“Google” Paaiškinimas: Mes neparduodame vartotojo informaciją

Anksti praėjusią savaitę, žiniasklaida sumušė naujienų keletą technologijų gigantai, įskaitant “Google”, sakė daug bendrovių, į JAV vyriausybę suteikti naudotojo privatumą informaciją. Pranešė, kad Nacionalinio saugumo taryba gali nurodyti prieigą, įskaitant “Yahoo”, “Apple”, “Google” ir kitų technologijų bendrovių devyniose serverių žvalgybos agentūros gali eiti tiesiai į savo kompiuterinių sistemų stebėseną.
“Google” buvo atskleista vyriausybę suteikti informaciją apie vartotojo informaciją, kurioje yra nacionalinio saugumo prašymus.
“The New York Times” taip pat antradienį pranešė “Google” vartotojo duomenų pateikimo procesas yra visiškai teisėta, FTP failų perdavimas, naudojant bendrą protokolą. “Google” vyriausiasis teisininkas sakė britų žiniasklaida turėjo televizijos interviu paaiškino.
FTP yra paprastas Šalys įkelti ir atsisiųsti failus iš susitarimo. Tai yra internetinė ekvivalentas aplanko, bet kuri šalis gali manipuliuoti failo persiuntimą. Be PBS televizijos naujienų programos “Google” vyriausiasis teisininkas, p Drummond taip pat pabrėžė, FTP serverio, kad vyriausybė, o ne “Google” elgesį.
“Mes pateikėme dokumentus į vidų, o taip pat paskambinę failo viduje.” Vykstant šiam procesui, nesikreipiant per bet kurią “Google” serveriuose.
Atgal į šių metų balandį, “Google” vyriausiasis teisininkas Drummond jau paskelbė atvirą laišką, prašydamas, kad vyriausybė antradienį išleisti daugiau informacijos apie nacionalinio saugumo ir nuotolio privilegijų.
Kai žiniasklaida nurodė, kad JAV Nacionalinė Saugumo Agentūra yra programa, vadinama prizmę. Pagal šią programą, žvalgybos agentūros su tiesiogine prieiga prie daugeliu gerai žinomų technologijų įmonių serverio sistemos. Įskaitant “Apple”, “Facebook”, “Yahoo”, “Microsoft” ir “Skype” technologijų gigantai sąraše. Jis pranešė, kad PRISM galėtų plėsti visų pusių žvalgybos paieška objekto stebėjimas, perėmimas, įskaitant “paštas, pokalbiai, vaizdo įrašus, nuotraukas, duomenų saugojimas, rinkmenų perdavimą, vaizdo konferencijas ir kita informacija.
Drummond pagamintas specialiai šiuo klausimu kalbėti viešai numalšinti gandus, kad pakenkti visuomenės prizmę.
“Google” atstovas Leslie Miller sakė: “Google” buvo kruopščiai apsvarstyti naudotojų duomenų saugumo klausimai. Žmonės dažnai sako, kad mes, valdžios sistemos “atvirų durų”, tačiau “Google” neleidžia valdžios prieigą prie naudotojo asmeninių duomenų “.
Nors “Google” ir kitų technologijų bendrovių ne kartą sakė, kad jie neturi suteikti tiesioginę prieigą prie jų serverių vyriausybės tik patenkinti pagrįstus prašymus iš vyriausybės patvirtintų. Tačiau daugelis problemų vis dar egzistuoja, kaip išgyventi valstybės priežiūros programos, šių bendrovių teigė, kad dėl vyriausybės apribojimų, negali atskleisti daugiau informacijos.
“Žmonės yra todėl sukėlė nesusipratimų daug apie įmonę, šis klausimas, todėl mes labai piktinasi.” Drummond paminėjo Mr.
“Microsoft” penktadienį sakė, kad tik “privalo pagal įstatymą ar teismo šaukimą vėliau”, bendrovė teiks klientų duomenis. “Facebook” įkūrėjas ir generalinis direktorius Zuckerberg taip pat sakė, kad ketvirtadienį niekada girdėjote apie “Facebook” prieš tai leidžia valdžios įsilaužimo serverio PRISM projektą. Zuckerberg pareiškime: “Mes negavome jokios vyriausybės agentūros bendrą prašymą, jei gavo, mes aktyviai ginti tai.”
Už tai failų perdavimo mechanizmas sukelia problemų, tie darbuotojai, dirbantys technologijų gigantė mano, kad svarbiausia yra siekti teisingumo už įmonės valdžia, kuri yra, kodėl duomenys reikalauja vyriausybę atskleisti daugiau informacijos prašymo laišką.

Leave a Reply