Internet mull, mitte-elajas, on “Rahvuslik aare”

Titanium Meedia Märkus: Internet tootmisharu, ei ole küll otseselt seotud traditsiooniliste tööstusharude, vaid on tõepoolest pärit protsessi arengut traditsioonilise tööstuse jätkuvalt koguneda summa kvalitatiivne transformatsioon. Kuigi Internet tööstus ei ole otseselt kehatu traditsioonilised tööstusharud, kuid juba dialüüsi traditsiooniliste üks, kaks, kolm tööstuslikud aspektid, isegi “pesu kõõlus lõikamine pulp”, et kirjeldada, samuti liialdus.

Autor Wenchi, tema “offshore” perspektiivi 21. sajandi tõusulaine Internet majanduse hiina Internet sektori tegevust ja tema Hiina Internet tööstus on mõelnud. Üsna muljetavaldav.

Wenchi ütles:
Ma armastan dot com klassi teema, tavaliselt titaanist meedias sageli lugeda artiklit. Hongkong, söödetakse kuus kuud, enamik kirjalikult ja rahaline klassi võrguga seotud kommentaarid. Sissemaksed loodan jagada sõpradega üle Hiina välispoliitika seisukohast.

Loe Meeldetuletus: Autor grammatika harjumusi võib olla veidi erinev meie tavaline kontakte, kuid ei mõjuta lugemisel. Näiteks on mainitud tekstis “dot com”, mis on see, mida me nimetame “Micro Internet” või otse mõista “Internet” võimalik.

Hiina Venture kodus paar päeva enne pealkirja “Ma Liang Wengen ületada …… Baidu Robin Li, teine ​​rikkaim mees Hiinas”, olgem ausad, minu jaoks see uus majandus usklik ei ole üllatav. Kuna elu on suur trend digiteerimise, võrgustike hiiglane rikkuse arvestusse ees traditsioonilise tööstuse hiiglased, on muidugi küsimus, millal. Muidugi on selline viide rolli sisemaa rikkuse nimekiri, alati lõpeb era ülemused. Riigi omandis majanduse varimajanduse Hiinas ei lähe kõik count.

Vaatamata sellele on veel mitu pankur pärastlõunal jagada uudiseid ja jälle küsis: “Kas sa dot com mulli haripunkti, lõhkamine Omen” ja nii edasi, on muid tõendeid “Nasdaq tõusud lähenev aastatuhande ülim noteerimise Alibaba Kas see tähendab, et Facebook IPO turg korrata vigu “ja nii edasi.

Algselt asjakohatu asjad, need vana kooli, kes oli kummaline loogika ja sunnitud kokku saada, et “tõestada” oma traditsioonilise arvates inimesed väga ebamugav. Esimene tugipost, ja ka ilmselt teavad autor on dot com majanduse fännid, et subjektiivne hoiak on vältimatu.

Aga ikka tahad seda võimalust, et arutada praegust olukorda. Mida nn mull olukorda? Kas see tähendab, et seal on mull varsti lõhkeda? Kas see võib põhjustada krahhi lõhkemist?

Vaata trend Internet varud viimase kuue kuu jooksul, on tõepoolest selge mõiste spekulatsioon. Elekter pakkujate mobiiltelefoni mänge, online makstud sisu võrgu ettevõtte tulemuste väga muljetavaldav.

On mõiste elektri pakkujad, kasu Alibaba IPO (või Yahoo esimese kvartali kasum on avalikustatud puhaskasum hüppas kolm Alibaba uudised), kui ei ole petlik pit McCaw (MCOX USA), et üle Gaasi mõisted nagu Groupon (GRPN USA) on suur hinnatõus.

Mobiilsideoperaatorid mäng, sest mikro-kanal jõudsid šokk tingitud sotsiaalne mäng, ees suur tööstusharu konsolideerumist, seega on hiljutise omandamisega Baidu on 91 raadio astronoomilised sündmused. Premium muidugi hull, aga kui sa mõistad hirmu taga on tingitud Baidu mobiilsidevõrgu ajastu jäädavalt lahkuda hüpata maha seina, samuti osaleda pakkumise Alibaba taga stseeni, tagaajamine hinnad mõista pettumust taga üle hullumeelsus.

Niisiis, pärast tõesti kasu ostuhinnale lisaks grand sissepääs platvorm mäng (Game USA), muude mobiilsete mängude varud tegelikult rahulik. Ka sellel aastal aktsiahinna ralli jätkus lisatasu veebisisu pakkujad nagu Netflix (NFLX USA), muusika (300104 CH) ja nii ilmselt, mis on kasulik oma uue ärimudeli osutunud heaks avaliku pärast suure kasvu mõju, mis koos Tencent 2006 pärast pikka l on olukorrast.

Kui tegevust alates 2008 meelevaldselt tõlgendada kõrge väärtustamine mulli lõhkemist, siis mis on ka tõsi see vaht karta või isegi mõista toote tsükkel on sobivam. Paljud inimesed ei mõista, et hot dot com dot com mulli ja milline on aastatuhandel on olnud erinevad.

Ajad on muutunud, kui vähe geek on muutunud üldsusele kodukasutajatele, suur baasi platvormi võrgu jagab tarbijate varud ei erine, ja isegi rohkem meeldib loomulik monopol mõju. Ja tänu sellele, et keskendudes mõju võrgustik, uus ärimudel, kui on olemas piisavad tõendid kleepuv, saate ka kiiresti tulise Phoenix Liaoyuanzhishi tulus, mõnikord tulu põhineb traditsiooniliste tööstusharude võita (või rohkem, sest läbikukkumine konkurents eelmise põlvkonna võrguoperaatorite turul) turuosa, nii et mõned inimesed arvavad, et see ei pruugi väga serva piiratud või ei ole jätkusuutlik.

Niisiis, Facebook noteeritud hind, võib mõista kui teabe kasutamist asümmeetria mehhanism, leida avaliku sektori investorid pumbata, kuid ei saa samastada dot com mulli lõhkemist, sest neil ei ole aasta on elektri tarnija Relay sotsiaalne võrgustik, ja nüüd võrk põhineb Staple seega hilisemate investorite näha palju rohkem äärmuslik kui tsükkel vaheldumisi valge valimatu kollektiivne shuffle.

Lihtsalt pilk see, et tegelikult ei ole kõik Internet varud peaaegu kõik tuule ja vee, vaid mõned näited, ei ole tegu Renren (Renn USA) on vähenenud, liigub tuule eest Sina (SINA USA ) keskpärane, kuid välja saamata uduvine Youku (Yoku USA) taandumas. Ma ei küsi midagi irratsionaalne JiQuanShengTian, ​​vaid ka sellest, mida see dot com mulli lõhkemist mull?

USA lahtised rahanduslike tingimuste tankimine dot com mulli potentsiaalselt ohtlikud: varamullide

Ei nõustu praeguse nn dot com mulli, ei tähenda, et nähtamatu tulevikus potentsiaalne oht.

Ma küsin, kuidas vara mull oli algselt moodustatud? Vastus on ujutatud likviidsus, madala intressimääraga keskkonnas koos jõudsalt, madal tehingukulud ja investeeringute eesmärgid. Kui uue majanduse mull, siis pead lisama usaldusväärsed uusi asju (kas see on uus tehnoloogia toodete või uue raamatupidamissüsteemi toode).

Praeguses turuolukorras on moodustatud aastatuhat enne dot com mull on mõnevõrra sarnane, siis tagasi USA pealinnas Aasia finantskriis, turg ja kuna LTCMi intsident Fed lõigatud intressimäärad teha suure likviidsuse puhul jalutada esirinnas korda mõiste Sellega seoses teele maagilisse dot com. Ei ole tänase turu keskkonnas, suure likviidsuse arenevatel turgudel hakkas külmutada, Shen Tõbi ei mänginud traditsioonilised tööstusharud, tehnoloogia varude edukas olukord teha?

Kõik natuke deja vu. Muidugi, see oli ka optimistlikud, et kasumlikkus olemasoleva võrgu aktsiad on toetatud, ja mõned isegi raha mahukas, siis ei korrata vigu oma eelkäijate põletada surnuks. Kuigi see argument on oma tõde, kuid nad ilmselt unustanud kõik need aastad, kui paljud ettevõtted alahinnata erastamine noteerimise lõpetamise korduda. Kas vastutustundlikult öelda, et viimase viie aasta jooksul olen õppinud, mida see tähendas, et tal ei ole võlg “elavad surnud” – kaubeldavad aktsiad kuivatatud alla raha aktsia kohta ja keegi tegema hakkaks. Minu jaoks on tõeline tugivõrgustik ettevõtte aktsia hind, alati ainult tulude kasvu.

Üks ema majahoidja oskusi Midas touch oma kontseptsiooni marketing. Layout Hoiduma juuksed nii kaua, söögiisu kiusata kõik investeerimispangad, nagu midagi muud, kui aeg on küps, müüa Mighty hinnaga. Ma leidsin, et ema on äriidee on tõesti väga “oriental”, muljet teda antud intervjuus Charlie Rose, suur rääkida huvide kaitsmise klientidele tähtis kui töötajate huve, kliendid kasu ületab investorite huve on oluline, et investorid on vähemalt ettevõtetega tõusulaine üle raskustest ja nii edasi.

Kokkuvõtteks võib öelda, hinnanguline avalik aktsionäridele ei hakka rahakogumine kui tema rookie logistika plaanid või Paypal plaanid destabiliseerida oluline finantssektoris. Ja need grand projekte ei järgi kõiki piinlik Alibaba Grupi koguturust.

Nii et ma hinnata, et kuna investeerimispank sündikaadi lase Alibaba hind loetletud (sorry, 80 – $ 10000000000 hindamine võib tunduda suur, kuid hindamise PE30 korda, sõltumata sellest, kui suur raamatupidamise vett, võrreldes esialgse Alibaba.com 100 korda, siis ma arvan, et me ei tohiks rahuldada söögiisu). Nii et ma aktsiakursside pärast noteerimise mõned Facebook moodi Yichujikui seisukohti teatud mööndustega. Alibaba hiljuti kasutanud trikke kurnatus targemaid pimestada silmi, vist mõned inimesed, Youku stiil aktsiahinnad võivad olla sobivad nende vajadustele.

Dot com mull oli ainult positiivne tähendus ühiskonnale tervikuna vahuga

Vandenõuteooria lõpetanud, ütlevad tänamatu tõde. Varamullide nagu kõrvalprodukt kapitalistliku mudeli saadud kollektiivne ahnus ja hirm ei ole ratsionaalne pidada, ikka inimeste nõrkus on suurendatud.

Kuid see on ka sellepärast, et seal on mull majandust, inimühiskonna väga lühikese aja jooksul, et viia lõpule laotamise raudteevõrku, nafta sisepõlemismootor arengu elektroonilise telekommunikatsiooni tehnoloogia ja muu tipptasemel tehnoloogia revolutsiooni. Võib öelda, ilma spekulatsiooniohuga võidelnud tuua tootmisvõimsuse laiendamine, on palju meetodeid, et parandada elu taotlemise protsess on palju latency.

Seetõttu suhtes puhas vara mull mäng, kuigi sama manöövrit kaasata palju rikkust ja hull tragikomöödia, kaudne tulemus edendamine produktiivne kvalitatiivset muutust. See “kõrvalmõju” on ilmselt kunagi kinnisvara mull. Ei hõlma vajaduste pluss kulud – üüri või hüpoteegi, teoreetiliselt immuunsüsteemi üksikisikud võivad suurendada valikuvõimalusi, mitte “sunnitud osalema.”

Just nagu Ali Baba alustas rahuldamiseks tasakaalu aare loetletud rahanduslik uuendus jagelus, kuigi panga “oht” trikk kui miski muu, aga see kord mööda mandri pangandussüsteem piiramisrõngas, võrgu rühma kiirelt kokku shark, ja targemaid oportunistlikud meeste vandenõu lavale “linna barbarite värav,” Raiders lahing.

Euroopas on Internet eliit, on ka ammu majanduslik keskus vana täiskäigu vowing kõige viljakam tükk finantssektorile.

Tegelikult arvan, et ka kolmanda osapoole tasumise, mööda valuutavahetuse Bitcoin, et saavutada isiklikke, mitte raha eest tähendab, ruut, NFC mobiiltelefonid saavutada vaba sularahamaksete on samuti käeulatuses. Muud raha põhifunktsioonid, teoreetiliselt on täielikult välja pangakontosid. Traditsiooniline äripanganduse kaitsesüsteemi lisaks laenude riskijuhtimise ja investeerimispanganduse turul (see on ka osa võrgust eyeing mässuliste), viimati patroon jäänud valitsuse määrus.

Leave a Reply