Islak ve rüzgarlı İngiltere için kötü havada yok letup

Köylerde görülmemişlerdi, demiryolu bağlantıları kopmuş ve büyük dalgalar vurma sahilleri tarafından kesildi.
Güçlü yaratabileceğini ve şiddetli yağışların sürmesi ülkedeki kaos yarattı aşırı hava taze bir dalgalanma içinde hafta sonu Güney İngiltere hırpalanmış.
Ve henüz hiçbir letup yoktur.
İngilizler daha sefalet, yüz, orada-ecek var olmak biraz mühlet kuvvet kasırga Rüzgar ve yüzlerce kişiyi evlerinden zorla gördük bağlama yağmur forecasters uyarı gibi.
İngiltere ondan beri erken Aralık ayı kötü hava tarafından isabet aldı ve sürekli olarak fırtınalı bir havada tarama alanı güneybatı İngiltere’nin su bastı.
“Biz yaratabileceğini ve yoğun yağışların sürmesi için İngiltere’nin birçok yerinde bu hafta sonu getirerek başka bir Atlantik fırtına var,” Paul Gundersen, Met Office Şef meteoroloji uzmanı, yazılı açıklamada dedi.
“Pazartesi fırtınalı koşulları daha kuvvetli rüzgar ve yağmur Salı günü batıdan ayarlamak önce kısa bir mühlet getirmek bekleniyor. Bu sel ve neden seyahat ve ağların güç dağıtmak için ağaçları getiren rüzgarlar zarar devam eden riskini getirecektir.”

 

248 Yılda ortalamada Ocak
Ortalamada Ocak 1766 beri İngiltere’de yaşadı ve sel uyarıları yürürlükteki alçak bölgelerde Güney ve Orta İngiltere ve Galler için yüzlerce vardır.
En fazla 80 km / saat, şiddetli yağmur ve büyük dalgalar rüzgarlar Atlantik Okyanusu gelen en son aşırı hava vermek ve yönlendirilmesi, Meteorologlar, uzun ve güçlü polar bir girdap tarafından söylüyorlar.
Yüzlerce kişi zaten evlerinden zorlanmıştı. Ve ağır doymuş toprağı, daha fazla yağmur ülke genelinde sel riski artacaktır.
Chertsey, Surrey, nerede Thames Nehri, bankalar patlaması, 7 yaşındaki çocuk öldü ve 17 kişi hasta, polis Cumartesi dedi düştükten sonra hastaneye.
Polis hastalık nedeni bilinmeyen ama “Yerel bölgede sel bir bağlantı olabileceğini göz ardı edemeyiz.” olduğunu söyledi
Çabaları sel savunma alanında, nereye yakın evleri hasarlı ve nehir kıyısındaki banklar edildi ve ağaçlar su batık inşa etmek için yola.

 

Askerler ve kum torbaları
Başbakan David Cameron mı gelecek vaat eden hükümet anlamıyla hafta şimdi su altında olan bölgeler için yardım.
Sel-hit Somerset Cuma günü ziyaret ederek, Pazar günü kriz tartışmak için Cobra bilinen ve hükümetin acil Komitesi toplantısı olacak sandalye.
“Onlar için etkilenen elimden geleni yapıyor tüm Govt depts,” Cameron geçen hafta benzer bir toplantı sonrası tweeted.
Fırtına dalgaları taş atan ve nerede birçok dükkan kapalı sahil kasabalarında sahilleri üzerine sis püskürtme.
Askeri personel kum torbalarının dağıtmak ve taşkın savunmasını geliştirmek için bazı alanlar için gönderildim.
Sel üzerine, hava gücü kesilmiş gibi demiryolu bağlantıları bazı alanlarda neden oldu.
Bir alanda Dawlish, yüksek gelgit ve fırtınalı denizler deniz duvar önemli bir streç tren denize daraltmak için neden yok. Yakındaki ev ve bir yol da zarar gördü.

Comments are closed.