Görünüşe Bu Matters: yıkamadan önce bu gömlek 100 kez giyin

Yatak odamda inanılmaz bir duvara monte saklanma ütü masası var. Hatta yapıştırılmış bir ışık ve güvenliği için zamanlanmış elektrik prizine sahiptir. Şey kesinlikle parlak.

Doğal olarak, ben kullandım hiç.
Bir kez bile. Bir ütü masası Çünkü. Kelime anlaşılacağı gibi Ve, demir bir istekli gerektirir.
“Görünüşe göre bu Matters”, sosyal-medya trends.Which de Jarrett Bellini haftalık (ve biraz rastgele) bir görünüm var mı benim için, ben ancak pantolon giymek için istekli olması göz önüne alındığında oldukça yüce hırs olduğunu. Çok daha az bir gömlek basın.
Ben mutlu puding ve güç şekerlemeler için zaman ayırırlar olacak, dedi. Olsa da, ne yazık ki, ne bu elbise kırışıklıkları çözünür.
Ama düzgün benim öncelikleri kapsamında göstermek yok. Hangi Ben hiçbiri söylemektir.
Neyse ki, ancak, büyük benim iş uğruna ve eko-sistem için, evime karşısında bir temizlik var, ve ben mutlu düzenli olarak yıkayın ve benim gömlek demir onlara iyi para ödemek.
Ve neden olmasın? Tamamen tek bir düğme aşağı hazırlamak için gereken yarım saat, ben yedi bırakmak ve onunla yapılabilir. Ben başarılı bir şekilde başka bir insan üzerine hafif fiziksel emek delege için kendimi tedavi böylece artı bir dondurulmuş yoğurt salonu yanındaki kapı var.
“Ben yaparsam Oreo Topingler? Aldırma!”
Temizleyiciler gidiyor aslında haklı gerekiyor, ama aynı zamanda bana yerel ekonominin bir anda leke bir hardal yardım ediyorum düşünmek iyi hissettiriyor değil. Ben bir jambonlu sandviç nasıl işleneceğini bilmiyorum çünkü ben gördüğüm şekilde, birilerinin çocuk okul malzemeleri alır.
Ben çiğnemek unutmayın ve herkes için renkli kalemler var!
Bu benim ütü masası olduğunu. Orada gibi çok, ama bu benim. (Ve ben. Kullandım hiç) Ama gömlek yaratıcıları hiç bir yıkama gerek kalmadan fazla 100 kat takılabilir iddia için sadece, tüm bu konuşma değişebilir geliştirilmektedir erkek gömleği yeni bir tür var.
Benim geri bu zor ulaşılması parçası gibi çeşit var. Bir şekilde sadece temiz kalır.
Sanırım. Umarım. Muhtemelen değil.
Bununla birlikte, gömlek Yün ve Prens denir ve yapımcıları gururla kırışıklık, kirli almazsınız olmaz sahiptir, ve koku olmaz.
Eğer Juggalos en Buluşması için giymek için ne sürece.
Ben bu konuda herhangi bir yasal dil okumadım, ama Faygo, kir baharatlı kokteyl saymak, ve DNA garanti geçersiz kılar.
Çığlık! Çığlık!
Yani, onların ürün sadık bir inanç ile, Yün ve Prens Nisan ayı ortasında bir Kickstarter fon sürücü başladı. Daha fazla insan bu büyülü gömlek ilgi gösteren başladı ve çok 30.000 $ hedefi aştı olan, kendi adını son zamanlarda tüm web üzerinden haşhaş başladı.
Gizli yün.
Tabii ki, en erkek düğmesi-çıkışlar pamuktan yapılır. Bu yumuşak. Bu nefes var. Ve cildinize karşı güzel hissediyor. Bir zürafanın dil gibi.
Ama çok dayanıklı değil.
Yün, diğer taraftan, bir.
Ancak, çoğu insan yün düşünmek, onlar Nana tatil nezaket sırasında evinde yılda gelmesi sıcak, kaşıntılı kazak hayal.
Ayrıca mavi geliyor! Yeni 98 $ gömlek Brooklyn tabanlı tasarımcılar ince yün iplik aslında sıcaklık kontrolü ve nem esneklik için bir anahtardır, ve kumaş hatta altı kat daha uzun pamuktan daha sürer iddia ediyor.
Yün ve Prens gömlek aslında, gerçek nokta da rahat, düşük bakım giyim dünyasına ilginç bir yeni yol buldum ne olduğunu kendi Kickstarter Video iddialarını yok olsun ya da olmasın. Ve ilginç bir soru getirir.
Genel olarak ne sıklıkta bir adam gömlek temizlemek gerekir, konuşma?
Bazı çocuklar her giydikten sonra onları aklamak. Bu insanlar ya süper zengin ya da ter sos vardır.
Bu senaryoda, neredeyse iyi, çünkü ikinci olmayı tercih ederim … sos.
Yelpazenin diğer ucunda, onların epidermis ile sigorta başlayana kadar bir gömlek sopa dudes var. Anda hangi noktada bu cerrahi bir spatula ile kaldırılmalıdır.
“, Düz bana Doktor ver. Kanser mi? Bu melanom mi?”
“Bu Eski Deniz Kuvvetleri var.”
Iki uç arasında, muhtemelen ortada bir yerde düşmek – köpek benim varlığı ile rahatsız göründüğünde benim gömlek yıkanmış olsun.
Ama kesinlikle Yün ve Prens gömlek gider ve olmadığını kendi “Pamuk-Sert” yün kumaş artık giysilerimizi temizlemek gerekir endüstri standardı bir tür haline gelir. Nerede olduğunu görmek için ilgileniyorum
O zamana kadar, herkes için renkli kalemler var.

Leave a Reply