Kodėl aš ne optimistiškai apie “Google” Akiniai

Neseniai “Google” Akiniai svetainė atvėrė DUK (Dažnai Užduodami Klausimai) skyrių, išvardinti 33 DUK atsakyti į visus žmonių rūšių suprasti įrangą ir abejones. Atsakant, “Google” pabrėžė, kad “Google” akiniai leis vartotojams kontrolės technologiją, vėl grįžti poziciją. “Google” balso paiešką galima pasiekti akinius, žemėlapiai, navigacijos, E-mail, nuotraukas funkcionalumą ir akiniai pasiekti kai App Store programų. Reikia pasakyti, kad tai yra protingas nešiojami prietaisai, atrodo gana traukti vėjo produktus. Taigi, “Google” gali būti optimistiškai apie tai, kas akinius ateitis?
“Google” Akiniai sunku tapti būtinybė
Akiniai, nešiojami prietaisai, nepriklauso reikiamų nešiojami įrenginiai. Ne, nes dauguma žmonių mėgsta nešioti akinius, daugiau dėl medicininių problemų, privertė akis akinius. Kai kurie žmonės nori naudoti kontaktinius lęšius vietoj akinių rėmeliai su materialaus akinius. Nieko blogo su normaliomis akimis, kurie nešioja akinius laiką yra labai mažas, išskyrus tam tikrais konkrečiais atvejais, pavyzdžiui, siekiant išvengti, arba kai jie išeina atspalvį, vairuojant automobilį su gražia važiavimo Shuaku Hou , akiniai atliks savo vaidmenį. Nešioti akinius yra sunku dalykas, ten bus kai neigiami padariniai, tokie kaip dėvėti akinius matyti dalykus plika akimi matyti daiktus ar jaučiasi pats ilgą laiką nešioti akinius nebus natūralus jausmas nepatogi, leis nosis, ausys nemalonus, įgriuvos, ir tt taip pat gali sukelti akių problemas.
Nors “Google” teigia, akiniai tik 40 gramų, labai lengvas, tačiau net ir taip šviesos įranga dėvėti dėl ilgą laiką galvos, gali sukelti nemalonų pojūtį. “Google” akiniai vaidmuo yra pakeisti dalį smartphonach šiandien protingų ypatybių, pavyzdžiui, paieškos, navigacijos, gauti paštu, padėties. “Google” tikisi, kad “Google” akiniai gali tapti paros poreikius gyvenimo, o ne, kaip dabar žmonės nešioti akinius tik įrangos pasirinkimą, žinoma, tai neatitinka normalių žmonių gyvenimo įpročius. Teisingas visuomenės įpročiai nėra paprastas dalykas, daug mažiau novatoriškas prietaisas, paskatinti visuomenę įprotis daugiau gamtos. Todėl, akiniai išdėstyti taip, kaip elektroniniai ar optiniai prietaiso netraukia visuomenės akių. Be to, “Google” yra minimas DUK Google “tikisi, kad” Google “nešioti akinius kaip įrangos etiketo naudojimas gali greitai sukurti.” Akivaizdu, kad ritualas formavimas nėra nakties dalykas, o etiketo taisyklių formavimas nereikalauja daug santūriai, tačiau valdžios įpročio formavimo, jei yra per daug įstatymai ir teisės aktai turi būti ribotas, akivaizdu, kad toks prietaisai atrodo, savaime, yra daug abejonių.
Trikdyti įprastos regėjimo linijos Vartotojai
“Google” kūrėjai bus nuolat dėmesio “Google” akiniai visada galite perjungti yra prietaisas virš objektyvo, o tik mikro-kompiuteris, kuris netrukdytų žmonių įprastos regėjimo linijos, tai netrukdys žmonių normalų gyvenimą. Esant normalioms aplinkybėms, žmonės į akis nustatoma ant telefono ar tabletę kompiuterio ekrane, jis kreips dėmesį į akies aplinkinių aplinkybes kampe. Tačiau, kai atidarote “Google” akiniai, akių pristato projekcija į 25-colių ekranas, žinoma, kai žmonės yra susirūpinę šiuo klausimu priešais ekraną, ekrano visų akys bus žavėjo virtualiame pasaulyje turinį, jums bus natūraliai ignoruoti realų pasaulį byla susijusi. Kaip “Google” akiniai netinka padėties namuose, ar biure naudoti prietaisą, kuris yra daugiausia taikomas mobiliojo prietaiso. Todėl pokyčiai realiame pasaulyje, realiame pasaulyje sunku paveikti pakeisti žmonių “Google” Akiniuotas virtualiame pasaulyje dėmesį. Ir tai neišvengiamai įtakos kai realiame pasaulyje žmogaus elgesio kartais sunku atskirti realaus pasaulio ir virtualaus pasaulio gyvenimo, natūralus rezultatas žmonių realiame gyvenime elgesio klaidų lygis pakyla. “Google” akiniai kaip ir tarp žmonių bendravimo sudarytų kliūtį, kad socialinio pobūdžio tarpasmeninio bendravimo žymiai sumažėja.
Spinduliuotė yra neišvengiama
“Google” akiniai turi būti su belaidžio galinio įrenginio padėtis. Ir tai bus ilgai laukti belaidžio terminalo įrenginį nešioti ant žmonių galvų. Belaidis prietaisas gamtos neišvengiamai susiduria su radiacijos bevielio tinklo problema. “Wi-Fi spinduliuotė yra žalingas žmonėms, buvo nevienareikšmiai. Intelektualių mašinų, planšetinius kompiuterius šie bendri arba nešiojamos belaidžio ryšio prietaisai, arba ant maišo, o “Google” užima daug laiko nešioti akinius, bet tai į galvą, kaip centrinės nervų sistemos į pareiškėju dėl vietos, galvos smegenis, taip arti centrinės nervų gauti tolimojo belaidžio tinklo spinduliuotės, tuo atveju, mokslinių negalutiniai, sunku pasakyti, ji neturėjo jokių šalutinių poveikių.
Alternatyvus telefoną? Ilgas kelias
“Google” akiniai dabar yra paieškos, navigacija, e-paštas, vieta, nuotraukos, video ir kitas funkcijas, tuo tarpu su tekstinius prane ¹ imus telefonas, šiuo metu vis dar bendrauja tik pagalbines funkcijas. Tuo tarpu “Google” akinių veiklos apribojimų, dabartinės programinės įrangos yra ne intelektualių mašinų, Tablet PC sinchronizacijos. Taigi, “Google” akiniai bent kurioms šiuo metu negali visiškai pakeisti tabletę, arba išmanųjį telefoną. Tai reikštų, kad “Google” akiniai yra ne intelektualių mašinų, planšetiniai produktai pakeitimui, tačiau tik vienas jų dariniai. Tai reiškia, kad “Google” akiniai tik smartphonach, planšetinius kompiuterius mažiau patogus naudoti tuo atveju, kai apie savo funkcijų vykdymą. Už vidutinį vartotoją, ji nenori turėti išmanųjį telefoną arba planšetinį kompiuterį byloje, ir tada pridėti papildomų belaidžių terminalų įrenginius, nes “Google” buvo nešioti akinius, pažangių mašinos turi po ranka, o tai akivaizdžiai tas pats kaip nematomas padidinti neskanus kaip reikmėms.
“Google” vietos “Google” akinių tokie nešiojami įtaisai su įprastu įprastas įpročius Priešingai, tuo tarpu Google Akiniai smartfon ar tablečių nėra pakaitalas, bet daugiau kaip supaprastintas tobulinimo dariniai. “Google” akiniai žmogaus organizmui taip pat abejotina, o “Google” akiniai taip pat žmonių realaus pasaulio poveikį dėl elgesio gyvenime. Toks produktas net parodyti pasauliui savo unikalų naujoviškų pusės, bet todėl, kad jie neatitinka visuomenės įpročius ir skonį, galiausiai bus atsisakyta.

Leave a Reply