Kybernetických útoků nemůže porušit Internetu

Nedávná řetězec gigantických kybernetických útoků se ukázalo, že je možné ohýbat, ale ne zlomit na internetu.

Je to snadné, aby se webové stránky. Útok metoda zvaná “distribuované odmítnutí služby” umožňuje zločinci řídit obrovské množství provozu na webové stránky, přemáhat své servery a vykreslování stránek nedostupný. Banky, vládní webové stránky a finanční výměny byly časté terče nedávných útoků DDoS.
Ale minulý měsíc, byla Evropská obrana proti spamu služba Spamhaus hit s největším známým kybernetického útoku v historii. Rychlosti zpomalil velké části Evropy, podle CloudFlare, společnost najala SpamHAUS zmařit jeho útoky.
Útočníci používají téměř 100.000 servery poslat 300 gigabitů za sekundu provozu. To je více než třikrát větší než íránský sponzorovaných kybernetickými útoky září 2012, které bránily přístupu na webové stránky některých amerických bank dní.
Související příběh: Nejděsivější vyhledávač na internetu
Přesto odborníci tvrdí, že celý Internet nemůže být jen stiskl zapnout nebo vypnout jako vypínač.
“Internet infrastruktura je velmi robustní a byl navržen tak, aby byl zajištěn spolehlivý dodávku provozu na vysokou kvalitu služeb,” řekl Dr. Phyllis Schneck, CTO, na McAfee, Intel (INTC, Fortune 500) Internet bezpečnostní divize. Navzdory snadné sejmutí jednotlivé webové stránky, to by bylo velmi obtížné udržet Spamhaus úrovni útok na dlouhou dobu – ať sám nepřetržitý tok dopravy, která překračuje možnosti poskytovatelů internetových služeb se připojit své zákazníky. I když desítky tisíc doménových serverů Name System byl unesen při útoku Spamhaus, existuje 21 milionů takových serverů na internetu ještě dnes.
Související příběh: Cybersecurity lobbing zdvojnásobil v roce 2012
Internet je také velmi distribuovaný systém. Byly doby, kdy byl regionální přístup k internetu narušen, a to buď útoky na kritické služby, údaje o náhodné Podmořský kabel řezání, nebo vláda-běh užitkové vypínání přístup. Přesto Internet pokračoval v práci pokuty za miliardy lidí mimo tyto regiony.
Ve Spojených státech, mnoho propouštění zabudovány do Internetu. I kdyby jedna nebo dvě cesty přerušena z vašeho routeru sousedství sítě k Internetu, by pravděpodobně ani nevšimnete. Internet je Transmission Control Protocol je opravdu dobrý v přesměrování provozu.
Dalším kritickým bodem: Cyberattackers závisí rovněž na internetu.
“Internet je to, co útočníci třeba dodat popření servisního útoku,” řekl Gavin Reid, ředitel techniky a výrobků pro Cisco (CSCO, Fortune 500). “Myslím, že je to možné, k DDoS útoku by mohl být dostatečně velký, aby se velké části Internetu, ale neviděli jsme se to stalo.”
Pouze vláda opravdu mají schopnost brousit celý internet, aby se zastavil na dlouhý úsek času.
Takže i když kybernetických útoků zvětšují, vliv připojení k Internetu pro mnohé z nich zločinci nezničí Internet.

Leave a Reply