Lekce z Steve Jobs a Mark Zuckerberg: nikdy nepřiznal cokoliv a pak spustit

Home Facebook na akci Android je dnes, a všichni jsou čekal, že uvidí telefon, Facebook, který byl vyvinut ve spolupráci s HTC, používáte upravenou verzi Android.

Alespoň, že to, co všichni očekávají se všemi úniky, ke kterým došlo v průběhu posledních několika dnů. Ale telefon Facebook je v rozporu se vším Mark Zuckerberg řekl v minulosti, telefon Facebook “je špatná strategie pro nás,” řekl TechCrunch přerušování San Francisco letos v září. Pokud mi nevěříte, můžete sledovat video o něm říká, že pro sebe.
I když by se dalo argumentovat, že i když je telefon Facebook, že čekáme dnes oznámila, Facebook stále ještě není technicky postaven telefon – HTC udělal, Facebook prostě vyvinula software. I když je to pravda, myslím, že to opravdu kromě bodu. Facebook ví, mobil bude klíčový prostor pro ně, Zuck dokonce popisuje, jak velký mobil bude pro Facebook v TC narušit videa – stačí se podívat na to, kolik aplikací Facebook má v App Store a Google Play. Co je opravdu zajímavé, je to, jak neoblomný Zuck je o odepření telefonu Facebook existuje.
Deny, Deny, Deny, pak spustit
Možná to popřít, popřít, popřít, uvolnění postoj je něco, co sebral z Steve Jobs? Jobs popřel existenci iPhone až do dne, kdy pustil. “Nikdy ukázat své ruce” postoj Zuck je podivně připomínající pracovní místa, a líbí se mi to. Udržuje všechny na svých nohou, bloggerů / novinářů, a co je nejdůležitější, ostatní společnosti.
V roce 2006, tech publikace se zblázním, snažil se přijít na to, co bylo v jejich silách o iPhone a všechno, co vedlo k šílenství, tisíce článků o neexistující zařízení (v té době). Právě teď se zdá, Zuck a Facebook hrají stejnou kartu jako Apple udělal v roce 2006 – popírat, ať spekulace růst, být zticha, vybudovat humbuk, a pak spustit.
Je to chytrý hra a někdy přeji stále více firem se tento přístup, to dělá to větší zábava pro všechny (snad kromě soutěže). A když je telefon Facebook nebude tak monumentální výrobku jako původní iPhone, bude stále důležitější pro Facebook.
Buď zticha, nechal Hype Build
I když tento telefon Facebook není nic víc než to, co se zdá být v úniku – midrange telefon s hlubokou integrací Facebooku, Hype Machine již vyvrcholení. Telefon Facebook bylo napsáno o tom, a na které se vztahuje každý web známo, že muži, včetně těch, maminka čte. Skutečnou otázkou je to trik, jak vydělat rychlý prachy na Facebooku, nebo jsou opravdu začíná pronikat do tady něco? Protože právě teď, se všemi Facebook Apps Available (Facebook, Facebook Fotoaparát, Facebook Poke, Facebook Messenger, Instagram) v App Obchody pro iPhone a Android telefony stávajících Zajímalo by mě, o kolik víc telefonu Facebook byste mohli potřebovat.
Bez ohledu na to, jsme všichni už o tom mluví. Podívejme se, co se děje dnes v 10 hodin PST / třináct hodin EST (můžete sledovat live stream Domova na Facebooku akce Android zde).

Leave a Reply