Google Täpsustus: Me ei müü kasutaja info

Early eelmisel nädalal meedias murdis uudised mitu tech hiiglased, sealhulgas Google, ütles mitu ettevõtet et USA valitsus anda kasutajate privaatsust teavet. Teatas, et riiklik julgeolekunõukogu võib otsene juurdepääs, sealhulgas Yahoo, Apple, Google ja teised tehnoloogia ettevõtted üheksas serverite luureasutuste minna otse oma arvutisüsteeme järelevalvet.
Google on avaldatud valitsusel esitada täpsed kasutusjuhend, mis sisaldab riigi julgeoleku taotlused.
The New York Times teatas ka teisipäev Google kasutaja andmed esitamise protsess on täiesti seaduslik, FTP faili ülekanded, kasutades ühist protokolli. Google peajurist ütles Briti meedia on olnud teleintervjuu selgitatud.
FTP on lihtne Pooled üles ja alla laadida faile, kui kokkulepe. See on online võrdväärne kausta, võib kumbki pool saab manipuleerida failiedastust. In PBS teleuudiste programmi Google peajurist hr Drummond rõhutas ka, FTP server, et valitsus, mitte Google’i käitumine.
“Oleme esitanud dokumendid sees, samas kutsudes faili sees.” Selles protsessis ilma läbimas tahes Google serverites.
Tagasi käesoleva aasta aprillis, Google peajurist Drummond oli juba avaldanud avaliku kirja, milles palub valitsus teisipäeval vabastada rohkem informatsiooni riigi julgeoleku ja arvu valik privileege.
Mõned meedia on juhtinud tähelepanu sellele, et USA National Security Agency on programm nimega PRISM. Selle programmi kaudu luureasutuste otsest juurdepääsu paljude tuntud tehnoloogiaettevõtted server süsteem. Sealhulgas Apple, Facebook, Yahoo, Microsoft ja Skype tehnoloogia hiiglased on nimekirjas. On teatatud, et prisma võimalik laiendada igakülgsele luure otsing objekti jälgimine, pealtkuulamine, sealhulgas “Mail, vestlused, videod, fotod, andmete salvestamise, faili ülekandmise, videokonverentsid ja muud teavet.
Drummond tehtud spetsiaalselt selle asja rääkida avalikult rahustama kuulujutud, et kahjustada avalikkuse PRISM.
Google pressiesindaja Leslie Miller ütles: “Google on hoolikalt kaaluda kasutaja andmete turvalisuse küsimustes. Inimesed ütlevad sageli, et meie riigikorralduse” avatud uks “, kuid Google ei luba valitsusel ligipääsu kasutaja isiklikele andmetele.”
Kuigi Google ja teised tech ettevõtted on korduvalt öelnud, et need ei anna otsest juurdepääsu oma servereid valitsus vastavad ainult õigustatud taotlusi valitsus heaks kiita. Kuid paljud probleemid on endiselt olemas, kuidas ellu jääda valitsuse järelevalve kava, need firmad ütlesid, et tänu valitsuse piirangud, ei saa avalikustada rohkem informatsiooni.
“Inimesed on seega tekitanud palju arusaamatusi firma, selles küsimuses nii et me oleme väga nördinud.” Drummond mainis hr.
Microsoft ütles reedel, et ainult “seotud seaduse või kohus kohtukutse hiljem”, firma annab klientide andmeid. Facebook asutaja ja CEO Zuckerberg ütles ka, et neljapäeval ei olnud kunagi kuulnud Facebook enne seda lubab valitsuse sissetungimise server PRISM projekti. Zuckerberg ütles oma avalduses: “Me ei ole saanud valitsusasutuse üldise taotluse, kui oleme saanud aktiivselt kaitsta seda.”
Selle faili ülekandmise mehhanism põhjustab probleeme, need töötajad töötavad tehnoloogia hiiglane on veendunud, et kõige tähtsam on otsida õiglust ettevõte valitsus, mistõttu andmed on vaja valitsuse avalikustada rohkem informatsiooni taotluse sõnum.

Leave a Reply