Menadżer Produktu trzy rzeczy: talent, doświadczenie bojowe

I był pięcioletni początkujący produkt, wcześniej przebywał w rozwój strony internetowej firmy, ale także biznesu e-commerce firma wydała; sprzedaży dokonane w ostatnich latach były w zarządzaniu projektami, menedżerowie bardziej zainteresowani. Teraz, jak zarządzanie projektami, często mylone, gdy robi zarządzania kierownika projektu produktów, w jaki sposób rozwijać.
Project Management w e-commerce firmy, aby to zrobić, ponieważ nie ma bardziej standardowe obowiązki w pracy, więc z przodu strony do tyłu, a następnie mieć kontakt z kreatywnych operatorów, kontakt jest bardziej funkcją dopiero technicznego Template Manager wykończeniowych, w rzeczywistości jest naśladować kopię strony internetowej. Skopiowane więcej niż 1 rok, znalazł się na innowacyjności akumulacji produktów zdolności jest zero, serce zaczęło panikować i. Mam nadzieję uzyskać pomoc od Ciebie:
1, z perspektywy zarządzania projektami, jak lepiej przejściu do menedżera produktu;
2, w twórczym naśladowanie i plagiat, czy istnieje lepszy perspektywy zaleceń, Product Manager;
3, jak zweryfikować wykonalność pomysłu (jeden jest na obrotnicy przed idei zbierania sprzedawców Taobao lub wiele e-commerce, tak aby produkt, zachęcając użytkowników do wybierania stron internetowych, przejdź nagradzać, gdy kupujący na rzecz sprzedającego w sklepie Racket – zastanawiasz się, jak trzymać instrukcji, podczas gdy bez pożądaj drobnych użytkowników – i nie ma wystarczającej mózgi zatrzymany).
Intimate odpowiedź nieumarłych: zawsze czytać moje artykuły wie, że nie polecam innych do menedżera produktu, a nawet sami są często zastanawiasz się, nie jest po zmianie, czy praca tekst punkt, bo starych ludzi.
Product Manager (to jest pies produkty) tej branży, pierwszy wskaźnik awaryjności produktu jest zbyt wysoka, często postawić TE Je dis merde, po drugie efekt beczki jest szczególnie widoczna, gdy przemysł jako całość nie jest dojrzały produkt, jeszcze w fazie rozwojowej w błąd, mała firma Konfiguracja projektu i eksploatacji racjonalnego człowieka jest szczególnie łatwa rzecz, duże firmy i instytucje walczące z ranami.
Również dowiedziałem się z produktów multimedialnych transformacji pięć lat więcej później, bardziej czuć psa własnej uprawy produktów bez śladu. A produkty punkcie startowym jeszcze napisać na blog notatki, patrząc wstecz wszystkie pierdnięcie, powierzchowne do skrajności. Zasadniczo nie można stworzyć produkt z psem metodologii, głównie poprzez: 1, talent, dwa, doświadczenia życiowe, 3, rzeczywiste doświadczenie bojowe.
Innymi słowy, jeden (tylko) mieć produkt psa utalentowanych ludzi (pies), czy jednych i doświadczenia (Hobby) zasadniczo zgodny projekt, o dwa lata później, będzie mógł się rozwijać w dobrym Mastif produktu. Wtedy, gdyby miał honor (krok na odchody psów) napotkał obiecującą dobry projekt, ale również skonfigurować niezbędne zasoby, a po kilka lat później dotarli Amen Wyspie – Western wonderland. Psy w produkcie, tylko garść, by dotrzeć tam, pod siedzeniem w Vera śpiewa swoją pieśń pochwalna Manwei.
Reszta próchnicy w błoto.
Cóż, spojrzał na czasie, nie są już pięć miesięcy przyzwoite nikt nie zapytał mnie pytanie, nieumarli nieco samotny, to niechęć do odpowiedzieć.
1, zarządzania projektem jest częścią psa produktu pracy, koordynacja zasobów i postępu. Ale w epoce mobilnej, ponieważ trend lekkich produktów, zarządzanie projektem stale zmniejszyć trudności, nie naprawdę psa produktów podstawowych kompetencji.
2, imitacja Ye Hao, Ye Hao plagiat, nie jest problemem, kluczowe jest to, że nie mają stanowczy. W końcu masz jakieś pomysły, a następnie użyć czyjejś model produktu, projektowania produktu, aby realizować własne pomysły, wciąż widzieć ludzi z kolorem, zazdroszczę ścisłą kontrolę, zamierzają odbyć później? Ten ostatni może łatwo stać się naśladować. Jeśli jesteś na tej jednej (środowiska rynkowego, w profilu użytkownika) rozumienie jest płytkie, kopiowane, którzy kopią umrzeć. Wręcz przeciwnie, jest bardzo prawdopodobne, twórczy podział i reprodukcji – jest podstawą dobrobytu Internet.
3, sprawdzenia pomysłów, musimy najpierw znaleźć kilka punktów kluczowych. Jeżeli punkt krytyczny w zakresie projektowania produktu, na pierwszych prototypów, a nawet wyszedł projekt widok dla wywiadów; Jeśli punkt krytyczny od modelu produktu, umieścić połączenie ścieżki, zestaw logiki uzasadnić się przekonać innych, jeśli kluczowy punkt w działaniu urządzenia, to gotowy do chorału operacyjnej zasobów.
Wspomniałeś przykład, który wygląda koncentruje się na modelu produktu. Z tego punktu widzenia przypadek kilka lat, wzór jest najtrudniejsza przełamać najtrudniejsze, częściej, nadal polegać na projektowaniu produktów lub operatora tracić grunt pod nogami. Więc nie wystarczy użyć problemy mózgowe, jako wspinaczy, Xianfeng może niekoniecznie non-wyzwanie światem.
Wreszcie które wskazują drogę. Wspomniałeś produkt sam “zdolności innowacyjnej zera akumulacji”, ale myślę, że nie jest to innowacyjny produkt i konkurencyjność rdzeń psa. Product psy powołanie jest do zaspokojenia popytu na rynku, jeżeli nadmierny nacisk na innowacje! Subversion! Revolution! Obawiam się, że ma służyć próżność więcej. Innowacja jest na pewno dobre, ale to tylko jeden ze sposobów, aby rozwiązać problemy, z naciskiem na “rozwiązywanie problemów”, a nie “nie mam ludzi.” Innowacyjna rzeczą zbyt poważnie, w istocie, jest romantyczny motywacji, czuję, że zmienia świat, robię szczególnie wielką rzecz …… niestety, jest to warianty rosół. Nic nie może oszukać siebie zadowolony, ale zbyt duży nacisk na tej linii wzroku jest nieostry

Leave a Reply