Google Upřesnění: Nechceme prodávat informace o uživateli

Na začátku minulého týdne, médií zlomil novinky několik tech gigantů, včetně Google, řekl několik společností a pro americkou vládu, aby soukromí uživatelů informace. Hlásil, že Rada pro národní bezpečnost může přímý přístup, včetně Yahoo, Apple, Google a dalších technologických firem v devíti serverech mohou zpravodajské agentury přejít přímo k jejich sledování počítačových systémů.
Google bylo odhaleno na vládu, aby poskytla informace o uživatelských údajů, které obsahuje národní bezpečnostní požadavky.
The New York Times také v úterý uživatel Google předkládání údajů proces je zcela legální, FTP přenosy souborů pomocí společný protokol. Google ředitel pro právní záležitosti řekl britská média měli televizním rozhovoru vysvětlil.
FTP je jednoduchý strany a stahovat soubory z dohody. Toto je online ekvivalent ke složce, může být buď strana manipulovat přenos souborů. Ve zpravodajství televize PBS programu na hlavním Google právnické osoby, pan Drummond také zdůraznil, FTP serveru, že vláda, spíše než chování společnosti Google.
“Jsme podali dokumenty uvnitř, a zároveň volání souboru uvnitř.” V tomto procesu, aniž by v jakékoliv fázi servery Google.
Již v dubnu tohoto roku, Google ředitel pro právní záležitosti Drummond už zveřejnil otevřený dopis s prosbou vládu v úterý uvolnit více informací o národní bezpečnosti a počtu rozsahu oprávnění.
Některá média poukazují na to, že americká Národní bezpečnostní agentura má program s názvem PRISM. Prostřednictvím tohoto programu, zpravodajské služby s přímým přístupem do mnoha známých serverových technologií společnosti systému. Včetně Apple, Facebook, Yahoo, Microsoft a Skype technologických gigantů jsou na seznamu. Uvádí se, že, PRISM moci rozšířit všestranné inteligenci vyhledávání objektů sledování, odposlech, včetně “Mail, chat, videa, fotografie, ukládání dat, přenos souborů, videokonference a další informace.
Drummond vyrobené speciálně pro tuto záležitost veřejně hovořit potlačit pověsti, že poškozuje veřejný hranolu.
Google mluvčí Leslie Miller řekl: “Google byl pečlivě zvážen uživatelská data bezpečnostní otázky. Lidé často říkají, že jsme v systému vlády” otevřených dveří “, ale Google nepovoluje vládní přístup k uživatelské soukromých údajů.”
Přestože Google a dalších technologických společností opakovaně řekl, že neposkytují přímý přístup ke svým serverům vládě pouze splnit oprávněné požadavky od vlády schvalovat. Nicméně, mnoho problémy stále přetrvávají, jak přežít v rámci vládního programu dohledu, tyto společnosti řekl, že v důsledku vládních omezení, nemůže zveřejnit další informace.
“Lidé se tedy způsobil mnoho nedorozumění o společnosti, tato záležitost tak jsme velmi rozhořčeni.” Drummond zmínil pan.
Microsoft v pátek prohlásil, že pouze “vázán zákonem nebo na základě soudního předvolání později”, bude společnost poskytovat údaje o zákaznících. Facebook spoluzakladatel a generální ředitel Zuckerberg také řekl, že ve čtvrtek nikdy neslyšel o Facebooku, než to umožňuje vládní narušení serveru projektu Prism. Zuckerberg uvedl v prohlášení: “My jsme nedostali jakémukoli vládnímu orgánu celkový žádost a pokud byly přijaty, budeme aktivně bránit to.”
Pro tento mechanismus přenosu souborů působilo problémy, tito zaměstnanci pracují v obr technologie se domnívá, že nejdůležitější je hledat spravedlnost pro podnikové vlády, což je důvod, proč údaje vyžaduje, aby vláda zveřejnit více informací zprávy s požadavkem.

Leave a Reply