“Google” Stiklas: Limited “ir clunky, tačiau ateitis

“Google” Stiklo nėra baigtas idėja, jau nekalbant apie visą produktą.

. Šiandien, tai brangus, ribotas, ir clunky gabalas technologija Galite net nusipirkti vieną, jei norite (kurį nebūtų) – “Google” (GOOG, Fortune 500) yra tik pardavimo 2000 porų pasirinkti Technikai kas dalyvavo bendrovės I / O kūrėjo konferencija vyko prieš metus.
Taigi, kas yra big deal? Atrodo ateityje.
“Google” Stiklo naudoja miniatiūrinį projektorių, sensoriniu valdymo ir balso komandas, kad sėdi ant savo akių ir ausų kaip akiniai. Kad nustatymas leidžia Stiklo akinius bendrauti ir bendradarbiauti su informacijos ir juos supantį pasaulį be ištraukti telefoną.
Dabar, yra keletas pagrindinių veiksmų, kuriuos galite atlikti su Google Stiklas sauja: pagrindinės ieško, fiksuoti nuotraukas ir vaizdo, atlikite turn-by-turn GPS kryptis, gauti naujienas ir pranešimus iš paslaugų, pavyzdžiui, “The New York Times” ir “Google” dabar, ir bendrauti su draugais per balso, teksto, elektroninio pašto ir socialinių tinklų “Google+”.
Susiję: 5 funkcijų norime iš kitą versiją “Android”
Galėčiau eiti į gylį apie visas funkcijas, bet tiesa yra tai, jie gali pasikeisti iki Stiklas pasiekia plačiąją visuomenę.
Gerai, gerai, čia yra žaibas turas:
Ekranas yra daug labiau naudingas nei aš kada nors maniau, kad būtų. Baterija atrodo gerai dabar, trunkantis keturių iki septynių valandų. “Google” Stiklas yra stebėtinai patogus, bet ji skauda mano ausis po kelių valandų nepertraukiamo nešioti. Vaizdo kokybė nuo kamera buvo gerai, bet nieko ypatingo, ir tai šiek tiek keista fotografuoja be ieško per vaizdo ieškiklį arba ekrano nuotrauką. Kai Stiklo programinės įrangos aspektai, pavyzdžiui, navigacijos, yra nuostabiai intuityvus. Kiti, įskaitant steigiant kontaktus bendrauti ir dalintis, yra ne tik varginantis.
Ir nors aparatūros elementai iš stiklo ir visa tai be klausimu funkcija, prietaisas vis tiek palieka mane nori daugiau iš jo.
Susiję: Ar “Google” nukentėjo 1000 $ ar tai kitą “Apple”?
Taigi, žvelgiant į ateitį, ką jis turi potencialą būti?
Tai gali būti puikus veiksmo kamera. Ji turi pagrindinę technologiją Antroji akis, analizuoti savo aplinką, teikiant atitinkamą informaciją apie skristi. Gali būti papildomas ekranas žaidimų, kucharską jūs niekada neturite paliesti, arba muzikantai pagalba.
Galimybės yra beveik neribotos, tačiau jie vis dar turi būti sukurtos Tai eksperimentas -. “Google” ir tai žino, todėl bendrovė šiuo metu tik nuomos kūrybinės programinės įrangos kūrėjai turi prieigą prie jo.
Su stiklu problema, nes ji šiuo metu yra, kad jis yra ne “gyvenimo būdas prietaisas”, kad dauguma žmonių bus patogu ženklinti kaktos artimiausiu metu. Net jei ji kada nors yra lengvas kaip plunksnelė ir turi begalinę baterija, ji vis dar bus jaustis nenatūraliai dėvėti Stiklas socialinėse situacijose.
“Google” Stiklo man primena pirmojo IBM (IBM, “Fortune 500”) kompiuterį, išleistas 1981 metais. Tas daiktas buvo iš esmės “Microsoft” (MSFT, “Fortune 500) Biuro labai brangus, negraži dėžutę. Kai kompiuteris buvo pirmą kartą, niekas negalėjo įsivaizduoti, kad mes norime būti nešioti prietaisų daug kartų galingesnis mūsų kišenės.
Dabar, kompiuteriai, tablečių ir smartphonach yra kiekvienuose namuose -. Ir daugelis yra gražus, elegantiškas, itin ploni gabaliukai mašinų Dauguma žmonių šiandien negali įsivaizduoti dieną, kai mes visi dėvėti protingas prietaisus mūsų veidus.
Jei stiklas pasiekia savo potencialą, tai būtent tai, kas nutiks.

Leave a Reply