Limited ve aksak, ama gelecek: Google Cam

Google Cam, bitmiş bir fikir değildir tek başına komple bir ürün sağlar.

. Bugün, eğer istedim bile (ki değil mi) bir tane satın olamazdı teknoloji bir, pahalı sınırlı ve aksak parça – Google (GOOG, Fortune 500) sadece teknik adamlara seçmek için 2.000 çift satan kim şirketin I / O geliştirici konferansında, bir yıl önce düzenlenen katıldı.
Yani büyük bir anlaşma nedir? Bu gelecek gibi hissediyor.
Google Cam minyatür bir projektör, dokunmatik kontrolleri ve gözlük gibi gözlerinizi ve kulaklarınızı oturup ses komutları kullanır. Yani kurulum Cam kullanıcıları bir telefon çekin zorunda kalmadan etkileşim ve bilgi ve çevrelerindeki dünya ile meşgul sağlar.
Şu anda, bir Google Cam gerçekleştirebileceğiniz temel eylemler avuç vardır: temel arama, yakalama fotoğraf ve video, turn-by-turn GPS yönergeleri izleyin Şimdi New York Times ve Google gibi hizmetlerden haber ve bildirimleri almak ve ses, metin, e-posta ve sosyal ağ Google+ üzerinden arkadaşlarınızla iletişim.
İlgili: Biz Android bir sonraki sürümünden istiyorum 5 özellikleri
Ben tüm özellikleri hakkında derinlemesine gidebiliriz, ama gerçek şu ki onlar Cam genel ulaşmadan önce değişme olasılığı vardır.
Tamam, güzel, burada bir yıldırım yuvarlak:
Ekran şimdiye kadar bunun olacağını düşündüm çok daha kullanışlı. Pil ömrü Google Cam şaşırtıcı derecede rahat. 4-7 saat süren, şimdi iyi görünüyor, ama sürekli aşınma birkaç saat sonra kulaklarım zarar vermedi. Gelen Görüntü kalitesi kamera iyiydi, ama özel bir şey, ve bir vizörden veya ekran bakmadan bir fotoğraf yakalamaya biraz garip. gezinme gibi cam yazılım bazı yönleri, harika kolay anlaşılır. iletişim kurmak için temas kurma dahil olmak üzere Diğer ve paylaşımı, ötesinde sinir bozucu.
Ve sorun olmadan Cam donanım unsurları tüm işlev olsa da, cihaz hala bana ondan daha fazla isteyen bırakır.
İlgili: Google 1000 $ vurmak ya da bir sonraki Apple mı?
Yani, geleceğe bakarak, bu olma potansiyeline ne var?
It oyun için ekstra ekranında, dokunmak asla bir yemek kitabı olabilir. Bu, çevrenizdeki analiz anında ilgili bilgiler sunan, göz ikinci bir set olmak için temel teknolojiye sahiptir. Harika bir aksiyon kamera, ya da olabilir müzisyenler için bir yardım.
Olanakları neredeyse sınırsız, ama yine de bu bir deney oluşturulması gerekir -. Ve Google, şirketin şu anda sadece yaratıcı yazılım geliştiriciler erişebilir izin neden olan, bunu biliyor.
Şu anda var gibi cam ile sorun çoğu insan yakın zamanda alınlarına rahat takılma hissedeceksiniz bir “yaşam tarzı aygıt” olmadığıdır. Bu gün bir tüy kadar hafif ve sonsuz pil ömrü olsa bile, yine de olacak sosyal ortamlarda Cam giymek doğal hissediyorum.
Google Cam 1981 yılında yayımlanan ilk IBM (IBM, Fortune 500) PC, hatırlatıyor. Şey çok pahalı bir, çirkin kutusunda aslında Microsoft (MSFT, Fortune 500) Ofis buydu. Bilgisayar ilk tanıtıldığında, kimse olabilir bizim ceplerinde birçok kez daha güçlü cihazlar taşıyan olurdu hayal bile.
Şimdi, bilgisayarlar, tabletler ve akıllı telefonlar her evde vardır -. Ve birçok hepimiz bizim yüzlere akıllı cihazlar giymiş olacak zaman Çoğu kişi bugün bir gün hayal bile edemiyorum makine güzel, şık, ultra ince parçalarıdır.
Cam potansiyel ulaşırsa, bu ne tam olarak budur.

Leave a Reply