Internet legislativy se očekává, že do další pětiletý legislativní plán

Včera odpoledne, pověřen Státní úřad Information Council, čínské akademie expertů sociálních věd svolává Internet legislativních otázkách fóra na internetu v Číně legislativních otázkách v současnosti čelí internetových legislativními principy, byly projednány základní struktury internetové právního systému a další otázky. Odborníci bylo zjištěno, že výše uvedené informace, o ochraně osobních údajů a spam odborníci regulační otázky jsou rovněž předmětem diskusí.
Univerzita Čínská lidová Law School profesor Liu Pin Xin věří, že budoucnost internetu pole má čtyři právní naléhavý zavedení elektronické evidence: zákon, zabezpečení sítě, metody síťové Rozhodné právo a zákon o ochraně osobních údajů.
Čínská internetová specifikace od roku 1993. V téměř 20 letech vývoje, Internet legislativa v oblasti ukazuje “top zákon menší, nižší resortní pravidla a více” situaci. V současné době, hodnost vyšší v internetovém poli, může být nazýván “zákon” jen dva: Lidový kongres v roce 2000 vyhlásil “O zabezpečení Internetu rozhodnutí” v roce 2004 vyhlášen “elektronický podpis zákon.” A existuje více než 800 obchodních předpisy, jako fragmentace, tím více cross-resortní předpisy nebo konflikty mezi nimi a trestání nízká. Mezitím na Internet regulační právní úprava je rovněž ukazuje silné barevné vlastnosti.
V tomto ohledu dlouhodobé zaměření oblasti elektronických důkazů liupin nového pohledu, v Číně chyby Internet právních předpisů v této, většina z pohotovosti vládne internet vznikl, a některé oddělení regulace také stala vedoucí oddělení úspěchy, globální internetová legislativa postrádá jednotný zákon. Mezitím stávající předpisy začleněny internetové kontroly “obsah, ochrana práv méně” Internet legislativa ovlivňující veřejné mínění se stalo jednou z příčin odporu.
Liu řekl, že nové produkty, by za účelem získání více lidí na internetu, pochopit právní předpisy “, aby si mysleli, snížení regulační zákony pro zvýšení ochrany práv požadavků ve vztahu k veřejnosti, zejména na ochranu práv svobody projevu.”
“Nejdříve 2003 Zhongbanfa 27. do návrhu dokumentu řekl:” Information Security Law “, o deset let později a nyní se stále projednává. MIIT rok asi poslanci absolvovali alespoň jednu desetinu pohybu a bezpečnosti informací souvisejících právních předpisů A každý rok budeme mít stejné znění, aby odpověděl “Tato doporučení jsou založeny na létech výzkumu z poslanců, doufám, že určitá pozornost, seriózní odpověď.” poslance ve změně, ale tento návrh zákona obdrží každý rok. “Čínská akademie elektroniky a informační bezpečnosti Levý Xiao-dong, viceprezident, řekl na fóru, zákonodárce zvážit vznik nových otázek, ale také si uvědomit, že mnoho problémů nejen prostřednictvím právních předpisů a právních předpisů bude možné vyřešit.
Obrysy pekingské University Law School profesor se domnívá, že současná právní úprava z největších mýtů o Internetu je, že “na Internetu legislativní oblasti, není problém do vydání, ale nebyli jsme opravdu problém na problém.” Pan Liu říká, lze chápat z těchto tří aspektů internetového legislativy.
Za prvé, na internetu je skutečný svět, “lesk svět”, většina z existujícího obyčejového práva je k dispozici na internetu, bez ohledu na online a offline. Zadruhé, místní hledisko základní pravidla jsou stanovena na základě předpokladu malou část obsahu musí být patřičně změněna nebo soudní interpretace drobných změn, aby se přizpůsobily novým změnám. Zatřetí, vývoj praxe na internetu, zákon se objeví opravdu jen prázdné třeba zvážit doplňující zvyšuje. Ale jen velmi malou část tohoto podílu.
Pro vývoj internetových právními předpisy, fórum, od výzkumných univerzit, institucí a vědců, právníků, zástupci průmyslu vyjádřili různé názory.
Naznačuje, že ze zásady technologické neutrality vidět, je na internetu informace o uživateli samo použita na sociální komunikaci a dodávky. V době velkých dat, uživatelské informace jsou shromažďovány a použití je nevyhnutelné, uživatel upřednostňuje informace je stále přínosem pro obě informován podniky. Proto je ochrana osobních údajů bezpečnosti nespočívá zamezují úniku informací, ale k ochraně rozumné využívání informací, aby se zabránilo zneužití. Tato potřeba zvládnout ochranu informací a využití rovnováhy. Stížnost nejkoncentrovanější výraz spam, falešné identity, invaze otázky ochrany soukromí. Budoucnost ochrany osobních údajů, na základě soudního založené na pravidlech, podpora soukromého práva.
“Internet v oblasti legislativní práce by mělo být zacházeno odlišně Personal Information Protection Act představuje základní zákon legislativní proces by měl být urychlen.” Státní rada pro rozvoj výzkumné centrum, GAO Shi Ji na forum navrhl, že “některé zákony, legislativní právní prostředí, právního státu konceptu pokračovat, můžete počkat. virtuální svět a reálný svět co nejdříve jasný právní vztah. “

Leave a Reply