Kırmızı itibaren Blue Ocean için: bir geçiş çevrimiçi temizlik Kurucu yapmak için Toot bir taksi

Ekonomi “dünya şirketi” bir ses göre 30 Haziran haber, hiç kimse tüm hızıyla çevrimiçi taksi iş sanırdım bildirdi, henüz tercih bir şirket var – bu çok ünlü çalacak kabin olduğunu. Daha da beklenmedik az bir ay içinde yazılım bir taksi taksi çıkarken bu tutmaktadır, çevrimiçi temizlik hizmeti bile başlangıç.
Geleneksel yazılım Didi taksi taksi farklı kaynaklardan çalacak kabin araçlarla çalacak kabin sosyal boş araç, ama araba kiralama şirketi değildir. Basitçe söylemek gerekirse, korna sesi araba kiraladı araç elinde daha fazla boş araç kiralama şirketi için başlangıç ​​olarak adlandırılan ve daha sonra üzerinden kendi online kanalları kurmak, müşteri olarak “özel” zevk sağlayan, sürücüler ile bu araçların kiraya olacak hizmetleri. Araba kolay, araba uzak hile de bu modda kullanılan.
Çalacak araba altı ay içinde çağrılır neden açık iş modeli ve piyasa geniş bir kapsamı, iş değiştirmek zorunda kaldı? Ekonominin Sesi aynı zamanda şirketin kurucusu Yuntao bugün gazetecilere ile bir söyleşi yer alıyor. Yuntao giriş göre, çalacak kabin hükümet düzenlemeleri ve rekabetçi piyasa ortamında nedeniyle, çıkmak için seçti.
Yuntao: Biz darboğazları bir dizi karşılaşılan ilk kez, bazı araba kiralama şirketleri, biz bunun yüksek sonunda seçin, aynı değildir genel kolay araç ağı ile, biz, o ortak ekonomik araba kiralama şirketi konuşmak zorunda Yasal olarak, biz bu riski ekonominin araç kiralama alanında girmek için vazgeçmek çok büyük olduğu araba biraz anlamda harekete zaman hissediyorum. İkinci neden biz kolektif taksi zaten yapılır zaman yaptıklarını ve biz ofset, Çin’de konum, kullanıcıların ucuz tercih, tabii ki, çevrimiçi bir taksi almak için zamanı değil burada bazıları var Bu araç kiralama şirketi araba almak, bu yüzden çok güçlü kullanıcı düşüş vardı.
Yuntao göre, bugünkü taksi APP pazar savaş sona erdi, sonuç olmuştu. Üzerindeki güçlü tutun, başka bir dünyanın kapılarını açmak için daha iyi olurdu. Dikkatli durulması ve dışlama sonra çevrimiçi emlakçı ve iki 020 çevrimiçi temizlik hizmet projeleri tarif, ve son olarak e ev temiz için bir platform haline gelmiştir çevrimiçi temizlik ve temizlik hizmetleri girmeye karar verdi.
Yuntao: orada o zaman iki büyük bir pazar, bir emlak ajansı, yerel bir küre, ayrıca satmak için gayrimenkul temsil eder, bu yüzden ondan kurtulmak daha zor olsun çalışmanın 020 alanları olduğunu. Ama bir cephe olan yerli şirketler, tamamen yapmak için sistem uyan biz nispeten kolay temizlik etiketleri kendi saatlik büyük kaynaklar ek gelir olduğunu düşünüyorum bir şeydir, 100.000 saatlik işçiler dört bin yerli şirketler, Pekin’de vardır Her biri 20 veya daha fazla, o zaman hızlı bir şekilde bu alanda içine azalttı.
Yuntao fazla yabancı meslektaşları bir mesajdan da “çevrimiçi ev hizmetleri” inanç, ama kararlı olsun. Bu adlandırılmış HomeJoy çevrimiçi yabancı yurtiçi hasıla, belirli bir sinyal sembolize olabilir en iyi bilinen yatırım fonu Anderson yatırım, kazandı anlaşılmaktadır.
temizlik hizmeti e ev şu anda sadece Pekin destekler, mikro-kanal ve APP hem platformlar vardır. Bu yazılımın kullanımı bazı insanlar, söyleyerek “gibi bu şeyler ve çok çevrimiçi taksi yazılımı,!.” Çevrimiçi kullanıcı listesinde asmak, yakında bekleyen bir teyze kapmak. Şu anda, e ev-temizlik saatlik servis ücreti, 39 yuan / 2 saat, yüzde 30 ile 30 yuan piyasa fiyatından daha bir saat online ödeme desteği ise.
Buna ek olarak, herhangi bir ödeme link vermeden bu ürün kullanım, bu yazılımı kullanmak için istekli teyze temizlik eğer, bir yıllık yıllık ücret bir gün az bir milyon eşdeğer, 300 yuan.
Ürünün okuduktan sonra, ekonomi muhabiri Sesi emir teşebbüs ve bir telefon kaplı teyze çevirdi. Ancak, biraz şüpheli teyze bir yandan boyalı, o diğer taraftan, yazılım kullanarak olmayacak, o inanmazsınız bir ücretsiz öğle yemeği olarak dünya.
Tu teyze: sana bu telefon verecek, her gün kısa mesaj alabilir, her gün faaliyetleri, onunla uğraşmak istemiyorum, demek istedi dedi, ben iyi bir şey değil, bu şey sormadı, yoktur ücretsiz öğle yemeği. Bu yabancı bir şey gibi, genel ona söyleme, üst seviye ev olabilir.
“Ücretsiz öğle yemeği” Bu kaplama teyzesi anlam, eğitim “e ev temiz” Teyze ifade eder, bu, bir taksi pazarlama yazılımı gibi bir telefon temizlik personeli için ücretsiz olacak. Tu teyze nasıl kullanılacağını anlamak oldukça yapmak, almak cesaret, bu nedenle iyi niyetli e ev temizliği reddetti.
Ekonominin sesi bu sabah, gazetecilere tutumları Tu teyzesi ile çok uyumludur dört temizleme teyze, röportaj. Nasıl bu yeni ürün kabul etmek teyzesi temizlik yapmak için: Bu ilk meydan okuma sırasında e ev temizliği promosyon yerleştirilir?
Bu bağlamda, e ev Jie kurucusu Yuntao bu sorunu fark etmiş ve durumu düzeltmek için bazı adımlar attığını söyledi.
Yuntao: daha zor kadar kabul Teyze ana sürücü, biz aslında APP üzerinde iki mod, teyze doğrudan çağrı vardır, başka bir model randevu olan, teyzesi kapmak, bilgi platformu gönderilir doldurun sürücü her zaman teyze telefon bakmadı çünkü tek modlu, böyle bir taksi gibi biraz, bir ay çağrı modu sonra keşfedilen keşif bu iki mod, zor değil, onun cebine telefon duymamış olabilir telefona, ve biz bu modeli kabul eden bir tek teyzesi, çok hızlı bir 300 kapmak fiili çalışma artık. Bu nedenle, biz dayalı kolektif bir taksi tek bir model kapmak olacak hangi sonraki bölümde, o biraz yavaş olması ana sürücü eğitimi daha büyük olabilir, ama biz de bu sorunu çözmek için bazı yollar var, teyze öğrenmek değil, ana sürücü daha olamaz değil Biz biraz daha uzun biraz sabır harcamak.
Yuntao bir ön koşul olarak maddi teşvikler ile, temizlik teyze er ya da geç öğrenmek inanıyoruz.
Yuntao: teyzesi bazen sol kulak ve dışarı, sürekli onu uyarmak canlı gerçek almak zorunda, o hemen öğrenme hızını hızlandıracaktır.
Birçok insan herhangi bir iç temizlik teyzesi için bu şirketlerin ait olmayan düşünürler, onu ne kadar güvenli? Bu ne gerçekten ise, nasıl bu kadınlar bulmak için? e ev Jie kurucusu Yuntao onlar dosyalama tabi olduğunu gazetecilere güvence, güvenlik kesinlikle güvenilirdir.
Yuntao: Biz nitelikli doğrulama olan, uzakta, o bir sözleşme imzalamak için yerinde bize burada vermek zorundadır, ve onu dosya kopya size doğrulamak yardımcı olacak tüm bilgileri onun kimlik kartı bakmak zorunda küçük şirketler genellikle çok kuru değil, küçük şirketler genellikle adını vereceğini, telefon sol, değil kimliğinizi olsun, zamanlı erişim yaşamak ne demek. Üçüncü olarak, bizim kimlikler şimdi sigorta hizmet başlar bu bir ek olarak, korunan, birkaç kuruş kaza sigortası hizmetleri vardır, teyze 1,2 bin olarak, kötü kurtulmak sigortalı olabilir almak için sigorta çamaşır yıkamak dolar.
Şu anda platformda, Yuntao göre, bir ay yaklaşık 2000 tek bir işletme daha az ve daha fazla teyzeler imza, kendi hayal tüm yerli şirketlerin yaşam reform olduğunu.
Yuntao: Önce ilk şey yapıyor ve en önemlisi küçük yerli şirketlerin kurtulmak etmektir,% 10 hizmet odaklı ev ekonomisi, ev ekonomisi hem de Pekin personel sistemi sevgi dolu olan olan, eğitim 15 gün ve küçük ev geri kalan% 90 var Inc Bu bir cephe, bu, bilgi çok düşük düzeyde olan bir tablo koymak ve şirketidir. İkinci yıl kullanıcılar bazı açıklık hizmetleri yapmanız gereken daha gerçek iyi bir değer, vermek için, üçüncü taraf eğitim kuruluşları ile işbirliği yapar, bizim eğitim teyze bazı sonuçlarını, derin eğitim gitmedi o zaman bizim teyze Sina Boga bir V gibi, bir etiket üzerinde oynarken bilgi, kimlik doğrulama için, fiyat degrade çeker, bir saatlik teyzesi 25 dolar olacak, bir saatlik teyzesi 40 dolar olacak bir sahne vardır biz yeni bir kategori girecek, biz bazı yeni Yuesao, dadı da dahil olmak üzere, bu saatlik karşılamak değildir.

Leave a Reply