprendžiau, kad aš galėjo praleisti visą savo laiką toiling toli kino pramonėje bando padaryti mano simbolių supratau, ar galėčiau pradėti kažką savo ir siekti mažesnio ekrano” Vu sako.
Jis finansuojamas SkyVu iš savo kišenės, padedant draugams ir šeimos nariams, prieš pitching savo idėją Nebraska Angels, vietos rizikos kapitalo grupės. Jis gavo savo pirmąjį išorės investicijas tik pagal $ 500.000 – suma tai ne didžiulis pagal dotcom paleisties standartų bet vienas, kad padarė milžinišką skirtumą SkyVu.
“Man mano kietajame darbo etika iš mano tėtis ir mama ir nuo mano vyresnis brolis, bet aš taip pat turiu kūrybiškumo ir maištingumas tiek, kad padeda degalų bendrovės” sakė VU.
Benas yra SkyVu generalinis direktorius. Jo brolis lieka valdybos, bet nedalyvauja dienos į dieną veiklai.
Į “mūšis Bears” meškos klaidžioti galaktika bando išlaikyti ją apsaugoti nuo grėsmių būdu, kad yra tiek mielas ir vingrus.
Vyriausiasis tarp jų priešų yra Huggables, rožinė lokiai, kad apkabinti mūšį santykį su mirtimi, nebent ženklai šaudyti jų galvų pirmasis – paskatinusios vaivorykščių spew iš jų kūnus.
“Mes turime labai mielas lokiai, ir jie yra labai fantastinis, laukinių situacijose. Taigi jie turi” MacGuyver “savo kelią iš labai unikalių ginklų,” sakė VU. “Ir tai dalis ženklų grožį. Tai wackiness, kartu su tik šiek tiek smurto už didžiulį poveikį.”
Pasivaikščiojimas tarp žaidimų kūrėjai, kosminių girliandomis plakatų, piešinių ir 3-D tinkas, VU tampa animacinis kalbėti apie naujų simbolių, naujų ginklų ir naujų žaidimų darbus.
“Tai yra labai daug šou verslo, ir mes turime toliau augti, jei mes ketiname tapti stiprus žiniasklaidos bendrovė” Vu sako.

Leave a Reply