Kas keegi lõpuks osta Hulu?

Yahoo on üks mitu ettevõtet kuulujutuga tuleb kaaluda väljaostmine veebivideosaidil Hulu. Tuleb tuttav ette?

Back in 2011, Hulu väidetavalt courted peaaegu koomiliselt pika nimekirja tech ettevõtted, sealhulgas Yahoo, Google (GOOG, Fortune 500), Amazon, AT & T (T, Fortune 500) ja Verizon.
The Wall Street Journal tech blog AllThingsD teatas sel nädalal, et Hulu on saanud uue pakkumise Yahoo. Riskikapitalifirmades KKR (KKR), Guggenheim digitaalne ja Silver Lake Partners on ka väidetavalt esitatud pakkumised. Nii on Time Warner Cabl (TWC, Fortune 500) e, otsene (DTV, Fortune 500) V ja Chernin Group, mida juhib endine News Cor. tegevjuht Peter Chernin.
Aga kaks aastat tagasi, Hulu oli väidetavalt väärt vahel $ 1000000000 ja 2000000000 $. Nüüd, Yahoo on väidetavalt pakuvad ainult umbes $ 700,000,000.
Yahoo (YHOO, Fortune 500), mis ostis blogging veebilehel Tumblr eelmisel nädalal for $ 1,1 miljardit oleks saada tugev tugipunkt kuum valdkonnas, kui ta ei osta Hulu. CEO Marissa Mayer on tegutsenud kiiresti, et püüda taastada Yahoo portfelli tooteid, et inimesed “puudutada iga päev.” Sisu, mis pakub ojad top telesaadetes, kindlasti sobib see strateegia.
Kuid iga Hulu ostja ka pärida probleeme.
Hulu tegevjuht Jason Kilar teatas jaanuaris, et ta astuma, pärast kuu kuulujutud tema väljumist. Need aruanded väitis Kilar põrkusid Hulu on suur-meedia omanikud, eriti News Corp ‘s Fox ja Walt Disney Co’ s (DIS, Fortune 500) ABC. Comcast (CMCSA) NBC on ka passiivne osalus.
Need omanikud on nõus mis tahes müük, ja nad tõmmatakse Hulu maha müüa ploki 2011 pärast nad ilmselt ei suuda tagada tegelevad nad leidnud sobiva.
Plus, kui meedia hiiglased raha välja, nad ei käsi Hulu uus streaming pakkumisi Fox, ABC ja NBC sisu, mis võib vähendada saidi väärtust ostja. CBS (CBS, Fortune 500), vaid teiste suuremate ringhäälinguorganisatsioon, laseb Hulu oja ainult vana sisu, nagu “I Love Lucy” ja ei näitab praegu eetris.
Kuigi firma omanikuks trio meedia hiiglased punktisüsteem pikaajaline streaming tehinguid on osutunud probleemiks Hulu minevikus. See küsimus väidetavalt sunnitud firma tühistada oma plaane 2010 IPO.
Lõpuks, nagu Hulu äri on kasvanud, nii on oma konkurentsi. Loetelu Sisu puhas-play rivaalid on Netflix (NFLX), Amazon (AMZN, Fortune 500) ja Verizon (VZ, Fortune 500) ja kaabli pakkujad on järjest enam pakutava tellitavate võimalusi oma klientidele.
Hulu on olnud edukas oma makstud Hulu Plus tellimused, mis ületas 3 miljoni aasta lõpus 2012. Aga see on teada, kui Hulu on tegelikult keerates kasumit. Ettevõte teatas, et ta tasaarveldada ligi $ 700 miljonit tulu aastal 2012, kasvades 65% võrra, kuid see hoitakse vaikima kasumlikkust.

Leave a Reply