Görünüşe Bu Matters: ahşap bir 98 $ güdük, hipsters için

 

Her hafta “Görünüşe göre bu konular,” CNN Jarrett Bellini sosyal medya ve Web faiz rastgele öğeleri mesajlara trend yaptığı çarpık duyarlılıklarını geçerlidir.

Bir yaptığı gibi – – Ben ormanda sayısız kez kamp oldum ve başarısız olmadan, bol ahşap sadece ortalıkta her zaman var.
Beton Bol belki de, bir şekilde Pittsburgh bir çadır kurdu ettik, gösterebilir. Ama ormanda, kesinlikle ahşap var. Bir sürü. Her yerde.
Bu ormanlar nasıl çalıştığını, ve aslında kendi iş görüşmesi ilk soru.
“Görünüşe göre bu Matters” sosyal medya eğilimleri Jarrett Bellini haftalık (ve biraz rastgele) bir görünüm var.
“Eğer ahşap yapıyor musunuz?”
“Evet.”
“Ahşap bir sürü?”
“Evet.”
“Tebrikler. Sen. Bir orman vardır İşte ayı.”
Ancak, tüm ağaçlar rağmen, benim çok açık macera hiçbir noktada şimdiye kadar bir testere dışarı kırbaçlanan ve ironik, rustik ev mobilya gibi korunaklı şehir halk için satış niyeti ile orta büyüklükte bir günlük geri çekme düşünün.
Bu sadece saçma olurdu.
Hangi neden – tabii ki – onlar tam anlamıyla 98 $ Kanada için ahşap düz güdük fiyat etiketli ettik nerede bir mobilya mağazası Toronto bulunmaktadır. Hangi, gerçek para olarak bu gün, sayar!
Bak, bu güdük – girift oyma ya da dekore edilmiş veya doğal haliyle herhangi bir şekilde manipüle değil hangi – iPhone şarj olmuyor, ‘o bir omlet yapmaz, ve ben o değil eminim t Netflix ile birlikte gelir.
Bu sadece bir güdük var. Ve o $ 98’i (Amerikan Doları 94,84 $ olduğunu) maliyeti.
Ben ilk bu öğrendim uber-log önce Kanada’ya bir iş gezisi için, ben Toronto ile ilgili popüler ve sıra dışı konular için Reddit arama iken, geçen gün. Hemen, ben konu başlığı ile günlük bir fotoğraf için bir bağlantı bulundu, “Ben Toronto Evrenin Hipster Başkenti kanıtı gönderin.”
Bu özgün sonrası aslında fazla bir ay önce oluşturuldu rağmen, Toronto alt Reddit içinde popüler kalmıştır. Böylece, şehre var ben sadece bu şey gerçek olup olmadığını görmek zorunda kaldı.
Yani, birkaç yedek dakika varken, sadece bir göz atmak, DesignRepublic, şehrin kalbinde şık küçük bir mağaza üzerinden özel bir yolculuk yaptı.
Ahşap var mı? Toronto Queen Street üzerinde DesignRepublic Stumpy bir ev sahipliği yapmaktadır.
Ve orada oldu. Reddit gelen tam STUMP. Okumak kadar sadece şimdi birileri etiketi için bir “Y” eklemişti “Stumpy.”
Belki de bu Başlangıçta günlük çevrimiçi gördüm “Ren & Stimpy,” hangi, bu başımı geldi ilk şey oldu dışarı animasyon serisi için bir not oldu.
Geri 1990’ların başında, tamamen çarpık (ve parlak) bir şekilde–çocuklar için bizi çağırdı bir müzik segmentinde verdi karikatür “Log Şarkı.” Bu bir parodi ticari nerede bir bisiklet ya da bir video oyunu için değil, ahşap dev bir parça için bir küstah çocuk çam.
Şarkı bir sevinç çığlığı ile biter: “Gel ve günlük olsun herkes bir günlük ihtiyacı var!”
Bu tabii ki, aptal olması gerekiyordu. Hiçbir çocuk hiç diğer heyecan verici oyuncaklar üzerinde bir günlük isterim. Onlar umutsuz iseniz belki bir Lincoln oturum açın. Sadece gerçekten, gerçekten zevk Ya da boğulma.
Her iki şekilde de, günlük bir dönüş yapıyor gibi görünüyor.
Ben güdük ilgili sorular benim çokluğu ile huzursuz ve şaşırmış hem görünüyordu DesignRepublic kim (oldukça haklı) bir satış memuru ile konuştu. Ama ciddi bir gazeteci değilim, ben cevap gerekli. Ve o benimle uğraşmak zorunda şanssız piç oldu.
“İnsanlar doğadan uzak yaşayan,” katip kibarca, son ödün önce açıkladı “ama bu ülkede yaşıyorsanız, sen ne olduğunu, gibisin?”
Ayrıca heyecanla “Eğer biz yeni kütükleri görene kadar bekle!” Dedi
Harika olduklarını eminim.
Ama evrenin yenilikçi başkenti olarak Toronto ilan Redditor ahşap bu $ 98 parça daha ilginç olduğunu olabilir.
Çünkü, gerçekten, evrenin yenilikçi başkenti NEDİR?
Uluslararası bir bakış açısından, Berlin, Tokyo, Londra ve Reykjavik tüm çeşitli çevrimiçi listelerinde açılır gibiydi. Toronto bir görünüm asla.
İşte Devletleri’nde, Travel + Leisure hipsters için en iyi genel ABD kentleri sıralanmış ve Portland, Oregon, Seattle, ardından 1 numaralı çıktı. Ancak birden çok diğer web sitelerine gerçek yenilikçi Mekke Los Angeles veya Williamsburg, Brooklyn’de bir korkak mahallede ya Silver Lake olduğunu göstermektedir.
Ben kelime Williamsburg açılır görmeye devam gibi, bu aslında nerede olduğunu anlamaya bana birkaç dakika sürdü. İlk başta ben herkes COLONIAL Williamsburg bahsediyordu düşündüm. Ve bu tür fikrimi patladı.
“Hey, bayanlar, yeni Neutral Milk Otel albümü duydun mu?”
Ben belki de, kesim şort ve bisiklet ile sakallı dudes ordularını bir şekilde şehir görevden ve Ye Olde Crappy Record Store içine Ye Olde Ayakkabı Cobbler dönmüştü, o şaşkın oldu.
Ama korku. Williamsburg hipsters tarafından satın alındı, ve nefis bir çiçek zafer günü yeniden yaşamak Virginia bir aile dostu turizm olmaya devam etmektedir.
Insanlar yenilikçi ahşap bir kalite, orta ölçekli yığın istiyorsanız ne olursa olsun, görünüşe göre Toronto DesignRepublic ziyaret gerekecek.
Bu ormanın derinliklerinde bir yerde bir güdük bulmak ya da çadır gelen bu veya girişim Çünkü.
Sadece ayı sakının.

Leave a Reply