Lone Signal ma wysłać “hello!” tweety do kosmitów

Lepiej zapłacić 25 centów, aby wysłać tweet do miejsca na przypadek, że dziwne, może obcy przeczytasz? Założyciele Lone Signal nadzieję, że tak. New York starcie uruchamia nową stronę internetową, poprzez którą każdy może złożyć wiadomości, które będą nadawane w gwiazdy 17 lat świetlnych od nas.
Wiadomości będą wysyłane od legendarnego Jamesburg naziemnych stacji satelitarnych miejscu, że został zbudowany w celu wspierania misji Apollo 11 księżyc. Obiekt, który obejmuje 160 hektarów prime nieruchomości w Carmel w Kalifornii wiejskiej dolinie, jest teraz własnością prywatną, a Signal Lone zabezpieczył 30-letnią dzierżawę na jego sprzętu satelitarnego.
Ale Signal Lone ma bardziej ambitny cel. Jeżeli obecny projekt budzi wiele zainteresowania na całym świecie, firma ma nadzieję, że w końcu podnieść takie pieniądze niezbędne do pełnej skali projektu ciągłej transmisji – wysiłek, który będzie kosztować około $ 100 milionów do wymagają anten satelitarnych w każdej półkuli.
“Jedynym sposobem na to byłoby zainteresować sektora prywatnego w ten sam sposób, że przestrzeń X przyniósł sektora prywatnego w badania przestrzeni kosmicznej”, mówi Jamie King, CEO Lone Signal. To jest celem projektu wiadomości tekstowe Lone Signal: wytwarzanie rynek masowy zainteresowanie koncepcji komunikacji z obcymi.
Gdy strona Lone Signal uruchamia publicznie w poniedziałek wieczorem, ktoś będzie w stanie napisać 144-znakowe wiadomości tekstowych za darmo. Po tym, można je zakupić cztery “kredytów” za 99 centów, co kupuje cztery wiadomości tekstowych.
Komunikaty są belki do Gliese 526, potencjalnie zamieszkania układu słonecznego, że jest stosunkowo blisko Ziemi.
Oprócz wiadomości tekstowych, które mogą być napisane w dowolnym języku, Signal Lone będzie jednocześnie wysłać wiadomość napisana w kodzie binarnym – komputery językowe używają do komunikowania – zawierający podstawowe zasady fizyki. Chodzi o to, że zasady te stosuje się w całym wszechświecie, a więc jest bardziej prawdopodobne, należy rozumieć przez cudzoziemca, niż, powiedzmy, w wiadomości tekstowej w języku angielskim.
Ta wiadomość została opracowana przez astrofizyka i planetarny naukowiec Michael W. Busch, kolegów w National Radio Astronomy Observatory.
Kierownictwo Lone sygnału są zróżnicowane grono, którzy zebrali się na podstawie wspólnego entuzjazmu o możliwości komunikowania się z istotami z innych planet. Król jest współzałożyciel Rockstar Games, firma za bestsellerowej “Grand Theft Auto” serii. Inne spółki twórcy m.in. fotografa mody i deweloper gier wideo.
Ray Kurzweil, znana postać w tech wspólnoty, która jest dyrektorem ds. inżynierii w Google (GOOG, Fortune 500), zostało wydane na początku dostęp do strony i kolejce wiadomość. Brzmi on: “Pozdrowienia dla Gliese 526 z Uniwersytetu Singularity Jak odbierać tego, nasze komputery uczyniły nas mądrzejszy, lepiej cię zrozumieć i mądrość wszechświata.”.
Strona zawiera kilka zgrabnych możliwości. Użytkownicy mogą poświęcić wiadomość do kogoś innego i śledzić ich wiadomości, oglądanie w czasie rzeczywistym, aby zobaczyć jak daleko każdy podróżował. Odwiedzający witrynę mogą czytać inne wiadomości, które zostały wysłane. Lone Signal planuje wysyłać okresowe wiadomości e-mail do użytkowników, gdy ich wiadomości hit etapów.
Kierownictwo nie powie, ile klienci płacą oni muszą zachować operacja działa. Na razie jedynym inwestorem projektu jest Greg Kadel, fotograf mody, który jako pierwszy wykluł się pomysł z współzałożyciela firmy Pierre Fabre.
“Uważamy, że kończy nam się bardzo ubogiej, a wielu z nas faktycznie pracuje za darmo,” mówi King. Koszty projektu obejmowały aktualizację do wyposażenia w Jamesburg, które nie były używane przez lata, a także bieżące koszty płacenia za inżyniera na miejscu w Jamesburg i utrzymanie strony internetowej Lone Sygnału.
Quixotic projekt nie będzie bez krytyków. Niektórzy ludzie obawiają się, że przekazywanie wiadomości do istoty w przestrzeni nie może być mądry, ponieważ nie wiemy, temperament tych kosmitów, powinny one istnieć. (Pomyśl “Dzień Niepodległości”, a nie “E.T.”)
Ale Długie punkty sygnalizacyjne, że my już zrobić dobrą robotę nadawanie naszego istnienia.
“Społeczność naukowa jest w pełni świadoma, że ​​byliśmy transmisji fal radiowych, które są wykrywalne przy tych odległościach do 70 kilka lat,” mówi Jacob Haqq-Misra, który służy jako dyrektor ds. badań dla sygnału Lone i doktorat w meteorologii i Astrobiologia z Penn State University. Radar, TV, telewizja, telefony komórkowe, a nawet światła miasta wysyłają sygnały, że podróż w kosmos.
“Astronomowie i astrobiolodzy i naukowcy są zgodni, że nasza lokalizacja nie jest tajemnicą, jeśli ktoś chce patrzeć na nas,” mówi.
Lone Signal prostu chce dać, że “Cześć, tu jesteśmy!” Sygnał impuls.

Leave a Reply