Mees, kes päästis bunnies

See on lugu mehest, kes päästis hunnik beebi bunnies, siis postitatud lugu internetis lootusrikas teisi inimesi tahaks seda.

Poiss ei ole nad kunagi. Inimesed awwww’d nii raske Facebookis oma lugu jagasid üle 9000 korda. Redditors postitatud mitu abielu ettepanekuid. Tema videod YouTube’is on sadu tuhandeid vaatamisi. Kogu kamp küülikute nii väikesed nad isegi ei täida oma peopessa.
Joshua Bisnar on regulaarne kasutaja sotsiaalse meedia saidi Reddit. Ta on ka aktiivne-duty mereväe haigla velsker. Võistlustöid üksnes tema eelmine Reddit ametikohta, üks võib kergesti jõuda järeldusele, et ta regulaarselt täidab heategusid päästab väikesed olendid ja saab palju fan mail. Asjalik üks teise teehöövel nimega “Kenz”, kes kirjutas umbes kuu aega tagasi, “Ma arvan, et sul on hämmastav …. Ma hindan teid väga.”
Kenz, sa loed meie mõtetes.
Bisnar esimest korda sain oma tähelepanu varem sel nädalal, kui tema päästmiseks neli orvuks küülikutel tehtud esilehel Reddit. Ta tutvustab lugu nii:
“Elan Camp Pendleton, CA. Ja kui ma olin riisub võrkpalliplats kasarmud leidsin surnud küülik (täielikult kasvatatud). Nagu ma jätkuvalt riisub leidsin väikese augu 4 tilluke tilluke küülikud ta. Haarasin kasti panna mõned vanad särgid sinna ja korjas bunnies. Uurisin, kuidas tõsta neid ja mida nad söövad. Tegin kena kast neil elada ja pudel toita neid, kuni ma võiks [võõrutada] neile süüa kohalik toit. Pärast paari kuu jooksul olen toonud eluslooduse pääste, sest nad hakkasid välja hüppama oma kasti. See oli palju tööd, kuid ma armastasin bunnies …. ”
Kas sa tunned seda? Kas te tunnete oma jäine süda sulamine?
Kaks kuud ta toidetud vähe critters mitu korda päevas kasutades eyedropper. Kui bunnies oli piisavalt suur, et alustada hüppamine karbist, ta võttis neid lähedal metsloomade varjupaika. “See oli kurb päev,” ütles ta. “Ma ei tea, mida nad teevad nüüd, kuid mulle meeldib mõelda, et nad võitlevad off coyotes magus mõõgad ja armor tegin neid ja elu unistus Orange County süüa värskeid heintaimed ja kohtumine igasuguseid seksikas tüdruk bunnies. ”
Kui küsiti tema hiljutine internetis kuulsust ta joked: “Mis mulle ei meeldi on see, et kuulsus hakkab mu peas. Mul on lõigatud mu sõbrad ja pere maha, nad hoiavad minult küsitakse raha. Näen ennast jumal meeste hulgas! ”
Näitlejanna Kristen Chenoweth annab loomade hääl
Ajal Bisnar on umbes seitsme kuu tour Afganistanis 2012, ta lähetatud fotod kassipojad ta päästetud ja üks väike konn ta hüüdnimega “CROUTON.”
Aga nagu meedik kasutusele võtta koos Marines, ta oli ka oma osa trauma. Ühes postitus kirjeldab ta lõhn põletamine liha ja veri, kui inimene on vigastatud IED, “Sa ei unusta seda kunagi,” kirjutas ta.
“Meil ei olnud paljud patsiendid surevad meile enamasti tõttu tohutu lasid enne kui nad said meile,” ütles ta. See ei takistanud teda seepärast tehakse karjääri meditsiinis, midagi, mida ta loodab lõpetada, kui ta lahkub sõjaväe umbes 18 kuud.
Bisnar ütles CNN ta on lahkuv looma-armastaja, innukas võõrastega rääkida, sest ta oli laps. Ja sorry Internet, ta ütleb ka, ta sööb liha.
Nagu plaani täita neid mehi või naisi, kes väljendasid huvi kohtumise Bisnar, ta ütleb, et ta oleks tore kohtuda uute sõpradega, kuid ei tea täpselt, kuidas edasi minna.
“Ma ei saa lihtsalt minna YouTube’i ja olla nagu” Hey babe, sa ütlesid, et sa tahad abielluda teeme siis selle neetud asja. ”
Mida iganes ta teeb järgmise, me otsin uuendused Reddit.

Leave a Reply