Ko tikėtis Apple WWDC

Visi tech pasaulio akys bus Apple pirmadienį, kai Kompiuterija milžinė 24-oji metinė Pasaulyje Developers “konferencijoje prasideda San Franciske.
Kaip nurodo jos pavadinimas rodo, Weeklong rinkimas leidžia Apple priimančiosios pristatymus ir seminarus žmonių, kurie užsidirbti pragyvenimui rašyti programas ir kitą programinę įrangą gali naudoti savo produktus.
Tačiau jos atidarymo keynote beveik visada daro naujienas. Konferencijoje buvo pradėti padas dviejų telefonų (iPhone 3GS 2009 ir “iPhone” 4 2010 m) ir keletas naujų arba atnaujinti, Mac.
Šiais metais buvęs atrodo mažai tikėtina. Pastarasis? Gal ne tiek daug.
Ventiliatoriai, reikalaujančius tam tikrą jaudulį, nes “Apple” nebuvo įvestas svarbų naują produktą, nes iPad Mini pernai spalį. Ir su augančios konkurencijos iš tokių konkurentų kaip “Amazon” ir “Samsung”, visada yra tikimybė, kad slaptos žmonės iš Cupertino yra virimo kažką didelis.
Numatymas Apple “Smart TV” Taigi čia, ką tikėtis iš WWDC 2013 išvaizdą. Apple Keynote prasideda pirmadienį, 13:00 ET.
Nauja IOS
Saugiausias statymas WWDC yra tai, kad “Apple” pristatys iOS 7 pasauliui.
Pirmą kartą, “Apple” viceprezidentas Jonny Ive, yra atsakinga už atnaujinimo ir ataskaitos parodė mobili operacinė sistema bus “juoda, balta ir plokšti visur.”
Bevardis “Apple” šaltiniai turi popped up internete, sakydamas, kad daug spalvos, blizgesys ir blizgesį bus pašalinti iš “iPhone”, “iPad” ir “iPod Touch ekrano naudai paprastesniu juoda-balta tema išvaizdą.
Stilius žemę, ten tikriausiai bus naujų funkcijų priimančiosios pranešti taip pat.
Ataskaitos centre pagerino auto-paramą Maps “ir” Siri “, kartu su naujos integracijos trečiųjų šalių (ir ne” Google “priklausančio) apps, pavyzdžiui, vaizdo svetainę Vimeo ir foto svetainės” Flickr “.
Atnaujintoje programoje taip pat gali atnešti desantavimui, kuri leidžia lengvai Wi-Fi pasiskirstymą tarp “Apple” prietaisais, mobiliesiems telefonams.
Naujas MacBooks
MacBook ir MacBook Air nešiojamieji kompiuteriai yra tiek dėl būti atnaujintas, atsižvelgiant į Apple kartą metų modelis. Ir laikas yra teisus: “Intel” neseniai paskelbė daugiau galingas procesorius lustą.
Tai bus iššūkis Apple trauktis jau ultra plonas MacBook Air daug daugiau. Tačiau jei gandai yra tiesa, beefier “MacBook Pro” gali duoti kelią naujos, Driežas versija pati.
“Apple” taip pat gali įvesti atnaujinamas Mac Pro darbastalio bokštas tiems giliai įmuštų biurų vadovams, kurie nori užsisakyti šviežių mašinos.
Transliacijos, muzikos paslauga?
Atrodo, tik laiko klausimas, kada Apple nepaprastai į vis intensyviau transliacijos-muzikos rinkoje vadovaujama Pandora, Spotify ir kt.
“Apple” buvo padaryti sandorius su įrašų, pavyzdžiui, Universal Music “ir” Warner Music Group, kuri leistų jiems srautas dainų vartotojams kaip dalis nemokama arba mokama-prenumeruojama paslauga.
Stebėtojai tikisi, tokia platforma, kurį būtų galima pavadinti iRadio, egzistuotų be iTunes, Apple skaitmeninės žiniasklaidos paslaugų, ir sutelkti dėmesį į mobiliųjų įrenginių.
Longshots
Žinoma, yra realūs lūkesčiai. Tada yra tikrai įdomus tie.
Vilties spyruoklės amžina, kad fanboy krūtį, todėl nebus tie, numušti viltis didelis, “dar vienas dalykas” siurprizas.
Ir, ei – generalinis direktorius Timas Kuko jau erzino “naujų įdomių produktų kategorijas” šiais metais.
Pasak stebėtojų, “Apple” televizorius jau netrukus bus išleistas jau metus ribos. (Ekspertai tiesiog įsitikinkite, bendrovė ketina plėsti savo televizorių. Galiausiai.)
Šiek tiek daugiau nei prieš metus, ten buvo Keista specifinis “Best Buy” apklausa klausia lojalius klientus apie “koncepcijos” Apple TV “. Atrodo per daug realus dalykas, kad niekada neįvyks. Bet ar tai atsitiks kitą savaitę? Mažai tikėtina.
Prisijungimas mitinis “iTV” yra “Apple” laikrodis – kitų produktų visi yra tikrai ateina, nepaisant “Apple pasakęs, nėra tokio dalyko.
Rengia technologijų tampa didžiulis laukas ir “Apple” tikrai patinka atvėsti kai šilumą pastaruoju metu “Google” stiklo.
Žiūrėti jaučiasi šiek tiek dažniau nei televizoriaus, bet ne daug. Šį rudenį, tik laiko atostogų pirkinių, atrodo labiau tikėtina išleidimo data vienos arba abiejų. Ir gana galbūt naujo iPhone.
Būta apie galimą naują iPad rumblings. Ji buvo šiek tiek daugiau nei septynis mėnesius nuo iPad Mini buvo pristatytas, nors ir tik keturis mėnesius, nes “Apple” pasiūlė 128GB versiją savo didesnių kolega. Taigi, naujasis modelis bus siurprizas.
Ką jūs norite pamatyti, iš “Apple”? Leiskite mums žinoti komentarus.

Leave a Reply