Kinijos kosminių šiukšlių hitai Rusijos palydovinės, mokslininkai teigia

Kosminių šiukšlių gabalas, likę nuo 2007 m. Kinijos raketų bandymo anksčiau šiais metais susidūrė su Rusijos palydovo, teikianti palydovinio ryšio netinkami, šeštadienį sakė tyrėjas.

Susidūrimo, atrodo, įvyko 22 Sau. Kad, kai jis, manoma, Feng Yun 1C Orai palydovą, kuri buvo sunaikinta 2007 m raketų bandymo, gabalas netyčia paspausti Rusijos palydovinės, – sakė TS Kelso,, kosmoso standartų ir inovacijų centro vyresnysis mokslinis astrodynamicist.

Susidūrimas pakeitė orientaciją ir Orbit Rusijos palydovą, kuris buvo naudojamas moksliniuose eksperimentuose, Kelso. Ji gali taip pat nukentėjo.
“Buvo kataloguojami JAV strateginės vadovybės šio susidūrimo nuolaužų gabalas”, – sakė Kelso. “Tai rodo, kad bent dalis iš palydovo atskilo dėl susidūrimo.”
Tai buvo 4 vasaris, kai du mokslininkai, tikslusis artėjimas inžinerijos instituto Maskvoje pastebėjau pokyčius palydovą orbitoje, žinomas kaip BLITS, Kelso.
Mokslininkai apskaičiavo, kad pokytis įvyko 22 Sau. Jie kreipėsi į Kelso, nes CSSI veikia paslaugą, kuri atrodo artimiems palydovinių metodų “, – sakė jis.
, CSSI ieškojo objektų, kurie galėjo turėti netoliese požiūrį su BLITS palydovą aplink susidūrimo metu. Kinijos nuolaužos buvo vienintelis objektas, jie rado.
Nors prognozuojama, atstumas tarp nuolaužų ir palydoviniu ryšiu, atrodo, kad būtų išvengta susidūrimo, tai, kad artimas požiūris atsitiko per 10 sekundžių orbitoje pasikeitimo Feng Yun 1C šiukšles tikėtina kaltininkas, Kelsas rašė dienoraštyje.
CSSI dabar dirba su Rusijos mokslininkų Norėdami sužinoti daugiau apie susidūrimo.
BLITS yra nedidelis stiklo sfera, kuri atspindi lazerio spinduliai mokslinių tyrimų. Dėl susidūrimo, palydovinė dabar susiduria neteisingą kelią ir negali būti naudojamos, Kelso.
Susidūrimas taip pat pagreitino palydovo gręžimo laikotarpį nuo 5,6 sekundės iki 2,1 sekundžių, Kelso.
Kinija pradėjo Feng Yun 1C polar Orbita orų palydovą 1999 m. Ji buvo sunaikinta 2007 metais, kai Kinija pagal ją antžeminės, vidutinio nuotolio balistinių raketų bandymo.
JAV stebėjimo jutikliai nustatomas raketų susidūrimo sukūrė šimtus kosminių šiukšlių vienetų, tuo metu, kai į JAV pareigūnas. Testas paskatino oficialius protestus iš Jungtinių Amerikos Valstijų ir kelių JAV sąjungininkų, įskaitant Kanados ir Australijos.
, Susidūrimų su kosmoso šiukšlių problema yra ne nauja.
“Susidūrimai vyksta visą laiką, visur Big susidūrimų – dabar jie yra reti tie,” sakė kosmoso nuolaužų ekspertas William Schönberg, pirmininkas civilinės, architektūros ir aplinkos inžinerijos fakultetas “Misūrio Mokslo ir technologijų universiteto.
Paskutinis svarbus kosminių šiukšlių susidūrimo 2009 metais tarp Iridium 33, veiklos JAV ryšių palydovas, 2251, Kosmosas nurašyti Rusijos palydovinės Kelso.
Mokslininkai žino tik sauja tokių susidūrimų, bet tai tik todėl, kad atsitiko su objektais, kurie buvo stebimas. Kelsas ir Schonberg pasakyti, kad tai tikėtina, yra ir kitų “šlamšto į šiukšlių” susidūrimų su nekontroliuojamo objektus, kad niekas nežino apie.
Rusijos palydovo sausio “, tai būtų buvę labai sunku pasakyti, ten buvo susidūrimas, kuris būtų, jei ji nebuvo už tai, kad kažkas veiklai palydovą ir pastebėjau susidūrimo,” sakė Kelso.
Ekspertai ir vyriausybinių agentūrų, dėl kurių buvo kosminių šiukšlių problema dešimtmečius, bet tai gana sunku spręsti, Schönberg sakė televizijai CNN.
Problema dar blogiau riziką bando sugauti arba nukreipti šiukšles veikia “, – sakė jis. Nuolaužos gali subyrėti į daugiau dalių arba pakeisti Orbit ir būti susidūrimo metu su kuo nors kitu.
Kai minkštas poveikio lazeriai gali stumtelėti objektus į apskaičiuotą link Žemės orbitos, kad jie bus nugriauta ir įrašyti į atmosferą, Schönberg. , Tačiau mokslininkai turi užtikrinti, kad vyksta virš vandenyno, siekiant sumažinti pavojų žmonėms.
“Mūsų technologija nėra pasivijo mūsų noras išvalyti netvarka” erdvėje, Schönberg.
“Jei nieko,” sakė Kelso, tai susidūrimas “buvo priminimą, kad jis, greičiausiai, bus atsitikti vėl, o gal turėtume grįžti į darbą bando išsiaiškinti, ką daryti, apie tai šiek tiek.”
CNN.com ‘s šviesmečių daugiau erdvės ir mokslas News dienoraštis
Reti dabar matomas plika akimi kometa

Leave a Reply