Jak zapnout váš telefon do biometrického snímání stroje

Smartphony jsou mocné nástroje, a se správnými aplikacemi a příslušenství, mohou se stát ještě víc. Kalifornie-založená tech společnost zahájila nástroj, který změní běžnou iPhone 4 nebo 4S na mocný nástroj skenování biometrických.

AOptix představila svůj aplikace a wrap-around zařízení pro soustružení smartphone do přenosné duhovky, obličeje, otisky prstů a hlasové skeneru.
Hardware a softwarový systém, první svého druhu pro iPhone, se nazývá AOptix Stratus, který zahrnuje jak iOS app – což bude stát 199 dolarů – a zábal kolem zařízení pro iPhone 4 nebo 4S. Aplikace používá iPhone fotoaparátu pořizujte tváří a rekordní hlasů, zatímco tam je další fotoaparát, který dělá duhovky skenování a malý snímač pro skenování otisků prstů. AOptix také uvolní software development kit pro své zákazníky, aby mohli přizpůsobit aplikaci pro své vlastní potřeby.
V únoru ministerstvo obrany zaplatil AOptix 3 miliony dolarů vyvinout lepší řešení pomocí nástroje, který je byla dnes.
Viz také: Geniální přeorientovat fotoaparát
Jak bločky Post-it šíří jako virus
Check Point bitvy globální kybernetické útoky
Sklizeň gumy z pampelišky myšlenkou tohoto systému je, aby se biometrické rozpoznávání jednodušší a mobilní telefony. Myslete na agenturu ochrany hranic, které by mohly používat duhovky na letišti na celním kontrolním stanovišti, nebo policii nebo vymáhání práva agentura, která potřebuje k ověření totožnosti na cestách a nemůže si dovolit velké, těžkopádné hardware, aby tak učinily. To je místo, kde Stratus vypovídací
Tvorba systému pracovat na iPhone je všechno jednodušší. “Pokud jste použili iPhone dříve, můžete použít,” řekl AOptix ředitel produktového marketingu Joey Pritikin.
V telekonferenci demonstraci Pritikin ukázal, jak systém funguje. Uživatel vloží iPhone v přístroji, jej připojíte pomocí 30-pinový konektor, a pak spustí aplikaci. Aplikace rozhraní je uživatelsky příjemný a jednoduchý a umožňuje uživateli registraci biometrických údajů o osobě, před ním s relativní lehkostí. Použití iPhone také umožňuje app registr souřadnic GPS a přenášet všechna data přes telefon mobilní připojení k internetu.
Aplikace je navržen tak, aby uživatel určit vzdálenost, na kterou stát v přední části druhé osoby a automaticky pořídí snímek, když se objekt nachází v pravém rozsahu. Toto automatické snímání pracuje jak s iPhone kamerou a se zabudovaným skenerem duhovky. Všechny pořízené snímky jsou ukládány a snadno dostupné přímo z aplikace. Aplikace umožňuje uživateli vytvořit osobního profilu, včetně jeho nebo její duhovky, obličeje, hlasu, otisky prstů a životopisné informace. Tento trove dat je pak k dispozici s ventilem z prstu.
Viz také: $ 30 gadget umožňuje vaše oči převzít kontrolu
Pritikin vysvětlil, že když začal pracovat na projektu, museli se rozhodnout, zda chtějí používat off-the-shelf produkt jako iPhone, nebo dále rozvíjet vlastní, případně s využitím platformy jako Android. Ale nakonec se usadil na iPhone z různých důvodů.
“Je to velmi bezpečný jako platforma, která je samozřejmě důležité pro naše zákazníky,” řekl. “[Je to] velmi stabilní, můžete si koupit stejné zařízení po celém světě. Mají velmi silný ekosystém pro podporu příslušenství, jako ta, kterou jsme vytvořili.”
Pritikin odmítl říci, kolik zařízení stojí, s důrazem na skutečnost, že se nejedná o spotřební zboží, ale spíše je určen pro firmy nebo vládních agentur. Stratus by mohly být použity na hraničních přechodech, při operacích na zmírnění následků katastrof (při pravidelné infrastruktura pro ověření totožnosti není přítomen), pro dálkové mobilního bankovnictví, nebo dokonce vzdálené zdravotnictví.
Pokud jste použili iPhone dříve, můžete použít
Joey Pritikin, AOptixCountries jako Indie, která se nasazením národní identifikační programy, aby každému občanu jedinečné číslo spojené s biometrickými údaji (PDF), může být i cílové zákazníky.
Viz také: Tisk v životní velikosti robota pod 1000 dolarů
Na otázku, zda je nějaká země AOptix odmítla prodávat své výrobky, za předpokladu, že by mohly být použity pro sledování a profilování, Pritikin odpověděl, že jeho společnost se řídí pokyny z amerického ministerstva obchodu a nebudou vyvážet své výrobky do zemí, jako je Írán nebo Severní Korea.
Pritikin odmítl identifikovat specifické zákazníky, kteří si již koupili Stratus, ale řekl, že první dodávky bude na konci dubna.

Leave a Reply