Houkání kabina, aby přechodné on-line úklid Zřizovatel: z červené na modrou oceánu

30. června zprávy, podle hlasu ekonomiky “světové společnosti,” hlásil, že nikdo by si myslel, že on-line taxi podnikání v plném proudu, přesto existuje firma rozhodla se – je to velmi slavný houkání kabina. Ještě nečekané je, že troubení při ukončení taxíkem za méně než měsíc software, a to i start on-line úklid.
Houkání kabina s tradičními softwarovými Taxi Didi různých zdrojů vozidel troubit kabiny nejsou společensky nečinnosti vozidla, ale auto půjčovna. Jednoduše řečeno, zatroubit volal auto začne mít více volnoběhu vozidla leasingové společnosti v rukou pronajatém vozidle, a pak přes zavést vlastní on-line kanály, budeme pronajímat těchto vozidel s ovladači a umožňuje zákazníkům, aby si “soukromé”, jak služby. Snadné auto, vzdálené trik používá také v tomto režimu.
Jasný obchodní model a na trhu široký záběr, proto bude houkat auto nazvat do šesti měsíců byl nucen změnit zaměstnání? Hlas ekonomiky je také rozhovor s novináři dnes na Yuntao zakladatele firmy. Podle Yuntao úvod, zatroubit kabina se rozhodl ukončit, a to především z důvodu nařízení vlády a konkurenčním tržním prostředí.
Yuntao: Poprvé jsme se setkali řadu překážek, se některé autopůjčovny, byli jsme s obecným snadné auta síti není stejné, zvolte vyšší konec, že ​​musíme mluvit leasingové společnosti se podílel na ekonomických vozů, Legálně, auto trochu smysl dobu aktivace, cítíme, že toto riziko je příliš velký, aby se vzdali vstoupit na pole nájemného ekonomiky auta. Druhým důvodem je, že jsme dělali, když je kolektivní taxi už udělal, a máme zde některé z vyrovnání, jsme v Číně dávají uživatelé přednost levné, samozřejmě, on-line není čas, aby si taxi Bereme to autopůjčovnu auto, a tak jsme byli velmi silní uživatel pokles.
Podle názoru Yuntao dnešní taxi APP trh ukončil bitvu, byl její výsledek. Jeho silná vydrž, že by bylo lepší otevřít jiný svět. Po důkladném zamyšlení a vyloučení, který on nakreslil on-line realitní agent a dva 020 internetových projektů úklid, a nakonec se rozhodl pro vstup do on-line úklid a čištění prádla se stala platformou pro elektronickou domov v čistotě.
Yuntao: že jsme se 020 obory, že existují dva velký trh, realitní kancelář, je domácí koule, v té době také představuje nemovitostí k prodeji, a tak jsme se ho zbavit obtížnější. Ale domácí společnosti, které je fasáda, zcela odpovídající systém udělat, je něco, co si myslíme, že je poměrně snadné úklid samolepky přicházejí kromě svých hodinových obrovské zdroje, existují 100.000 hodinové pracovníků v Pekingu, čtyři tisíc domácích firem Každý z nich má 20 nebo více, pak se rychle nakrájíme na tomto poli.
Nechte Yuntao více odhodlán udělat “on-line domácí služby” víru, ale také zahraničními partnery zpráv. Je zřejmé, že s názvem HomeJoy on-line zahraničních domácí produkt, vyhrál best-known investice investiční fond Andersona, který může symbolizovat určitý signál.
e domácí úklidové služby v současné době podporuje pouze Pekingu, tam jsou mikro-kanálové a APP obě platformy. Někteří lidé v používání tohoto softwaru s tím, že “tohle a on-line taxi software také, stejně jako to!”. Pověste v online seznamu uživatelů, chytit jednu tetu, čekání v blízkém okolí. V současné době je dům e-úklid hodinový poplatek za služby se 39 juanů / 2 hodin, jedna hodina, než je tržní cena 30 juanů o 30 procent, zatímco podpora pro on-line platby.
Kromě toho, tento produkt používají, bez jakéhokoliv platebního odkaz, pokud úklid teta ochoten použít tento software, jeden rok roční poplatek 300 juanů, což na jeden den méně než mil. Kč.
Po přečtení produkt, Hlas ekonomiky reportér pokusil rozkazy a vytočil telefonní povlakem tetu. Nicméně, trochu pochybný teta namaloval jednu ruku, už nebude používat software, na druhou stranu, ona nevěří, že svět jako oběd zdarma.
Tu teta: on vám dá tento telefon můžete přijímat textové zprávy každý den, řekl každý den aktivity, on chtěl říct, nechtějí se s ním vypořádat, jsem se zeptat na tuto věc není tak dobrá věc, není oběd zdarma. To může být high-end domů, jako něco cizího, obecně nemám mu to říct.
Tento povlak teta význam “zadarmo”, se odkazuje na “home e čistou” Teta v oblasti vzdělávání, bude to jako software taxi marketingu, volný pracovníci úklidu telefon. Tu teta neodvažují se, ne zcela pochopit, jak používat, a tak odmítl dobré úmysly e úklid.
Hlas ekonomiky dnes ráno novinářům rozhovor čtyři úklid teta, jejich postoje jsou většinou v souladu s Tu tety. Ten je umístěn v domě čištění e podpoře během první výzvu: jak úklid teta přijmout tento nový produkt?
V tomto ohledu, e domácí Jie zakladatel Yuntao řekl, že si všimli, tento problém a některé kroky k nápravě situace.
Yuntao: Teta mistr řidič přijat až těžší, jsme vlastně dva režimy na APP, přímá volání k tetě, další model je událost, vyplňte informace jsou odeslány na platformu, uchopit teta single-mode, trochu jako taxi jako to, že se tyto dva režimy průzkum objevil po měsíci režimu hovoru není složité, protože ovladač nevypadala vždy tetu telefon, slyšela telefon do kapsy nemusí k telefonu, a nyní jsme ve skutečném provozu 300 drapáku jeden teta, který přijímá tento model je velmi rychlý. Proto jsme další část, ve které budeme chytit kolektivní taxi jediný model založený, ona může být větší než trénink hlavní ovladače, který chcete trochu pomalejší, ale máme také některé ze způsobů, jak tento problém vyřešit, není teta nemůže učit, ale spíše než hlavní řidiče Strávili jsme trochu trpělivosti trochu déle.
Yuntao věří, že se hmotné zainteresovanosti jako předpoklad, bude úklid teta učit dříve nebo později.
Yuntao: teta někdy levé ucho a ven, musíte se dostat živou neustále stimulují ji, ona okamžitě zrychlí na rychlost učení.
Spousta lidí si bude myslet, že tyto společnosti nepatří k žádné domácí úklid teta, ona jak bezpečné? Pokud je to opravdu to, co se stalo, jak najít tyto ženy? e domácí Jie zakladatel Yuntao jisti, novinářům, že byly předmětem podání, bezpečnost je naprosto spolehlivý.
Yuntao: Jsme kvalifikovaný validace, ona musí dávat nás tady na místě podepsat smlouvu, a my se musíme dívat průkazu totožnosti na kopie souborů z ní všechny informace, které jsou, které vám pomohou ověřit, od malých společnosti jsou obecně ne tak suchý, že malé firmy obvykle dát své jméno, telefon doleva, můžete říci, co čas k životu, to, zda vaše identita. Zatřetí, naše identity chráněny, kromě tohoto jednoho teď začneme opravovat pojištění, existuje několik babek Úrazové pojištění, teta vyprat prádlo, jak se zbavit špatné lze pojistit, pojištění na 1,2 jeden tisíc dolarů.
Podle Yuntao, v současné době ve své platformě, méně než jeden měsíc téměř 2000 jediný obchodní a podepisování další a další tety, jejich snem je reformovat život všech tuzemských společností.
Yuntao: Děláme první věc, první a nejdůležitější je, jak se zbavit malých domácích firem, 10% jsou orientované na služby domácí ekonomika, domácí ekonomika, stejně jako Peking milující personálním systémem, je jich tam 15 dní školení, a zbývajících 90% malých domácích Inc Je to fasáda, je příliš nízká úroveň informací, dal tabulku a společnost. Druhý rok, které dávají uživatelům více opravdu dobrý nějakou hodnotu, co musíme udělat nějaké otevřenost služby, budeme spolupracovat s třetí stranou vzdělávací organizace, výsledky některé z našich školení tety nešel hluboké školení, pak informace najdete v našem teta hrát na štítku, jako Sina Boga a V, pro ověřování, bude cena vytáhnout přechod, tam bude 25 babek za hodinu teta, tam bude 40 dolarů za hodinu teta, K dispozici je také fázi zadáme novou kategorii, budeme nesplní tuto hodinu, včetně některých nedávných Yuesao, chůva.

Leave a Reply