Google tvoří 25% internetového provozu

Američané si hodně Googling.

Google představuje téměř čtvrtinu internetového provozu v Severní Americe, podle nedávné studie provedené DeepField firmy analytics. To umožňuje společnosti Google Internet přítomnost větší než Facebook (FB), Netflix (NFLX) a Twitteru v kombinaci, podle zprávy. Během několik hodin každý den, bude Netflix sníst větší šířku pásma než Google, ale video streaming stránek špičkách dochází jen při “prime-time” hodin – Google stále průměry větší kus internetového provozu v průběhu celého dne.
Nejvíce ohromující zjevení průzkumu je, že Google roste rychleji než Internet jako celek. V roce 2010, Google představovaly pouze 6% internetového provozu.
To proto, že studie zjistila 60% všech zařízení připojených k Internetu komunikovat se servery Google během průměrného dne, včetně některých gadgets byste nemyslím, že by se mluvit na Google, jako je například herní konzole a domácí mediální zařízení.
Velká část z masivního Google Internet přítomnosti a alarmující růst pochází z mobilních zařízení. Společnost ovládá největší kus smartphone a tablet trhu s jeho zařízení se systémem Android, a tato zařízení vše pravidelně kontrolovat, zda se pomocí Google aktualizace po celý den. Smartphone běžec nahoru Apple (AAPL, Fortune 500) výchozí vyhledávač je Google, který se přidá k Internetu Google dopravní akcii.
YouTube dat těžkých videa také hrají roli ve velkém Google internetu akcii DeepField řekl.
Google Street View stoupá na Mt. Fuji
Google rozšířil internet přítomnost vyžaduje společnost neustále budovat svou kapacitu serveru zvládnout příliv provozu. Společnost vynakládá více než 1 miliardu dolarů za každé čtvrtletí za posledních několik let na investice do infrastruktury.
“I když je to stará zpráva, že Google je velký, naprostá rozsah a dominance Google v internetové infrastruktury má významné dopady na návrhu sítě a vývoj,” Deepfield Craig Labovitz napsal.
Google mluvčí Liz Markman poznamenat, že její servery vylepšení umožňují Google obsah a služby, které lépe oslovit spotřebitele a dodávat data těžké proudy, jako je YouTube videa efektivněji. Společnost nemá komentář k této studie DeepField.
Zpráva DeepField je založen na velkém průřezu internetového provozu, získaných od poskytovatelů internetových Severní Ameriky. Pokrývá zhruba pětina internetového provozu v celém regionu, a Deepfield domnívá, že je největší probíhající studie svého druhu.

Leave a Reply