Google Stikls: Limited un clunky, bet nākotnē

Google Stikls nav pabeigta ideja, nemaz nerunājot par gatavu produktu.

. Šodien, tas ir dārgi, ir ierobežoti, un clunky gabals tehnoloģiju Jūs pat nevarēja nopirkt vienu, ja jūs vēlaties, lai (kas jūs nebūtu) – Google (GOOG, Fortune 500), tikai pārdod 2000 pāriem, lai izvēlētos Tehniķi, kas apmeklēja uzņēmuma I / O izstrādātāju konferencē, kas notika pirms gada.
Tātad, kas ir liels galā? Tā uzskata, tāpat nākotnē.
Google Glass izmanto miniatūru projektoru, skārienvadība un balss komandas, kas sēž uz jūsu acīm un ausīm, piemēram, brilles. Tas iestatīšana ļauj Stikla valkātājiem mijiedarboties un sadarboties ar informāciju un apkārtējo pasauli bez izraut tālruni.
Tieši tagad, ir nedaudz galvenajiem pasākumiem var veikt ar Google Stikls: pamata meklēšanu, uztveršanas fotogrāfijas un video, izpildiet turn-by-turn navigācijas GPS norādes, saņemt jaunumus un paziņojumus no pakalpojumiem, piemēram, The New York Times un Google, un sazināties ar draugiem, izmantojot balss, tekstu, e-pastu un sociālo tīklu Google+.
Related: 5 iespējas, mēs vēlamies no nākamo versiju Android
Es varētu iet dziļumā par visām funkcijām, bet patiesība ir tāda, tie var mainīt pirms Stikla sasniedz plašu sabiedrību.
Labi, labi, šeit ir zibens kārta:
Displejs ir daudz vairāk izmantojami nekā es kādreiz domāju, ka būtu Akumulatora darbības laiks, šķiet, labi tagad, kas ilgst četras līdz septiņas stundas. Google Stikls ir pārsteidzoši ērts, bet tas sāp manas ausis pēc pāris stundu nepārtrauktu nodilumu.. Attēla kvalitāte no kamera bija labi, bet nekas īpašs, un tas ir mazliet dīvaini snapping fotogrāfijas bez skatoties caur skatu meklētāju vai ekrāna Daži no stikla programmatūras aspekti, piemēram, navigācijas, ir brīnišķīgi intuitīva. Citi, ieskaitot nodibināt sakarus saziņai un. apmaiņu, ir ārpus nomākta.
Un, lai gan aparatūras elementi Glass funkcionē bez jautājumu, ierīce joprojām atstāj man vēlas vairāk no tā.
Related: Vai Google hit $ 1000 vai tas ir nākamais Apple?
Tātad, skatoties nākotnē, ko tas ir potenciāls būt?
Tas varētu būt liels darbības kamera Tā ir pamata tehnoloģijas, lai būtu Otrā acis, analizējot savu apkārtni, sniedzot būtisku informāciju par lidot.. Tas varētu būt papildu ekrāns spēļu, pavārgrāmatu jums nekad nav pieskarties, vai atbalsts mūziķiem.
Iespējas ir gandrīz bezgalīgas, bet tie vēl ir jāizveido Tas eksperiments – Un Google zina to, kas ir iemesls, kāpēc uzņēmums ir pašlaik ir tikai izīrēšanu radošiem programmatūras izstrādātājiem ir pieejams..
Ar stikla problēma, jo tā šobrīd pastāv, ir, ka tas nav “dzīvesveids ierīce”, ka lielākā daļa cilvēku jutīsies ērti piestiprināt pie viņu pierēm jebkurā tuvākajā laikā. Pat ja tas kādreiz ir viegls kā spalviņa, un ir bezgalīga akumulatora darbības laiku, tas joprojām būs jūtas nedabisks valkāt stikls sociālās situācijās.
Google Stikla man atgādina pirmās IBM (IBM, Fortune 500), PC, kuru izlaida 1981. Šī lieta būtībā Microsoft (MSFT, Fortune 500), birojs ir ļoti dārga, neglīts lodziņā. Kad dators pirmo reizi tika ieviests, neviens nevarēja iedomāties, ka mēs gribētu būt līdzi ierīcēm daudzas reizes vairāk spēcīgu mūsu kabatās.
Tagad, datori, tabletes un smartphones ir katrā mājā – Un daudzi ir skaisti, gluds, ultra-plānām gabalus mašīnu Lielākā daļa cilvēku šodien nevar iedomāties dienu, kad mēs visi ir valkājot smart ierīcēm uz mūsu sejām..
Ja Stikla sasniedz savu potenciālu, tas ir tieši tas, kas notiks.

Leave a Reply