Google stanowi 25% ruchu w Internecie

Amerykanie dużo Googling.

Konta Google dla prawie ćwierć ruchu internetowego w Ameryce Północnej, według ostatnich badań przeprowadzonych przez DeepField analityki firmy. Sprawia, że ​​obecność Google Internet większy niż Facebook (FB), Netflix (NFLX) i Twittera w połączeniu, zgodnie z raportem. Podczas kilka godzin każdego dnia, Netflix będzie jeść więcej przepustowości niż Google, ale strumieniowego witryny wideo w peak traffic występuje tylko w czasie “prime-time” godzina – Google wciąż średnie większy kawałek ruchu internetowego w czasie całego dnia.
Najbardziej oszałamiające objawienie z badania jest to, że Google rośnie szybciej niż Internet jako całości. W 2010, Google stanowiły tylko 6% ruchu internetowego.
To dlatego, że badania wykazały 60% wszystkich urządzeń podłączonych do Internetu interakcji z serwerami Google w ciągu przeciętnego dnia, w tym niektórych gadżetów nie sądzę byłyby rozmowy z Google, takich jak konsole do gier i urządzeń medialnych w domu.
Duża część ogromnej obecności Google Internet i wzrostu zastraszającym pochodzi z urządzeń mobilnych. Firma nakazuje największy kawałek smartphone i rynku tabletów z jego urządzeń z systemem Android, a urządzenia te wszystkie regularnie sprawdzać z Google aktualizacje w ciągu dnia. Smartphone biegacz -up Apple (AAPL, Fortune 500) domyślną wyszukiwarką jest Google, które dodaje do akcji ruchu internetowego Google.
YouTube wideo ciężkie danych odgrywają również rolę w dużej akcji Google internet, DeepField powiedział.
Google Street View wspina Mt. Fuji
Google rozszerzył obecność internet wymaga firmę stale budować swoją zdolność serwera do obsługi napływ ruchu. Firma wydaje więcej niż 1 mld dolarów co kwartał w ciągu ostatnich kilku lat na inwestycje w infrastrukturę.
“Choć jest to stare wiadomości, że Google jest duży, sama skala i dominacji Google w infrastrukturę Internetu ma znaczący wpływ na projektowanie sieci i ewolucji,” Deepfield Craig Labovitz napisał.
Google rzeczniczka Liz Markman zauważyć, że jego ulepszenia serwera umożliwiają Google treści i usług, aby lepiej dotrzeć do klientów i dostarczania danych, takich jak silne strumienie wideo z YouTube bardziej efektywnie. Firma miała żadnego komentarza badania DeepField.
Raport DeepField oparta jest na dużym przekroju ruchu internetowego, zebranych z Ameryki Północnej dostawców internetowych. Obejmuje on w przybliżeniu jedną piątą ruchu internetowego w całym regionie, a Deepfield uważa, że ​​jest to największa w toku badania w swoim rodzaju.

Leave a Reply