Görünüşe Bu Matters: Bracket Şehir

Büyük ve heyecan verici bir şey sağ kendi arka bahçesinde durumda, tür, dur bir sandalye çekin ve an zevk var. Sizin arka bahçesinde tam anlamıyla var özellikle.

Ama kolay değilim. Bir meşe palamudu kavga İki sincap gibi beş yıldızlı eğlence, mutlaka görülmesi gereken nitelendirir.
Yardımcım matkap bilir.
“Acorn kavga! Diane, tüm randevuları iptal.”
Tabii ki, ben aslında Diane adlı bir yardımcısı yok. Ve randevu yok. Ben yaptım Ancak, o böyle beklenmedik awesomeness için bunları temizleyin olacaktır.
Hangi, benim nefis düşük standartlara sahip olduğunda, sık sık olur.
“Görünüşe göre bu Matters” bu hafta sonu trends.But sosyal-medya da Jarrett Bellini haftalık (ve biraz rastgele) görünüm, Atlanta benim figüratif arka bahçesinde, bazı gerçek, meşru büyük zaman festivaller oluyor var mı. Yani büyük, aslında, bir meşe palamudu kavga ÜÇ sincap gibi.
“Tatlı Musa! Diane, bana nachos getir.”
Doğal olarak, tabii ki, NCAA erkek basketbol Final Four olarak bilinen insanlığın dünyaca ünlü, dört gün süren, terli alem bahsediyorum.
Bak, o kendi resmi açıklaması değildir. Ama olmalıdır. Biliyorsun. Çocuklar için.
Ve Final Four tamamen benim şehri alıyor değil, aynı zamanda sosyal medyada çevrimiçi her yerde trend var.
Böylece, insanlar bu konuda konuştuğunu çok uzun gibi, düşündüm, ve bu kadar uzun bu şehirde olduğu gibi, ben de “delilik” ile biri haline ve oluyor tam olarak ne öğrenmek için resmi uygulamasını indirmek olabilir. (Ahem, açıklama:.. CNN TBS ailesinin bir parçasıdır ve TBS NCAA Final Four önemli bir yayın ortağı Ben bir takım oyuncusuyum rağmen, bu haftaki konu benim işveren ile ilgisi yok ben seçtim çünkü ) ‘m tembel ve ofisime yanında oluyor.
Ne yazık ki, ancak, olayların programı sincap mücadele hakkında hiçbir şey önermez.
“Diane, günün geri kalanı çıkarmak.”
Final Four Atlanta uygulaması tüm hafta sonu delilik çözmek için aslında oldukça yararlı olduğunu ve hemen bunun çoğu Parantez Şehir adı verilen garip bir yerde oluyor fark ettim.
Resim sokaklarda yırtık kağıt parçaları ile çevrili bir üzücü küçük mahalle I çeşit. Adamlar tüm kız ‘”favori maskotu” stratejisi her yıl çalıştığı için klinik depresyon vardır. Ve Mart sonunda, gelenek Georgetown de küfür çığlık Heartache Tepesi’nin bu acılı ruhlar yol açar.
Onlar kesinlikle Final Four hizmet değil kendi ofis pool.In Aslında, kaybettim ziyaretçilerin hatırlatmak için CNN Center atrium dev March Madness dirsek hayatını, Parantez Şehir aslında Gürcistan Dünyası Bina sadece alt seviyesidir Kongre Merkezi – Aksi insanın tarihinin en büyük halı sözleşme olarak bilinir.
Cidden, burası çok büyük ve ben 3,9 milyon metre kare Bence tüm bir parçası yürümek her zaman kim döşeme özel bir yat üzerinde büyük yaşayan satılan olmasıdır.
Ve bu beni deli ediyor.
Sen Şu anda bir özel yat sahibi ben değilim, bakın. Bu da bir gün yapacağım ima etmek değildir. Kesinlikle olmaz çünkü. Ben gazetecilik eğitimi aldı.
Yani, Parantez Şehir sadece nedir?
Kendi sözleriyle – muhtemelen cazibe hazırlanan ve Amerika’da yaklaşık Aliterasyon Takdir Derneği memnun – “. Aile dostu faaliyetleri 300.000 ‘den fazla metre kare sunan, Ultimate Final Four Fan Fest” NCAA olarak tanımlıyor
Flippity frick Frack! F en çok budur. Ve aynı zamanda taban alanı bir sürü. Ben Salı günü bir önizleme tur aldı ve oksijen gerekli.
Bu bir yönetmelik basketbol sahası 4.700 metre kare olan her pretty.Consider alır gibi daha önce etkinlik alanı 300.000 metre kare görünüyor. Benim indirim-bin beyin üzerindeki uyarı etiketi izin verdiğinden daha çok daha fazla matematik yaparak, ben bir şekilde Parantez Şehir yaklaşık 64 tam boyutlu mahkemelerin eşdeğer olduğunu hesapladı. Bu büyük var!
, Bu tamamen gereksiz bir istatistik olduğunu fark, ve hiçbirimiz benim hesaplamalar için herhangi bir akıllı olduğunu söyledikten sonra. Ayrıca, şimdi bir baş ağrısı var. Ve bir döküntü.
İlgisiz. Uzun hikaye.
Bununla birlikte, Bracket şehir içinde, hangi öğle saatlerinde Cuma gider bazen Pazartesi onlar Fs bittiğinde, bilet sahipleri 80-artı NCAA spor çeşitli beceri zorluklara imza imza 3-on-3 turnuvaları her şeyi yaşayabilirsiniz.
Ne yazık ki, kanepede uyuklayan onlardan biri görünmüyor. Yani, ben bu zorlukların herhangi bir kişisel başarı tahmin yok. Bu benim en büyük beceri burs olanakları elverişli değildir görünüyor.
Hatta Takım Coco ben çok daha büyük atletizm sahip beklenen 10.000 Braketi Şehir hayranları çoğu için Atlanta.But yılında Final Four eylem var, Slam-Dunk basketbol, ​​tekme futbol hedefleri ve çatlak ev için birçok fırsat olacak çalışır.
Ve yerine kendi kasların daha kendi karaciğer sınırlarını test kimin eşittir için, Çamaşır Suyu Raporu ile bir yetişkin içecek salonu kurulum bile var. Anne onu ilaç ihtiyacı çünkü, biliyorum.
Tabii ki, bu tüm zaten aksiyon dolu hafta sonu sadece bir büyük bir parçasıdır.
Parantez Şehir ek olarak, Centennial Olimpiyat Parkı My Morning Jacket, Sting, Dave Matthews Band, ve daha fazla ücretsiz konserler ev sahipliği yapacak.
Büyük olan, bir şekilde şehir merkezine ev almak bir mancınık gerektirir gerçeği kaydedin. Ve ben sadece trafik atlamak için bir makineye bağladım olma konusunda hissediyorum nasıl emin değilim.
Yani, bize bir grup sadece etrafında yapışmasını ve içeri tüm alıyor
Bu Final Four ve bu MY arka bahçesinde olduğu için.
“Diane, bana bir port-o-john bulmanıza yardımcı olur.”

Leave a Reply