Görünüşe Bu Önemlidir: Yeni ‘SimCity’

Her hafta “Anlaşılan Bu Önemlidir” CNN Jarrett Bellini sosyal medya ve Web üzerinde ilgi rastgele ürün konuları gidişli onun çarpık duyarlılıklarını geçerlidir.

Temel matematik ve fen benim kulaklarından kan neden olmasına rağmen, ben bir kez güvenle binlerce kişiye güvenli enerji temin tamamen işlevsel bir nükleer güç santralinin tasarımı ve inşasını denetlemiştir. Cehennem, ben bile bir oyun yanına yerleştirdi. Ve yıllardır bu kez felaket ufak bir ipucu olarak çok yaşamamış.
Canavar gelene kadar.
“Efendim, size daha iyi bu bir göz atın.”
“Ah, Tanrım.”
Evet, Jarrett-mi-Awesome-Ville gelişen metropol bir oldukça karanlık bir gündü.
Yani, yanıt olarak, belediye başkanı olarak, ben hızlı yeni bir futbol stadı için fon onayladı. Hangi afet yönetimi ile yardımcı görünmüyordu.
“Görünüşe göre bu hususlara” sosyal medya trendleri Jarrett Bellini’nin haftalık (ve biraz rastgele) bir görünüm var. “Efendim, insanlar sizinle konuşmak istiyorum.”
Tabii ki, ben bir kasaba gerçekten belediye başkanı değildi – ben neredeyse çoğu işi bu tür aşağı tutmak için yeterli pantolon giymeyin – “. SimCity”, ama ben heyecanla klasik şehir kurma simülatörü üzerinde bir oynadın
Yani, yalnızca Internet aniden şimdiye kadar seven tek video oyunu yepyeni bir sürümü yakında çıkacak hakkında uğultu başlarken Geçenlerde duyduğu heyecanı hayal edebiliyorum. Daha fazla ve daha fazla bahseder Web üzerinden tüm kadar haşhaş başladı gibi, bir şey çok açık oldu: Ben sahte yollar bina için sonsuz tutku yalnız değildi.
Ben aslında oyun oynadım beri (1989 yılında girmiştir) uzun yıllar ve bilgisayar teknolojisindeki birçok epik adım oldu, dedi. Ancak, 5 Mart, uzun şehir planlamacıları olarak kendimizi sanılan bizler bir kez daha bizim iş, aile ve kişisel hijyen şen ihmal bize yardımcı “SimCity” bir tamamen modern bir versiyonu olacaktır.
Düşündüğünüz zaman, oldukça şaşırtıcı olan,.
“Sim City” eğlence olmamalı. Değil biraz da. Esasen, bu yerel yönetim var. Ve sadece bir gerçek yaşam bina varyans alma sürecinde gitti birinden, ben Belediye tam Chuck E. Cheese de topu çukur olmadığını size temin ederim. Ve muhtemelen dışkı daha izleri vardır.
Ancak, her nasılsa, sıfırdan çok kendi şehir dışarı atarken bütçesini yönetmek ve bazen bütün toplumun canavarlar ve depremlerle tahrip tartışmasız çekici.
“SimCity” gerçek güzelliği hiç dedi her hoşnutsuz kişi için, “Bu, bütün yer aptallar tarafından çalıştırılan,” oyun dünyaya kanıtlamak için bir yol sunuyor olmasıdır – ya da en azından, belki, senin kedi – Bunu sen daha iyisini yapabilirsin.
Başka bir şey olursa, kesinlikle bir tren istasyonu buldozerle tarafından tüm gün-gün hayal kırıklıklarının alabilir. Aslında bir tren istasyonu buldozerle olmadan, biliyorum. Hangi yoğun araştırmacı gazeteciliğin tam bir hafta sonra, şimdi onaylayın “yasadışı” dir.
Yani, diğer gün, uluslararası medya bir derece seçkin bir üyesi olarak, ben böylece beş yıldızlı bir hafta sonu yapmak “, SimCity” yeni bir ön sürüm deneme sürümünü oynamak için fırsat vardı.
Her neyse. Sen önemli başarılarını hayatında var. Benimde var.
Ancak ne yazık ki, bu güzel ve önemli Cumartesi günü ben aslında bunu yapmak için arkadaşımın PC dizüstü ödünç vardı – ki bana şaşkın ve kirli hem hissettirdi. Ya da en azından daha çok normalden daha.
Ne yazık ki, oyunun Mac versiyonu kadar geç ilkbaharda mevcut olmayacaktır. Yani, serin çocuklar sadece beklemek zorunda kalacaklar. Zor olacak hangi.
Cidden, bir boz ayı olsaydı ben muhtemelen sadece, streç, cinayet somon bir grup uyanmak, geç Nisan ayına kadar kış uykusuna istiyorum, ve sonra hemen yeni indirilmesine “SimCity.”
Ve sonra cinayet daha somon. Ben bir bozayı olduğum için. Kim bir MacBook Pro sahibi.
Yani, burada sana ne söyleyebilirim var: grafikler gerçekten güzel. Ve bu çok kapsamlı var. Çok. Bunu teyit edemez, ancak bu yerel VD kliniği için iç duvar kağıdı seçmek zorunda olduğunu tamamen mümkündür.
Ayrıca Purell Merkezi’nin gelecekteki ev olarak bilinir.
Ne diyebilirim? Benim hayali toplumda şey isim istiyorum. Geleceğimiz Major League Soccer ekibi Bill ve Melinda Gates Terör Dome oynayacak!
Kenara güncellenen, fantezi grafik ve detaylara deli dikkatini, oyunun bu yeni sürümü diğer önemli vurgulamak multiplayer ve multicity için seçenektir. Aslında bir kerede 16 kasabalara kadar yönetmek ve diğer insanlara karşı rekabet edebilecek. Rağmen, ben şahsen “SimCity” basit, özel bir mesele yapmayı tercih. Kimseye hesap vermek zorunda değilsiniz zaman kasten karavan parkında bir kasırga başlatmak için çok daha kolaydır.
Sims hariç. Sizin vatandaşlar. Kim hayal benim geçici afet konutlarına, Joy Acres yaşamak süper hevesli olacaktır.
Sloganımız: “Biz senin mutlu olmanı istiyorum!”
Ve neden olmamalıdır? Onlar nükleer santral büyük bir görünümü olacak.
“Efendim, insanlar sizinle konuşmak istiyorum.”

Leave a Reply