Google hospůdky: Google Chat dostane tolik potřebné člověka

Google strávil druhou polovinu 2000s soustružení Google Talk do de facto nahrazení pro AOL Instant Messenger. Pak, v posledních několika letech, Google přestal dávat pozor na to úplně.

Během tohoto rozpětí, kdy, kde a jak chatovat značně změnila. Google reagovala spoustě nových komunikačních technologií. Jak uvnitř, tak i vně společnosti, se zlomil chatu možnosti.
Google nejnovější produkt – Setkání – není zásadně odlišný než ostatní běžné cross-platformní aplikace zpráv, ale sjednocuje mnoho vlastních výrobků společnosti Google v inteligentním způsobem.
Pro ty, kteří byli věrní Gmail Chat / Google Talk v průběhu let, bude hospůdky být velká změna, ale stále zachovává mnoho z toho, co máte rádi.
Pro začátek, je Setkání souvisí s Google+ účtu, ale naštěstí nejste nuceni komunikovat s sociální sítě, pokud nechcete. A pokud všichni vaši přátelé jsou stále používáte starší Talk nebo Gmail chatu nebo Google+ Aplikace Messenger, budete stále moci chatovat.
Velký filozofický posun, nicméně, je ve formě v přítomnosti. Vzhledem k tomu, Google Talk zaměřuje se kolem kdo je online nebo offline, hospůdky je zážitek, který je postaven na filozofii, že jste vždy k dispozici, a to díky tomu, že mnozí z nás mají nyní smartphony. Aplikace je k dispozici nejen v Chrome a Android, ale také – a konečně – iOS.
Když necháte chat, konverzace není jen tak zmizet. Je to jako textové zprávy. Pokud si nejste aktivně jednat s hospůdky, když přijde nová zpráva, že sedí ve vlákně a čekal, až do okamžiku návratu. Pro některé, vyhlídka, že není schopen plně odhlásit je trýznivá posun. Pro ty, pohodlné s “vždy” kultury, je to vítaný a velmi potřebný doplněk.
Věrný jeho přezdívkou, je hospůdky také postaven na konceptu skupinových chatů, což je velký důvod, proč Google (GOOG, Fortune 500), není tak týká vašeho stavu dostupnosti. Tato změna pomáhá udržet konverzace tekutinu. Ikony jasně ukazují, když jste zanechal zprávu, a když jste se aktivně pohybuje dovnitř a ven z rozhovoru.
Je to snadno sdílet snímky na Setkání, skok na video chatu nebo přemoci přítele s emojis. Je to rychlé, jednoduché a snadno zahájit novou konverzaci. Bez ohledu na to, jaké zařízení používáte, zkušenost je vždy stejný. Všechny zprávy synchronizovat mezi všemi zařízeními a funkce jsou shodné. Stále nemůžete sdílet video soubory, ale je to jedna z mála omezení.
Setkání má ještě nějakou práci v jiných oblastech, jestli to opravdu chce přebít likes Facebook, Apple, Microsoft (přes Skype), GroupMe a WhatsApp.
Ačkoli můžete posílat zprávy na některý z vašich přátel – přátel pomocí nástroje pro Hangouts, že je – kdykoliv, to by ještě bylo hezké mít nějakou představu, když používáte mobilní verzi nebo verzi Chrome na app. Tam je indikátor postaven do hospůdky UI zobrazit, když jsou lidé aktivní, ale kdy a jak se používá pro kontakty se liší podle toho, co aplikace / služby, které používáte.
Pak je tu SMS. Setkání je zvláště dobré na potáhnou za jeden provaz Google, různé služby přenosu zpráv a usnadnit skupinové chaty, ale Google Voice SMS a integrace jsou nikde k nalezení. Oba Facebook Messenger je aplikace a Apple iMessage již integrovat SMS, takže absence této funkce ze Setkání je nápadné.
Největším otazníkem je zde osud Gmail Chat / Google Talk. V současné době, že stávající uživatelé těchto služeb, být sám. Ale budou nakonec nuceni se k Setkání proti jejich vůli? Google uvedl, ani jeden nemá slovo o tom včera, takže to bude zajímavé sledovat, co se stane.
Ale celkově, hospůdky je hodně potřeba předělat chat Google, který bude sloužit společnost i do budoucna.

Leave a Reply