Matyt, šis dalykai: Jūs čiulpia plauti rankas

George Carlin kartą pasakė: “Aš nemanau, automatiškai plauti rankas kiekvieną kartą aš einu į tualetą. Jūs žinote, kai aš plauti rankas? Kai aš s ** t ant jų.”

Prieš keletą metų, kol jis mirė, aš iš tikrųjų turėjo galimybę purtyti Jurgio nenuplautą ranką. Ir nors aš tikrai nesigailiu gauti patenkinti vyro, aš esu dabar, šiek tiek susijęs su ar aš iš karto patiko bet po įvežimo Doritos.
Kad sūris likučiai ant pirštų – tai viskas gerai.
“Matyt, šis dalykai” Ar Jarrett Bellini savaitę (ir šiek tiek atsitiktinai) pažvelgti į socialinės terpės trends.Of Žinoma, Jurgio rankos buvo tikriausiai kaip nešvarus kaip ir visi kiti manimi, atsižvelgiant tik 5% mūsų iš tikrųjų plauti tinkamai į pirmąją vietą, pagal į naują tendencijos tyrimas iš Mičigano universiteto.
Žinai, tai stulbinanti statistika ne manyti, kad kita 95% mūsų tiesiog spoksojimas muilo, tyliai drool mažai, ir tada nešioti kaip kepure. Nes didžioji dalis, mes visi gauti bendrą koncepciją muilo.
Bet ką ji iš tikrųjų reiškia, kad daugelis žmonių neturi tikrųjų plauti pakankamai ilgai, kad nužudyti infekcinių bakterijų. Pasak JAV Ligų kontrolės ir prevencijos centrų, vienas turi praleisti ne mažiau kaip 15 sekundžių šveitimo su muilu ir vandeniu veiksmingai nuvalykite bjaurus likučiai ką po velnių jis buvo tiesiog draskomi savo šlaunį.
“Duok man tiesiai, Doc. Ar tai vėžys?”
Rankų plovimas tyrimas rodo, purvinas paslaptis “Tai kėgliai”.
Penkiolika sekundžių plovimo neskamba kaip daug, bet ji yra. Rimtai. Pabandykite ką nors, kad ilgai, kaip skaityti ar padėti kitiems. Tai velniškai beveik neįmanoma.
Tiesą sakant, dabar aš noriu jums pradėti maketas plauti rankas, o skaičiuoti iki. Pažadu jums pradėti jausmas kvailas tuo metu, kai jūs gaunate iki septynių. Kuris yra tik iki pusės, ir visą antrą ilgiau nei vidutinis plauti, kuri trunka šešias sekundes.
Tačiau, kietas 15 Misisipė yra tai, kas reikalaujama iš mūsų, mes neturime eiti aplink miestą purvinas ir ligoti, dėl neatsargumo teikia viena kitai deginimas.
Štai ką Bankokas yra. Mačiau, kad “Pagirios Las Vegase” tęsinys.
Taigi, norint sužinoti visą šią vertę bruto ir gaila informaciją, Mičigano valstijos universiteto mokslininkai slapta stebimas 3749 žmonių visuomenės tualetai. Kurį aš tikiu, kad buvo ne visi Creepy.
“Ką? Jūs neturite imtis kempingas kėdė viešųjų vonios?
Be to, atranda, kad daugelis iš mūsų nesugeba tinkamai plauti – ypač vyrai – jie taip pat sužinojo, kad 33% žmonių, nenaudokite muilo ir 10% net nesivargino plauti ne visiems.
Ir, deja, yra gana didelė tikimybė, vienas iš tų asmenų tiesiog padarė savo sumuštinį. Ir “pagamintas” Aš turiu galvoje pasmaugti jį šiek tiek maža dalelių žmogaus šlykštynė.
Carl Borchgrevink profesorius svetingumo versle ir švino tyrėjas tyrimo, pažymėjo, kad “Šie rezultatai buvo keista mums, nes anksčiau tyrimai parodė, kad tinkamai rankoms plauti vyksta kur kas didesnę kainą.”
Taigi, atrodo, kad mes Dotarłeś tingus.
Kuris yra, kodėl kai kurie maisto ir (ypač) sveikatos priežiūros įmonių kreipiasi į technologijas. Pagrindinė žinutė: Jūs visi purvinas ir bruto, todėl mes įvesti robotai.
Pavyzdžiui, ten CloudClean kuris išduoda Food Service darbuotojams asmens tapatybės ženklelis. Kai serveris arba virėjas vaikšto į tualetą, sieninis jutiklis atkreipia dėmesį į asmens atvykimą. Kitas daviklis yra ant muilo dozatorius.
Jei Suzie pamiršta nusiplauti rankas – o tai yra gana tikėtina, nes ji buvo tikriausiai tik ten rūkyti puodą per savo pertrauka – ID ženklelis bus švelniai pyptelėjimas kaip priminimas.
Tada, jei Suzie visiškai nepavyksta išskalbti prieš išeinant iš kambario, sistema automatiškai atnaujina savo “Facebook” statusą gėdingai nuotraukas.
Kai jis ateina į bausmės ir visuomenės pažeminimą, CloudClean nėra pažaisti.
Tiesą sakant, sistema tiesiog praneša valdymą, kad Suzie tikriausiai neturėtų būti ant žuvų muitas. Bet kita idėja būtų tikrai dirba, taip pat.
Kitas panašus sistema, Biovigil, taip pat naudoja elektronines ženklelius. Kai gydytojas ar slaugytoja patenka paciento kambarys, ženklelis primena asmenį naudotis sanitizer. Tada jis arba ji turi ranka iki ženklelis, kuris aptinka alkoholio. Jei dezinfekavimo buvo naudojamas, ženklelis šviečia žaliai, todėl kiekvienas žino. Ir visa tai yra registruojama centriniame serveryje.
Jis tikrai atrodo kaip puiki sistema užimtas ir išsiblaškęs sveikatos priežiūros darbuotojų, tikiuosi priėmimo mikrobus vienas dalykas, mažiau nerimauti.
Skirtingai nei visų šių vėžinių Skittles augančių savo šlaunį.

Leave a Reply