Google Videoyla Sohbet: Google Sohbet çok gerekli görücüye çıkıyor

Google AOL Instant Messenger için fiili yedek olarak 2000’lerin dönüm Google Talk ikinci yarısında geçirdi. Daha sonra, son birkaç yıldır, Google tümüyle dikkat durdu.

Bu yayılma sırasında, ne zaman, nerede ve nasıl sohbet önemli ölçüde değişti. Google yeni iletişim teknolojilerinin yağmurundan ile cevap verdi. Şirket içinde ve dışında, sohbet seçenekleri kırıklı.
Google’ın yeni ürün – Mekanlar – Diğer dönen platformlar arası mesajlaşma uygulamaları daha çok farklı değildir, ama akıllı bir şekilde Google’ın kendi ürünleri birçok birleştirir.
Gmail Sohbet / yıl içinde Google Talk sadık olanlar için, Videoyla Sohbet büyük bir değişim olacak, ama yine de seni seviyorum ne kadar korur.
Yeni başlayanlar için, Videoyla Sohbet için Google hesabına bağlı, ancak size istemiyorsanız minnetle, size sosyal ağ ile etkileşim zorunda değiliz. Tüm arkadaşlar hala eski Konuşma, veya Gmail Sohbet veya Google+ Messenger uygulamaları kullanıyorsanız ve, hala sohbet etmek mümkün olacak.
Büyük bir felsefi shift, ancak, varlığının şeklinde gelir. Google çevrimiçi veya çevrimdışı kim etrafında kendisi odaklı konuşun Oysa, Videoyla Sohbet sen, her zaman çoğumuz şimdi akıllı olduğu gerçeğini sayesinde mevcut konum bu felsefe etrafında inşa edilmiştir bir deneyimdir. Bu uygulama aynı zamanda değil sadece Chrome ve Android, ama – sonunda – iOS.
Sohbet ayrıldığınızda, konuşma yok olmaz. Bu kısa mesaj gibi. Eğer aktif yeni bir mesaj geldiğinde buluşmalar ile ilgi çekici değilseniz, size geri ana kadar bekleyen, iplik oturur. Bazıları için, tamamen kapalı oturum mümkün olmayan umudu bir üzücü değişikliğidir. “Her zaman açık” kültürü ile rahat olanlar için, bu hoş ve çok ihtiyaç duyulan ek var.
Bu lakap sadık, Videoyla Sohbet, Google (GOOG, Fortune 500) olarak uygunluk durumu ile ilgili değil neden büyük bir nedenidir grup sohbetleri kavramı, etrafında inşa edilmiştir. Değişiklik konuşmaları sıvı tutmanıza yardımcı olur. Simgeler açıkça bir mesaj bıraktım bunu gösterecek ve aktif bir konuşma içinde ve dışında hareket ederken.
Bu bir video sohbet atlamak veya emojis ile bir arkadaş korkutur, Videoyla Sohbet görüntüleri paylaşmak kolaydır. Yeni bir sohbet başlatmak için, hızlı, basit ve kolay. Kullandığınız hangi cihaz olursa olsun, deneyim her zaman aynıdır. Tüm cihazlar ve özellikleri arasındaki tüm mesajları senkronize tutarlıdır. Hala video dosyaları paylaşamaz, ama bu birkaç sınırlamalar biri.
Gerçekten Facebook, Apple, Microsoft (via Skype), GroupMe ve WhatsApp ve seviyor koz istiyorsa buluşmalar hala diğer alanlarda yapılacak bazı işler vardır.
Eğer arkadaşlarınızın herhangi bir mesaj gönderebilirsiniz rağmen – bir Mekanlar, kullanarak arkadaşlarınızla – herhangi bir zamanda, bu yine de mobil versiyonu veya app Chrome sürümünü kullanıyorsanız, bazı fikir olması güzel olurdu. İnsanların aktif olduğunda göstermek için buluşmalar UI yerleşik bir göstergesidir, ama ne zaman ve nasıl onlar kullandığınız hangi app / hizmet üzerine farklı kişiler için kullanılır.
Sonra SMS var. Videoyla Sohbet Google’ın farklı mesajlaşma servislerini bir araya getiren ve grup sohbetleri kolaylaştırmayı özellikle iyi, ancak Google Voice ve SMS entegrasyonu hiçbir yerde vardır. Facebook Messenger uygulaması ve Apple’ın iMessage Hem zaten SMS entegre, Videoyla Sohbet bu özelliği olmaması dikkat çekici yani.
Burada en büyük soru işareti Gmail sohbet / Google Talk kaderidir. Şu an için, bu hizmet mevcut kullanıcılar tek başına kalacak. Ama sonunda kendi iradesine karşı Mekanlar üzerinden zorunda kalacak? Google dün bu konuda üriner bir kelime söyledi, bu yüzden ne olacağını görmek ilginç olacak.
Ama genel olarak, Videoyla Sohbet şirket de ileriye dönük hizmet verecek Google’ın sohbet hizmet yenilemek gerekli bir fazla.

Leave a Reply