Google Sklo: Limited a neohrabaný, ale do budoucna

Google Sklo není hotový nápad, natož na úplný výrobek.

. Dnes je to drahé, omezená a neohrabaný kus technologie Dalo by se ani koupit, pokud jste chtěli (který by ne) – Google (GOOG, Fortune 500) se prodávají pouze 2000 párů vybrat Technici, kteří navštěvoval společnost je I / O vývojářské konferenci před rokem.
Tak co je to velký problém? Připadá mi to jako do budoucna.
Google Glass používá miniaturní projektor, dotykové ovládání a hlasové příkazy, které sedí na vaše oči a uši jako brýle. Tento přístup umožňuje Skleněné nositelé komunikovat a spolupracovat s informacemi a se světem kolem nich, aniž byste museli vytáhnout telefon.
Právě teď, existuje několik základních akcí, které lze provádět pomocí Google Sklo: základní vyhledávání, pořizovat fotografie a video, postupujte turn-by-turn GPS směry, přijímat zprávy a oznámení od služby, jako jsou The New York Times a Google nyní, a komunikovat s přáteli prostřednictvím hlasové, textové, e-mail a sociální sítě Google+.
Související články: 5 funkce, které chceme od příští verze Android
Mohl jsem jít do hloubky o všech funkcích, ale pravda je, že se pravděpodobně změní, než sklo dosáhne široké veřejnosti.
OK, dobře, tady je blesk kolo:
Displej je mnohem více použitelný než jsem si myslel, že to bude. Životnost baterie vypadá dobře teď, trvá čtyři až sedm hodin. Google Sklo je překvapivě pohodlná, ale to bolí uši, po několika hodinách nepřetržitého nošení. Kvalita obrazu z Kamera je v pořádku, ale nic zvláštního, a to je trochu divné štěkat fotografie bez pohledu do hledáčku nebo na obrazovce. Některé aspekty Glass softwaru, jako je například navigace, jsou úžasně intuitivní. Jiní, včetně vytvoření kontaktů pro komunikaci a sdílení, jsou mimo frustrující.
A i když jsou hardwarové prvky ze skla všechny funkce bez problému, zařízení stále mě nechává chtít víc od něj.
Související články: Google bude hit 1000 dolarů, nebo je to další Apple?
Takže, pohled do budoucnosti, co to má potenciál být?
Mohlo by to být skvělá akce fotoaparát. Má základní technologii, aby byl druhý pár očí, analyzovat své okolí a poskytuje důležité informace o běhu. Mohlo by to být další obrazovky pro hraní her, kuchařka, už nikdy nebudete muset dotknout, nebo podpora pro hudebníky.
Možnosti jsou téměř nekonečné, ale stále je třeba vytvořit to experiment. – A Google ví, což je důvod, proč společnost v současné době pouze nechat Creative Software mají vývojáři přístup k němu.
Problém s Sklo, neboť v současné době existuje, je, že to není “životní styl zařízení,” že většina lidí bude cítit pohodlně připojování na jejich čelech v dohledné době. I když někdy je lehký jako pírko a má nekonečnou životnost baterie, to ještě bude nepřirozená nosit sklo v sociálních situacích.
Google Glass mi připomíná první IBM (IBM, Fortune 500) PC, povolený v roce 1981. To, co bylo v podstatě Microsoft (MSFT, Fortune 500) Kancelářský velmi drahé, ošklivé krabice. Když byl poprvé představen PC, nikdo nenapadlo, že bychom se nosit zařízení mnohonásobně silnější v našich kapsách.
Nyní, počítače, tablety a smartphony jsou v každé domácnosti. – A mnozí jsou krásné, elegantní, ultra-tenké kousky strojů Většina lidí dnes neumí představit den, kdy budeme všichni nosit inteligentních zařízení na tváři.
Pokud Sklo dosáhne svého potenciálu, to je přesně to, co se bude dít.

Leave a Reply