Mimo że jest to skarb z mediów, nie można chcieć wyjść

Ponieważ media niedawno zwolniony hot, pędzi z różnych ekspertów i mediów ludzi pojawiły się o jego perspektywach i sceny pieniędzy. Gdy jedna rzecz wszyscy mamy robić, gdy w rzeczywistości są bardziej spokojne myśli to coś w końcu nie jest tak dobrze, to nie to zrobić, zrób to jak to zrobić. Oczywiście, tak długo jak nie jest optymistycznie o wszystkim, nie Paizhuan, i widziałem wiele Paizhuan artykuły Paizhuan ani dzisiaj, ani pochwały, może być z mediów mówią o tym, jak go rozwijać.
One, które nie mogą być wywoływane z mediami
“1% zasada” nigdy nie zmieniło, prawdziwa treść użytkowników zawsze będzie w stanie wyprodukować jedynie 1%, podczas gdy 1%, jak wiele osób może być wywołana z mediami zrobić? Myślę, że media powinny mieć następujące elementy z
Niezależny Oryginalność: Jak z mediów oczywiście, jest “ja”, a jeśli jeden dzień z mediów powielana artykuły innych ludzi, czuję, nie może być traktowane jako abstrakt z mediów.
(2) Terminowość: Właściwości mediów i terminowość naturalnego procesu jest związany, a jeśli chcesz, aby napisać powieść rosół lub coś, lub zrobić “pisarz” go, ponieważ media nie jest dla Ciebie. Ponieważ od społecznych treści medialne, aby utrzymać się w branży niektóre z najbardziej popularnych zawartości tematu.
3. Skupienie odporność: w mediach, aby mieć swój własny temat ostrości potrawy stały czat dzisiaj, jutro, ciągnąć astronomii, zdobytą na temat marketingu. Chyba, że ​​naprawdę wierzą, że ich wpływ, czytelnik jest skierowana do osoby, którą iść, bez względu na to, co będziemy patrzeć na piśmie
4 dyskurs: Niektórzy uważają, że media miały dostęp, własne media może być więcej osób, aby zobaczyć, i ostatecznie znalazł się w tym dniu oprócz szczotka wizyty, nikt ptaka ciebie. Dlatego też prawo mówić nie jest takie proste do uzyskania, jeśli masz prawo do wypowiadania się, to gratulacje dla Ciebie, nawet jeśli nie spełnia trzy najlepsze, można też zrobić dobry z mediów.
Po drugie, chęć napisać coś niekoniecznie jest zrównoważony
Nadal używać czytnik google, byłem zapisany do setek blogu, sześć miesięcy po tym, jak wyniki w dalszym ciągu aktualizować mniej niż jedną dziesiątą, i frustracji, a następnie wyciąga część popularnej adres bloga do subskrypcji. Spójrz na siebie, blog Sina tylko z czasu każdego dnia, aby napisać coś, ruch nie jest niska, a później napisał około sześciu miesięcy, aby czuć się zakłopotany, nie trochę pisać. Później utrzymać dłużej, bo z własnych pieniędzy, aby kupić miejsce zajmują strony z WP, tylko stosować się do 10 miesięcy, był również niechętnie odnowić niechętnie pisać. Microblogging nie jest używany przez dłuższy czas jest prawdopodobnie powód, zakłopotany je ponownie zakłopotany, 140 słów lub mniej treści może być jeszcze napisane.
O kilka miesięcy temu i zaczął pisać bloga, po prostu ponownie klienta Sohu wiadomości do tworzenia niestandardowych nośników, “Emperor kłopoty”, tym razem nie wiem, jak długo może.
Po trzecie, od dynamicznych korzyści więcej
Kim są obojętne, nie wysiłek zbiorów nie może trwać długo. W dobie blogu Widziałem piękno makijażu blog class “trochę zmęczony tired”, ale wtedy ta siostra, która została wybierając włosy miękkie papieru są reklamy. Myślę, że to jest najbardziej cenne i najczęściej daleko od mediów, to jest w pionowym zakresie budowania własnych fanów, a przez innych form miękkich papierowych produktów zalecanych, w celu uzyskania odpowiednich interesów. Tymczasem, jeżeli spadek jakości treści medialnych z, jak mały zmęczony zmęczony tym, użytkownicy będą Masi, więc ludzie z mediów będzie starać się utrzymać tę równowagę.
“No zysk nie może sobie pozwolić na początku” sam nie jest w stanie utrzymać długoterminową pisanie procentowej, lub do zbadania odpowiedni model biznesowy. Miękki papier i reklama jest najłatwiej modele biznesowe, ale te metody placement wciąż trzeba budować od wpływu mediów, więc każdy z ludzi mediów najpierw myśleć o sobie jak może czytelnicy nie wyciągnął ich wartości handlowej Daj się.
Po czwarte, ponieważ media są wciąż zawartość jest królem
Przez ludzie mediów są obecnie znane z wyrobu, może naprawdę trzymać i znaleźć sposoby na rachunkach mogą być rentowne, choć istnieją, ale nie wiele. Poszukujemy dużego bydła z nośnika, wiele w rzeczywistości, tylko do zajmowania stanowisk, ale nie iść do takiej operacji, w tym mediów ogólnego pozycjonowania, grupy docelowej i tak dalej. Jadąc z życia mediów, wiele istniejących kanałów sieciowych, takich jak mikro-kanału, mikro blogu, blogu, klientów wiadomości, itp., ale wartość rzeczywistej nie jest w rdzeniu tych kanałów, ale w treści.
Ponieważ media nie można po prostu napisać o jedzenie i picie Lazard, ale prawdziwe suche. To nie są zdjęcia czoło wyschnąć, które mogą być wymagane jako reporterzy z tematu wykonać wszystkie planowe dbać o siebie. Dlatego, ponieważ kanały medialne działające w przód z mediów, panie i ludzi z mediów, prosimy dokładnie przemyśleć, w jaki sposób chcą to zrobić, zanim zaczniesz, oczywiście, ma mieć możliwość przygotowania się ludzi. Przygotuj swoje kanały dystrybucji, zacząć robić to naprawdę wartościową treść

Leave a Reply