Google moodustab 25% Interneti liiklus

Ameeriklased teevad palju Google’i abil.

Google moodustab ligi veerandi internetiliikluse Põhja-Ameerikas, vastavalt hiljutise uuringu läbi analytics firma DeepField. See teeb Google’i Internet kohalolek suurem kui Facebook (FB), Netflix (NFLX) ja Twitter kombineeritud, aruande kohaselt. Jooksul paar tundi iga päev, Netflix sööma rohkem ribalaiust kui Google, kuid streaming video saidi tipptunniliikluse toimub ainult ajal “prime-time” tundi – Google ikka keskmised suurem patakas internetiliikluse ajal kogu päeva.
Kõige uimastamist ilmutuse uuring on see, et Google on kasvanud kiiremini kui Internet tervikuna. Aastal 2010 Google esindatud vaid 6% Interneti-liiklust.
Ongi, sest uuring näitas 60% kõigist Interneti-ühendusega seadmete suhelda Google serverid käigus keskmine päev, kaasa arvatud mõned vidinad te ei usu, oleks rääkinud Google, nagu näiteks mängukonsoolid ja kodu meedia seadmeid.
Suur osa Google’i massilise Interneti olemasolu ja murettekitav kasv tuleneb mobiili. Firma käsib suurim patakas nutitelefoni ja tablett turgudel oma Android seadmete ja nende seadmete kõik regulaarselt kontrollida Google uuendusi kogu päeva. Smartphone jooksja -up Apple (AAPL, Fortune 500) vaikimisi otsingumootor on Google, mis lisab Google’i internetiliikluse jagada.
YouTube’i andmemahukate videos mängivad rolli ka Google’i suur internet aktsia DeepField ütles.
Google Street View ronib Mt. Fuji
Google laienes internet kohalolek on vajalik ettevõtte pidevalt ehitada oma server suutlikkust käsitleda sissevoolu liiklust. Firma on kulutada rohkem kui 1 miljard dollarit iga kvartali viimase paari aasta jooksul investeeringuid infrastruktuuri.
“Kuigi see on vana uudis, et Google on suur, kui suur ulatus ja ülekaal Google Interneti infrastruktuur mõjutab oluliselt võrgu disain ja evolutsioon” Deepfield Craig Labovitz kirjutas.
Google pressiesindaja Liz Markman märkis, et tema server parandused võimaldavad Google sisu ja teenuseid paremini jõuda tarbijate ja edastama andmeid rasked ojad nagu YouTube videod efektiivsemalt. Firma polnud kommenteerida DeepField uuring.
DeepField aruanne põhineb suur ristlõige internetiliikluse kogutud Põhja-Ameerika Internet pakkujad. See hõlmab umbes viiendiku Internet liiklus kogu piirkonnas, ja Deepfield usub, et see on suurim käimasoleva uuringu omalaadne.

Leave a Reply