Ilmselt See küsimused: Sa imeda pesu käed

George Carlin on öelnud: “Ma ei ole automaatselt pesta käed iga kord kui ma tualetti minema. Tead, kui ma pesen käed? Kui ma s ** t nende kohta.”

Paar aastat, enne kui ta suri, ma tegelikult oli võimalus raputada George’i pesemata käsi. Ja kuigi ma kindlasti ei kahetse saada kohtuda mees, ma olen nüüd, veidi mures, kas ma kohe nautisin iga post-sissejuhatus Doritod.
See juust jääk sõrmedega – see on nii hea.
“Ilmselt See küsimused” Kas Jarrett Bellini nädalas (ja mõnevõrra juhuslik) pilk sotsiaalse meedia trends.Of muidugi George käed olid ilmselt sama roojane kui kellegi teise oma, kaalub ainult 5% meist tegelikult pesta korralikult esimese koha järgi uue trendid uuring Michigan State University.
Mind you, see üllatavalt statistikat ei ole selle kohta, et ülejäänud 95% meist lihtsalt vahtima seep, vaikselt Kuolata veidi ja siis kanna seda mütsi. Enamasti me kõik üldkontseptsiooni seebiga.
Aga mida see tegelikult tähendab see, et paljud inimesed ei ole tegelikult pesta piisavalt kaua, et tappa nakkav mikroobe. Vastavalt Centers for Disease Control ja ennetamine, tuleb kulutada vähemalt 15 sekundit puhastamiseks vee ja seebiga tõhusalt puhastada ära vastik jäänuseid iganes see oli sa lihtsalt korjatakse ära oma reide.
“Anna see mulle kohe, Doc. Kas see vähk?”
Kätepesu uuring näitab määrdunud saladusi “See Skittle.”
Viisteist sekundit pesemist ei kõla nagu palju, kuid see on. Tõsiselt. Proovige teha midagi nii kaua, nagu lugemine või teiste aitamine. See on kuradi lähedal võimatu.
Tegelikult nüüd ma tahan, et sa hakata mõnitama pesu käed, lugedes samal ajal üles. Luban hakkate tunne rumal ajaks saad seitse. Milline on ainult pooleldi ja täielikult teine ​​pikem kui keskmine pesu, mis kestab kuus sekundit.
Kuid tahke 15-Mississippi on, milline on vajalik meile, et me ei lähe linna määrdunud ja haiged, ettevaatamatuse andes üksteisele põletustunne.
Seda Bangkok on. Ma nägin, et “Hangover” järg.
Nii, et selgitada välja kõik see raske ja õnnetu saamiseks Michigan State University teadlased salakavalalt märkis 3749 inimest avalikus tualettruumis. Mida ma olen kindel ei olnud üldse jube.
“Mida? Sa ei võta telkimine tool avaliku vannituba?”
Lisaks avastanud, et enamik meist ei pesta korralikult – eriti mehed – nad ka teada, et 33% inimestest ei kasuta seepi, ja 10% isegi ei viitsinud pesta üldse.
Ja kahjuks, seal on päris hea võimalus, üks neist, üksikisikud just oma võileiva. Ja “tehtud” Ma mõtlen lämmatas seda veidi väiksemad osakesed inimeste roppus.
Carl Borchgrevink professor külalislahkuse äri ja juhtiv uurija Uuringus märgiti, et “Need leiud olid üllatav meile, sest varasemate teadusuuringute ettepaneku, et õige kätepesu, mis toimub palju kiiremini.”
Niisiis, tundub, oleme laisaks.
Mistõttu mõned toiduainete ja (eriti) tervishoiu ettevõtted on pöördunud tehnoloogia. Põhisõnum: Sa oled kõik määrdunud ja raske, nii et me oleme tuua robotid.
Näiteks seal CloudClean väljastav toitlustus töötajad ID märk. Kui server või kokk kõnnib tualett, seinale paigaldatud andur märgib üksikisiku saabumist. Teine andur asub seebidosaator.
Kui Suzie unustab pesta käed – see on üsna tõenäoline, sest ta oli ilmselt ainult seal suitsu pot ajal tema break – ID märk õrnalt piiksu meelespidamiseks.
Siis, kui Suzie täielikult ei pesta enne lahkumist tuba, süsteem automaatselt uuendab oma Facebook staatuse piinlik fotod.
Kui tegemist on karistuse ja avaliku alanduse, CloudClean ei jändama.
Tegelikult, süsteem lihtsalt ei teata juhtimise et Suzie ilmselt ei tohiks olla kala tollimaks. Aga teine ​​idee oleks kindlasti tööd ka.
Teine sarnane süsteem, Biovigil, kasutab ka elektroonilisi embleemid. Kui arst või õde sisestab patsiendi tuba, rinnamärk meenutab individuaalne kasutada sanitizer. Siis ta hoiab käsi kuni rinnamärk, mis tuvastab alkoholi. Kui sanitizer on kasutatud, rinnamärk muutub roheliseks nii et igaüks teab. Ja see kõik on salvestatud keskserverisse.
See tegelikult tundub hea süsteem hõivatud ja segane tervishoiutöötajad, loodetavasti tegemise pisikute üks asi vähem, mille pärast muretseda.
Erinevalt kõik need vähkkasvaja Skittles kasvav reie.

Leave a Reply