Įveskite Indijos nuostabų pasaulį kuklus naujovių

2001 didžiulis žemės drebėjimas sukrėtė valstija gudžarati Indijoje.

2000 žmonių žuvo, 400.000 prarado savo namus, o nesuskaičiuojama daugybė prarado savo verslą išnaudojamas.
Vienas jaunas verslininkas, Mansukhbhai Prajapati, prarado viską, bet rasti naujas būdas gauti atgal ant kojų. Prajapati sukurta pigių molio šaldytuvas visiškai nereikia elektros energijos ir toliau veikti didelių nelaimių ar elektros energijos tiekimo nutraukimo, kaip antai ta, kuri nuniokojo savo kaimą atveju.
Prajapati išradimas yra dalis augimo tendencija Indijoje, kuris tapo žinomas kaip “kuklus naujovių” – žemiau radarų išradėjas visoje šalyje kuriant nebrangius sprendimus vietos problemas, dažnai tenka būtinybės, naudojant pagal užsakymą technologijas savo sukūrimas.
Skaityti: Ateities transporto savaime vairavimo automobiliai
Taigi ryškus turi už kuklus inovacijų tendenciją tapti, kad pernai Nacionalinį apdovanojimą už mokslo, technologijų ir menų (Nesta), nepriklausoma labdaros JK, užsakė ir išleido didelį mokslinį straipsnį apie reiškinį.
Kaip bandomasis revoliuciją navigacijos
Matematikos nusišvilpti meistrai mašininis vertimas
Tylus sėkmė BLUMOTION lankstas
Dieviškasis įkvėpimas už Post-it Pastabos rašo laikraštis “kuklus naujovės yra nustatyta visoje Indijos sistema: nuo … pastangų crowdsource vaistų atradimo, kurį vairavo valstybinių laboratorijų, į Bharti Airtel požiūrį į pjovimo mobiliųjų telefonų skambučių kainą, į Keralan kreiptis į paliatyvios priežiūros, suteikianti galimybę remti ne gyvenimo pabaigos tūkstančius formalaus sveikatos tuštumą. ”
Tuo kuklus inovacijų judėjimo priešakyje profesorius Anil Gupta, kurie per pastaruosius 20 metų, buvo keliauti visoje Indijoje ieškoti vietos išradėjai, kurių kūrybiškumas turėjo teigiamos įtakos kaimo vietovių skurdo. 1989 Gupta įkūrė bičių tinklą, organizacija, kuri atskleidžia artimais išradėjus ir padeda kurti savo išradimus pasaulyje.
“Aš ėjau apie 4000 kilometrų per pastaruosius 12 metų”, sako Gupta. “Aš bandė map žmonių, kurie yra sukurti visoje šalyje protus.”
Skaityti: Aukštos mokyklos paauglių stato vieno žmogaus povandeninis laivas
Gupta kelionė atnešė jį į kontaktą su išradėjų, kurie sprendžiant bendras problemas kuklus būdais, naudojant tradicines žinias ir lengvai prieinamas medžiagas.
Savo paties skaičiavimais Gupta mano, kad bičių tinklas padėjo atkasti per 25.000 naujų išradimų, įskaitant motociklas montuojamas kultūrų purkštuvas, už laipiojimo medžiais įtaisas, Plaukiantys dviračių ir vėjo energija varomiems drėkinimo sistema.
Kirsten Nustatytas, iš Nesta ataskaitos autorius, sako: “kuklus naujovės yra visa informacija apie kurti pranašumą iš prievartos. Susidūrus su ribotų išteklių ir institucinių ertmes, kuklus novatoriai sukurti radikaliai naujų problemų sprendimus. Tai ne tik apie tai, kas pigiau, bet geriau, tikslingiau ir plečiasi. Tai reiškia sverto turimus išteklius naujų būdų, sumažinti ar pakartotinai naudojant atliekas ar net iš naujo galvoti visą sistemą aplink produktą ar paslaugą. ”
Mansukhbhai Patel Gujerati ūkininkas sugalvojo tik tokį produktą. Pasitikimas medvilnės gudžarati yra vadovas užduotis, kurios praeityje dažnai buvo vykdoma vaikų. Siekdami sumažinti darbų atlikimą, Patel išrado medvilnės nuėmimo mašina, kuri gali būti valdomas viena asmeniui. Profesorius Gupta mano išradimas padėjo žymiai sumažinti vaikų darbą regione.
Skaityti: įspūdingas TECH “naujovėmis” iki aukciono
Niekas negali pateisinti užkirsti kelią žmonių nuo mokymosi vieniems iš kitų
Anil Gupta, bičių tinklas founderFrugal Digital tyrimų grupė valdo Kopenhagos instituto Sąveika Dizainas siekiama skatinti būtent šį išradimą natūra. Grupė veikia projektus kartu su Indijos išradėjas kurti pigius, “hackable” prietaisų spręsti ilgalaikes problemas visoje subkontinento.
Priya Mani, projekto vadovas kuklus Digital, sako, kad yra daug ko pasimokyti iš “galvoti apie tai, kaip galima nulaužti kasdienius Castaway objektus.” Projektai organizacija veikti kartu su Indijos išradėjas jau davė produktus, kurie yra naudojami po Indiją šiandien, įskaitant klasėje projektorius figūrą iš repurposed mobiliųjų telefonų dalys ir pigių sveikatos tikrinimo įrankis, pagamintas iš seno žadintuvo.
Bet Mani mano, kad darbas yra atliekamas kuklus novatorių Indijoje dar turi didelę tarptautinę įtaką: “. Žmonės manė, mes buvome visiškai riešutai bando sukurti kažką naujo iš senų dalių”
Nustatytas mano, kad kuklus naujoves ir repurposing technologiją praktikos filosofija galėtų būti taikoma visame pasaulyje. “Kuklus inovacijų ateina iš Indijos gali turėti svarbių pasekmių dėl likusio pasaulio”, sako Bound.
“General Electric” parodė savo dabar žinomas itin mažą kainą EKG mašina, kuri yra Vakarų rinka produktų gimė iš Indijos sveikatos priežiūros rinką apribojimus. Jis priverčia tarptautinės galvoti apie tai, kaip jų esamas investicijas intensyviai modelių naujoves gali susidurti neišvengiama didėja konkurencija su Indijos ir Kinijos tarptautinės “.
Profesorius Anil Gupta atitinka vietinę Indijos inventorsRead: Ex-policininkas stato robotas iš namų ūkio reikmenų
Žinoma, ne visi kuklus inovacijų istorijos turi laimingą pabaigą. 1975, užlietos Indijoje pareiškė Biharo provincijoje į aklavietę. Kylant vandenyse pagal Jatwa-Janerwa kaime buvo neįmanoma daug žmonių į darbą, parduotuvę ar eiti apie jų kasdienį gyvenimą.
Vietinis medus pardavėjas, Mohammed Saidullah buvo priverstas kirsti patinę Gango upės ir parduoti medaus, tačiau kiekviena kelionė turėjo savo kainą – valtis buvo brangus ir mokėti mokestį buvo stumia jį link skurdas – taip jis atėjo su nauju tirpalu .
Saidullah užrakinta save toli už tris dienas kieto projektavimo ir statybos. Kai jis atsirado jis sukonstravo Plaukiantys dviratį, kuris leistų jam susidurti su metine musonas.
Jis atrodė kaip įprastas dviratis, bet turėjo didelius ištraukiama plūdės pridedamas prie kiekvieno rato pusių. Saidullah išradimas jam pelnė daugybę apdovanojimų, įskaitant nacionalinės inovacijų fondo gyvenimo pasiekimus sudarymo plaustas. Tačiau, nepaisant pripažinimo, išradėjas vis dar gyvena skurde.
Skaityti: Kaip USB įjungtas inžinierius į “Rock Star”
Gupta sako, kad yra nuveikti dar prijungti kūrybingų žmonių su finansavimu, o ne visa tai gali ateiti iš valstybės biudžeto.
Pagal Gupta, jungiantis artimais technologai su stambaus verslo bus raktas į plėtrą ne tik Indijoje, bet ir visame pasaulyje. “Nieko,” sako jis “negali pateisinti užkirsti kelią žmonių nuo mokymosi vieniems iš kitų.”

Leave a Reply