Interneto aktai Tikimasi, kad patekti į kitą penkerių metų teisėkūros planą

Vakar popietę, kurią vykdyti valstybė pavedė Tarybos informacijos biuras, Kinijos mokslų akademijos Socialinių mokslų ekspertų šaukia interneto leidybos klausimus forume apie Kinijos interneto leidybos klausimus šiuo metu susiduria su interneto teisėkūros principus,, pagrindinę struktūrą interneto teisėkūros sistemos ir kitais klausimais buvo aptarti. Ekspertai atskleidė, kad pirmiau pateikta informacija, asmens duomenų apsaugos ir spam ekspertai reguliavimo klausimai taip pat diskusijų tema.
Kinijos Liaudies universiteto Teisės fakultetas profesorius Liu Xin Pin mano, kad ateities internetas laukas turi keturis teisinę skubiai Įvadas: elektroninių įrodymų aktą, tinklo saugumo metodą, tinklo Taikoma teisė ir asmens duomenų apsaugos teisę.
Kinijos interneto specifikacija pradedant 1993 metais. Beveik 20 metų plėtros, interneto teisės srityje, kuriame “iš viršaus įstatymą mažiau, tuo mažesnis departamento taisykles ir daugiau” situacija. Šiuo metu aukštesnį reitingą į interneto srityje, gali būti vadinamas “įstatymas” tik du: Nacionalinio liaudies kongreso 2000 metais paskelbė “apie interneto saugumo sprendimą” 2004 paskelbė “elektroninio parašo įstatymą.” Ir yra daugiau nei 800 padalinių reglamentai, kaip susiskaldymo, tuo daugiau įvairių departamentų taisyklės arba konfliktai tarp ir bausti mažas. Tuo tarpu esamas interneto reguliavimo teisės aktai taip pat rodo stiprius spalvų charakteristikas.
Atsižvelgiant į tai, ilgalaikio dėmesio sritys elektroninių įrodymų liupin naują nuomone, Kinijos interneto teisės aktai klaidų, dauguma skubios pagalbos skyrių taisyklės Interneto gimė, ir kai kurie departamentai reguliavimas taip pat tapo skyrių vadovai pasiekimus, pasaulio interneto aktai trūksta vieningą įstatymą. Tuo tarpu galiojantys reglamentai įkūnijo internetas “kontrolės turinį, teisių apsaugą mažiau” Interneto teisės aktai įtakos visuomenės nuomonę tapo viena iš priežasčių apmaudo.
Liu sakė, kad naujų produktų, siekiant gauti daugiau žmonių internete suprasti teisės aktus, turėtų “galvoti, sumažinti reguliavimo įstatymus padidinti teisių apsaugos reikalavimų, susijusių su visuomenės, ypač į žodžio laisvės teisių apsaugos.”
“Anksčiausiai 2003 Zhongbanfa 27 iki dokumento projektą sakė:” Informacijos saugumo įstatymas “, dešimtmečiu vėliau ir dabar yra vis dar svarstomas. MIIT metais apie deputatų gavo bent vieną dešimtąją judėjimo ir informacijos saugumo teise susijusiais Ir kiekvienais metais mes turime pačią formuluotę atsakyti “Šios rekomendacijos yra pagrįsti metų tyrimų iš deputatų, tikiuosi, kad šiek tiek dėmesio, rimtą atsakymą.” deputatų pasikeitimo, tačiau šis įstatymas gaus kiekvienais metais. “Kinija akademijos Elektronikos ir informacijos saugumas Kairė Xiao-dong, viceprezidentas, sakė forume, teisės aktų leidėjas apsvarstyti naujų problemų atsiradimą, tačiau taip pat suprantame, kad daug problemų ne vien teisės aktais ir teisės gali būti išspręsta.
Metmenys Pekino pedagoginiame universitete Law School profesorius mano, kad galiojantys teisės aktai iš didžiausių mitų apie interneto yra ta, kad “internete teisėkūros srityje, ne į problemą problema, bet mes tikrai ne problema į problemą.” Liu Xiaobo sako, galima suprasti iš šių trijų aspektų interneto teisės aktus.
Pirma, internetas yra realaus pasaulio “valymo pasaulis” labiausiai į esamą bendrąją teisę galima rasti internete, nepriklausomai online ir offline. Antra, vietos požiūriu, pagrindinės taisyklės buvo nustatytos pagal nedidelė dalis turinio prielaida turi būti atitinkamai pakeista arba teisinis išaiškinimas neesminių pakeitimų siekiant prisitaikyti prie naujų pokyčių. Trečia, dėl interneto plėtros praktikos, teisė, atrodo tikrai Blankas tik reikia apsvarstyti, papildančias didėja. Tačiau tik labai maža dalis tokių dalis.
Interneto teisinio reguliavimo tendencijas, forumas, nuo mokslinių tyrimų įstaigų, universitetų ir mokslininkų, teisininkų, pramonės atstovai išreiškė skirtingas nuomones.
Nurodo, kad nuo technologinio neutralumo principo pamatyti, internetas vartotojo pati informacija yra naudojama socialinės komunikacijos ir pristatymas. Atsižvelgiant į didelių duomenų, vartotojų informacija yra renkama ir naudojimas yra neišvengiamas era, vartotojo pirmenybė informacija dar naudinga tiek įmonėms informuoti. Todėl asmeninės informacijos saugumo apsauga yra ne išvengti informacijos nutekėjimo, tačiau, siekiant apsaugoti tinkamą naudoti informaciją, užkirsti kelią piktnaudžiavimui. Tai reikia naudoti informacijos apsaugos ir naudojimo pusiausvyrą. Skundas labiausiai koncentruota išraiška šlamštas, suklastotas tapatybės, privatumo klausimais. Ateities apsauga asmeninę informaciją teisminės taisyklė pagrindu, skatinant privataus teises.
“Internetas teisėkūros darbo srityje turėtų būti traktuojamos kitaip nei asmeninės informacijos apsaugos įstatymas sudarė Pagrindiniam šalies įstatymui teisinis procesas turėtų būti paspartintas.” Valstybės Tarybos plėtros tyrimų centras Gao Shi Ji ne forume teigė, kad “kai kurių teisės aktų teisminės aplinkos, teisinės koncepcijos taisyklė įstatymai tęsti, galite palaukti. virtualus pasaulis ir realus pasaulis kuo greičiau aišku teisiniai santykiai. “

Leave a Reply