Lekcja Od Steve Jobs i Mark Zuckerberg: nigdy nie przyznają nic, uruchom

Home Facebook na razie Android jest dziś i każdy spodziewa się, aby zobaczyć telefon Facebook, który został opracowany we współpracy z HTC, prowadzenie zmodyfikowaną wersję Androida.

Przynajmniej to, co każdy przewidywanie wszystkich przecieków, które miały miejsce w ciągu ostatnich kilku dni. Ale telefon Facebook jest sprzeczne z wszystkim, Mark Zuckerberg mówił w przeszłości, telefon Facebook “to zła strategia dla nas,” powiedział na TechCrunch Disrupt San Francisco w zeszłym wrześniu. Jeśli mi nie wierzysz, możesz obejrzeć film z nim, mówiąc, że na własne oczy.
Choć można by argumentować, że nawet wtedy, gdy telefon Facebook, że spodziewamy się ogłosiła dziś, Facebook nadal nie technicznie budowy telefonu – HTC zrobił, Facebook właśnie opracowane oprogramowanie. Choć to prawda, myślę, że to naprawdę oprócz pkt. Facebook wie mobile będzie kluczowy dla nich miejsca, Zuck nawet omawia, jak duży telefon będzie dla Facebook w TC Zakłóć wideo – wystarczy spojrzeć na ile aplikacje Facebook ma w App Store i Google Play. Co jest bardzo ciekawe jest, jak stanowczy Zuck jest o zaprzeczając telefon Facebooku istnieje.
Deny, Deny, Deny, uruchom
Być może, że zaprzecza, zaprzecza, zaprzecza, postawa release jest coś wziął od Steve’a Jobsa? Praca zaprzeczył istnieniu iPhone aż do dnia, kiedy wydał go. “Nigdy nie pokazać swoją rękę” postawa Zuck jest dziwnie przypomina oferty pracy i mi się podoba. Trzyma wszystkich na nogi, blogerów / dziennikarzy, a przede wszystkim, inne firmy.
W 2006 roku, publikacje tech szału próbuje dowiedzieć się czegoś, co mogli o iPhone i wszystko, szaleństwo doprowadziło do tysięcy artykułów o nieistniejącego urządzenia (w tym czasie). Teraz wydaje się, Zuck i Facebook grają tę samą kartę jak Apple zrobił w 2006 r. – zaprzecza, niech spekulacje rosnąć, milczeć, nagłośnić, a następnie uruchomić.
To inteligentna zabawa, a czasami chcę więcej firm miało takie podejście, to sprawia, że ​​więcej zabawy dla wszystkich (może z wyjątkiem konkursu). A gdy telefon Facebook nie będzie tak monumentalne produktu jako oryginalny iPhone, to nadal będzie ważne dla Facebooka.
Milczeć, Niech Hype Budowanie
Nawet jeśli ten telefon Facebook nie jest niczym więcej niż to, co wydaje się w przeciekach – telefon średniotonowy z głębokiej integracji Facebook, Hype Machine już punktem kulminacyjnym. Telefon Facebook pisano o i objęte każdej stronie znanych człowiekowi, w tym te, które moja mama czyta. Prawdziwe pytanie to jest taktyka, aby zarobić szybkiego złotówki na Facebook lub oni zaczęli zapuszczać się coś tutaj? Bo teraz, z całą Facebooka dostępnych aplikacji (Facebook, Facebook Camera, Poke Facebook, Facebook Messenger, Instagram) w sklepach App dla iPhone i istniejących Android Zastanawiam się, jak wiele z telefonu Facebooka, co trzeba.
Niezależnie od tego, wszyscy już o tym mówić. Zobaczmy, co się dzieje dzisiaj o godzinie 10 PST / godzina trzynasta EST (można obejrzeć na żywo dolarów z Domu Facebooka na razie Android tutaj).

Leave a Reply