Lone Signal eesmärk saata “Tere!” tweets tulnukad

Kas maksaksid 25 senti saata piiksuma ruumi veider juhus, et välismaalane võib seda lugeda? Asutajad Lone Signal loodan. New York käivitamisel käivitab uue veebisaidi, mille kaudu igaüks saab esitada sõnumeid eetrisse kuni star 17 valgusaasta kaugusel.
Sõnumid saadetakse muinasjutulises Jamesburg Earth Station, satelliit sait, mis oli esimene ehitatud toetada Apollo 11 Kuu-missioon. Vara, mis hõlmab 160 aakri peaminister kinnisvara Californias maaelu Carmel Valley on nüüd eraomandis, ja Lone Signal on tagatud 30-aastase rendilepingu oma satelliidi seadmed.
Aga Lone Signal on ambitsioonikam eesmärk. Kui praegune projekt sädemeid piisavalt huvi kogu maailmas, ettevõte loodab lõpuks tõsta sellist raha vaja täismõõduline pideva edastamise projekt – jõupingutus, mis maksaks hinnanguliselt 100 miljonit eurot ning nõuab satelliit nõusid iga poolkera.
“Ainus viis seda teha oleks huvi erasektoris samamoodi et Space X toonud erasektorit kosmoseuuringud,” ütleb Jamie King, Lone Signaali tegevjuht. See on eesmärk Lone Signal tekstisõnumite saatmise projekt: luua mass-market huvi mõiste suhtlemisel välismaalastele.
Kui Lone Signal veebilehte käivitab avaliku esmaspäeva õhtul, igaüks võib postitada üks 144-kohaline lühisõnumi tasuta. Pärast seda, nad saavad osta neli “krediiti” 99 senti, mis ostab neli tekstisõnumeid.
Sõnumid on beamed Gliese 526, potentsiaalselt elamiskõlblik päikesesüsteemi, mis on suhteliselt lähedal Maa.
Lisaks tekstsõnumite, mis võib kirjutada mis tahes keeles, Lone signaali samaaegselt saata sõnum kirjutatud kahendkoodi – keel arvutid kasutavad suhelda – mis sisaldab peamisi põhimõtteid, füüsika. Mõte on selles, et need põhimõtted kehtivad kogu universumis ja seega on tõenäolisem, et tuleb mõista võõras kui näiteks tekstisõnumi kirjutatud inglise keeles.
See sõnum on välja töötanud astrofüüsik ja planeetide teadlane Michael W. Busch, teadur National Radio Astronomy Observatory.
Lone Signal juhid on mitmekesine kamp, ​​kes sai koos põhineb jagatud entusiasmi võimalust suhelda olendid teistest planeetidest. King on kaasasutaja Rockstar Games, firma taga enimmüüdud “Grand Theft Auto” seeria. Ettevõtte teiste loojate hulka moe fotograaf ja videomängude arendaja.
Ray Kurzweil, tuntud tegelane tech kogukond, kes on direktor insener Google (GOOG, Fortune 500), anti varakult juurdepääsu töökohale ja on järjekorras sõnum. Ta ütleb: “Tervitused Gliese 526-st Singularity University. Nagu te saada seda, meie arvutid on teinud meist targemaks, paremaks mõistmiseks ja sinu tarkus universumis.”
Saidil on mõned puhas funktsioone. Kasutajad saavad pühendada sõnumi kellelegi teisele ja jälgida oma sõnumeid, vaadates reaalajas näha, kui kaugele iga rännanud. Saidi külastajad võivad lugeda teiste sõnumeid, mis on saadetud. Lone Signal kavas saata aeg-ajalt meile kasutajatele, kui nende sõnumit tabas verstapostid.
Juhid ei ütleks, kui palju maksavad kliendid nad pead hoida töö pooleli. Praegu ainus investor projekti Greg Kadel, moe fotograaf, kes esimesena koorunud idee firma asutaja Pierre Fabre.
“Me arvame, et meil hakkab väga lahja operatsiooni ja palju meile tegelikult töötavad tasuta,” Kuningas ütleb. Projekti kulud lisanud uuendada seadmeid Jamesburg, mida ei ole kasutatud juba aastaid, pluss jooksvad kulud maksavad kohapeal insener Jamesburg ja säilitada Lone Signal kodulehel.
Haihatteleva ei ole projekt ilma kriitikud. Mõned inimesed muretsema, et edastada sõnumeid olendid ruumis ei pruugi olla tark, sest me ei tea, temperament need tulnukad, kui sellised on olemas. (Arvan, et “Iseseisvuspäev”, mitte “E.T.”)
Aga pikk vilkumine viitab sellele, et me oleme juba teinud head tööd ringhäälingu meie olemasolu.
“Teadlased on hästi teadlik sellest, et me oleme edastamiseks raadiolaineid, mis on tuvastatav need kaugused 70 mitu aastat,” ütles Jacob Haqq-Misra, kes teenib peaspetsialist teadustöö eest Lone Signal ja omab doktorikraadi meteoroloogia ja Astrobioloogia Penn State University. Radar, TV, SAT, mobiiltelefonid ja isegi linna tuled signaale, et reisida kosmosesse.
“Astronoomid ja astrobiologists ja teadlased on ühel meelel, et meie asukoht ei ole saladus, et kas keegi tahab vaadata meie jaoks,” ütleb ta.
Lone Signal lihtsalt tahab anda, et “tere, me oleme siin!” majakas hoogu.

Leave a Reply