Internetová bublina, non-zvíře, je “národní poklad”

Titanium Media Poznámka: internetový průmysl, i když nejsou přímo spojeny s tradičními průmyslovými, ale skutečně vznikl v procesu rozvoj tradičních průmyslových odvětví i nadále hromadit, částku kvalitativní transformace. Přestože internetový průmysl není přímo bodiless tradiční odvětví, ale již dialýzu s tradičním jedna, dva, tři průmyslové aspekty, a to i s “řezání praní šlachy vlákniny” popisovat, ani přehnané.

Autor Wenchi, jeho “offshore” pohled na 21. století, vlna na internetové ekonomiky, které čínský Internet sektoru výkon, a jeho čínský internetový průmysl myslí. Docela působivé.

Wenchi, řekl:
Miluji dot com třídy téma, obvykle titan média často četl článek. V Hongkongu, média krmí dobu šesti měsíců, většina z psaní a finanční třída související se sítí připomínky. Příspěvky doufám, že sdílet s přáteli přes čínskou zahraniční hlediska.

Přečtěte si připomenutí: Autor gramatické návyky mohou být mírně odlišné od našich běžných kontaktů, ale nemá vliv na čtení. Například v textu o “dot com”, což je to, co nazýváme “Micro Internet”, nebo přímo chápán jako “Internet” může.

China Venture domů pár dní před nadpisem “Ma Liang Wengen překonat …… Baidu Robin Li, druhým nejbohatším mužem v Číně”, abych byl upřímný, pro mě je to nová ekonomika věřící není překvapující. Protože život je velký trend digitalizace sítí obrovské bohatství pořadí dopředu tradičních průmyslových gigantů, je samozřejmě otázkou času. Samozřejmě, že takový odkaz na roli seznamu bohatství vnitrozemí, vždy skončí soukromé bosse. Státem vlastněné ekonomiky, stínová ekonomika v Číně nepočítal všechny počítat.

Navzdory tomu stále existuje několik bankéř odpoledne sdílet zprávy, a znovu se mě zeptal, “Máš dot com bublina vrcholila, tryskání Omen” a tak dále, existují jiné důkazy “Nasdaq výšky blížící se milénium, konečný výpis Alibaba Znamená to, že IPO Facebooku trh opakovat chyby “a tak dále.

Původně nepodstatné věci, ty staré školy, který byl zvláštní logiku a přinutil dát dohromady, aby “dokázal” svou tradiční pohled, lidé velmi nepříjemné. První nosný sloupek a také pravděpodobně víte, autor je dot com hospodářství fanoušci, tak subjektivní postoj je nevyhnutelný.

Ale přesto chcete využít této příležitosti k diskusi o aktuální situaci. Jaké tzv. bubble situace? Znamená to, že je bublina brzy praskne? Ať už to způsobí zhroucení výbuch?

Zobrazit trend internetových akcií za posledních šest měsíců, tam je opravdu jasnou koncepci spekulace. Dodavatele elektřiny her pro mobilní telefony, on-line placený obsah síť výkonnosti společnosti velmi působivé.

Tam je koncept poskytovatelů elektřiny, těží z IPO Alibaba (nebo že Yahoo za první čtvrtletí zisk jsou uvedeny čistý zisk vyskočil trojnásobný Alibaba zprávy), pokud není klamavá jámy McCaw (MCOX US), že v průběhu Plynové pojmy jako Groupon (grpn USA) má velký cenový nárůst.

Mobilní sítě hra, protože Mikrokanálová brzy dosáhl rázu v důsledku společenské hry, před hlavní konsolidace odvětví, tak tam je nedávná akvizice Baidu na 91 událostí, rozhlasových astronomické. Premium samozřejmě bláznivé, ale jakmile pochopíte, strach za sebou je kvůli Baidu v mobilní síti době trvale odstěhovat se vyskočit na stěnu, stejně jako účast v dražbě Alibaba za scénu, bude honit ceny pochopit frustraci za více než šílenství.

Takže pak opravdu těžit z pořizovací ceny, navíc k platformě velkolepou vstupní utkání (USA), další mobilní herní úrovně zásob skutečně klid. I v letošním roce cena akcií rally pokračuje prémiové poskytovatelů internetového obsahu, jako jsou Netflix (NFLX US), hudbu as (300104 CH), a tak samozřejmě, že bude přínosem pro svůj nový obchodní model se ukázal být přijat veřejnosti po vysoce růstový účinek, který se Tencent 2006 po dlouhé dlouhé Mám o situaci.

Pokud se výkon od roku 2008 svévolně interpretovat jako vysoce praskla bublina ocenění, pak to, co platí i této pěny se bát, nebo dokonce chápat jako produktový cyklus je vhodnější. Mnoho lidí nerozumí tomu, že horký dot com dot com bublina a povaha tisíciletí byl jiný.

Časy se změnily, když se trochu geek, se obrátil na veřejnost s domácí uživatele, velká základna platformu pro sítě akcie a spotřebitelských zásob se v ničem neliší, a ještě nyní přirozený monopol efekt. A díky zaostřovací efekt sítě, nový obchodní model, pokud existuje dostatečný důkaz o lepkavé, můžete také rychle ohnivý fénix Liaoyuanzhishi ziskové, někdy příjem je založen na tradičních průmyslových odvětví vyhrát (nebo spíš kvůli selhání hospodářské soutěže Předchozí generace operátorů na trhu) podíl na trhu, takže někteří lidé si myslí, že není nutně velmi okraj omezené nebo není udržitelný.

Takže, může Facebook Uvedená cena se rozumí použití informací mechanizmu asymetrie najít veřejní investoři čerpat, ale nemohou být zaměňovány dot com bublina praskla, protože nemají rok proměnit dodavatel elektřiny relé sociální sítě, a nyní síť je založena sešití Proto může být následující investoři vidí mnohem extrémnější než cyklu střídají bílé nevybíravé kolektivní Shuffle.

Stačí se podívat na tohle, ve skutečnosti, ne všechny internetové populace téměř ve všech větru a vody, jen několik příkladů, není akt Renren (Renn US) poklesl, pohybující se proti větru Sina (SINA USA ) průměrný, ale ze ztráty opar Youku (Yoku US) jako nejisté. Ptám se žádný iracionální JiQuanShengTian, ​​ale také o tom, co dot com bublina praskla bublina?

US uvolněné měnové podmínky, tankování dot com bublina, potenciálně nebezpečné: bublin

Nesouhlasí se současným tzv. dot com bublina, neznamená, že neviditelné budoucí potenciální nebezpečí.

Ptám se, jak se bubliny aktiv původně se tvořil? Odpověď se topí likvidity, prostředí nízkých úrokových sazeb spolu s prosperujícím a nízkými transakčními náklady a investičních cílů. Pokud je nová ekonomika bublina, pak se budete muset přidat důvěryhodné nové věci (ať už je to nové technologie, produkty nebo nové účetní produktů).

Současné tržní prostředí je tvořen tisíciletí před dot com bublina je poněkud podobný, pak se vraťte do hlavního města Spojených států z východní asijské finanční krize, na trh a protože LTCM incidentu Fed snížil úrokové sazby, aby se dostatek likvidity, což je případ procházku v popředí časů pojem V této souvislosti se na cestu do kouzelného dot com. Není dnešní tržní prostředí, dostatek likvidity na rozvíjejících se trzích začalo mrznout, Shen nemoc nehrál tradičních průmyslových odvětví, technologických akcií v prosperující situaci dělat?

Všechny trochu deja vu. Samozřejmě, že to bylo také optimistický, že ziskovost stávající sítě akcie jsou podporovány, a někteří dokonce hotovost objemný, nebude opakovat chyby svých předchůdců spálí k smrti. Přestože byla tato námitka má pravdu, ale oni zřejmě zapomněl všechny ty roky, kolik firem podceňovat privatizace vyřazení opakovat. Lze odpovědně říci, že v posledních pěti letech, jsem se dozvěděl, co to znamená mít žádný dluh “Living Dead” – Akcie obchodované vysuší pod hotovosti za jednu akcii a nikdo dělat zanikající společnosti. Pro mě je skutečný podpůrnou síť společnosti je cena akcií, a to vždy jen růst příjmů.

Jeden z úklidu Maovy dovedností dotek Midas ve svém pojetí marketingu. Layout nechati vlasy tak dlouho, svádět chuť všech investičních bank, pokud nic jiného, ​​než dozrál čas k prodeji Mighty cenu. Zjistil jsem, že Maovy obchodní koncept je opravdu velmi “orientální”, zapůsobilo na něj v rozhovoru s Charlie Rose, velká diskuse o ochranu zájmů spotřebitelů důležitější než zájmy zaměstnanců, zákazníci přínos převyšuje zájmy investorů je důležité, že investoři jsou nejméně s přílivem podniků nad problémy a tak dále.

Na závěr budou odhadované veřejným akcionářům nepouštěli do získávání finančních prostředků, než jeho plánech nováčků logistiky, nebo přes PayPal plánuje podrývají důležité finanční sektor. A tyto velké projekty nebudou dodržovat všechny rozpacích Alibaba Group celkový trh.

Takže odhaduji, že od upisování investiční banky syndikátu nechat Alibaba cena uvedena (omlouvám se, 80 – 10000000000 dolarů ocenění může znít vysoká, ale ocenění PE30 době, bez ohledu na to, jak vysoko účetnictví vody, oproti původnímu Alibaba.com 100 krát, myslím, že bychom neměli uspokojit chuť k jídlu). Tak jsem se podělit o cenovou stabilitu po zařazení některých Facebook-jako zobrazení Yichujikui jako některé rezervaci hotelů. Alibaba nedávno uchýlil k vyčerpání triky nejjasnější oslnění oka, asi pro některé lidi může být Youku ceny styl stock být vhodnější pro jejich potřeby.

Dot com bublina byla jediná pozitivní význam pro společnost jako celek s pěnou

Konspirační teorie skončil, řekl nevděčný pravda. Bubliny aktiv jako vedlejší produkt kapitalistického modelu, který pochází z kolektivní chamtivost a strach není racionální mysl, je zvětšen přetrvávající lidská slabost.

Nicméně, to je také proto, že je bublinová ekonomika, lidská společnost ve velmi krátkém časovém období, aby bylo možné dokončit pokládku železniční sítě, ropné spalovacím motorem vývoje, elektronické telekomunikační techniky a jiné špičkové technologie revoluce. Dá se říci, bez rizika spekulace která bojovala, aby rozšiřování kapacit, existuje mnoho technik ke zlepšení životních vyřizování žádosti bude mnohem latence.

Proto, s ohledem na čisté hry bubliny aktiv, i když stejné manévry zahrnují mnoho bohatství a šílené tragikomedie, nepřímý výsledek prosazování produktivní kvalitativní změně. Tento “vedlejší účinek” je pravděpodobně nikdy realitní bublina. Nezahrnuje potřeby a navíc náklady – nájemné nebo hypotéku, může teoreticky imunní jedinci co největší výběr spíše než “nuceni podílet.”

Stejně jako Ali Baba začala za účelem splnění rovnováhy pokladu uvedené finanční inovace potyčce, ačkoli banky “hrozba” trik, než cokoliv jiného, ​​ale to jednou obešel pevnina bankovní systém obléhání, je síť skupina rychle sestaven žraloka a nejjasnější oportunní muži spikli zinscenovat “město Barbaři u brány,” bitva lupiči.

V Evropě, na internetu elita je také již dlouhodobě hospodářským centrem starého připravuje slibovat nejúrodnější na kusu finančního odvětví.

Ve skutečnosti, myslím, že i třetí-party platba, obcházet devizové kontroly Bitcoin k dosažení osobních, bezhotovostní poplatků znamená náměstí, NFC mobilních telefonů k dosažení volné hotovostní platby jsou také v dosahu. Další základní funkce peněz, teoreticky, byly zcela mimo bankovních účtů. Tradiční komerční bankovní systém obrany, kromě řízení úvěrového rizika a investičního bankovnictví na trhu (je také součástí sítě s pohledem upřeným na povstalce), poslední patron odešel s nařízením vlády.

Leave a Reply