Google CEO Larry Page tahab vähem tech squabbling

Google CEO Larry Page esitatud lihtsat sõnumit staadionile arendajad kolmapäev: me peame lõpetama võitluse üle vähe asju ja tegema koostööd.

Mida esialgu hakkas jadana mõtteid tech tööstuse Page laiendanud oma ulatust, et jagada mõningaid mõtteid arengut maailmas ja ühiskonnas ning milline tehnoloogia roll on toetada seda.
Page kritiseeris ka Microsoft (MSFT, Fortune 500) (kes on olnud patendi lahingud Google), et integreerida Google (GOOG, Fortune 500) Gchat teenuse arvesse oma Outlook e-posti klient ja keeldub samaga. Ta hõikas Oracle (ORCL, Fortune 500), mis omab Java programmeerimiskeelt, öeldes, et “raha on tähtsam, et neid kui koostöö.”
Ajastul, kui Google ja teised suured tech ettevõtted nagu Amazon (AMZN, Fortune 500), Apple (AAPL, Fortune 500), Facebook (FB), Microsoft ja Samsung on kõik püüavad luua oma, all-inclusive tech ökosüsteemide, see oli põnev kuulda Page tulla ütlema, et praegune, hüper-konkurentsivõimeline keskkond oli haiget tech üle see aitas. (Muidugi, Google ka laksu Microsoft koos keelustamiskorraldusi üle Microsofti YouTube app for Windows Phone 8).
Seotud: Miks Larry Page on Kumbaya hetk õõnsana
Aga Page ka käivitatud läbimõeldud arutelu umbes probleeme tänapäeva ühiskonnas nägu ja kuidas tehnoloogia võib aidata neid lahendada.
Page rääkis kõrgilt seotud küsimusi maailma toiduga varustamise, tervishoiu-ja kommunikatsioonitehnoloogia arengumaades. Ta soovitas väljudes lühike parandused on samm-sammult, ja soovitas meil kõigil omaks pikalt, kui me rohkem mõtlema probleemide lahendamise üle span aastakümneid.
Üks Page suurim mõtteid oli see, et maailm jääks rohkem ruumi katsetusteks. See mõte, naiivne kui see ka poleks, on see, et seal peaks olema koht, kus inimesed saavad minna ja proovida neid ideid. (Mõtle eeskujul Dharma Initiative kaotatud).
Aga kõige hämmastavam osa lehe räägiti kuidas siiras ja tõeliselt optimistlik oli ta tuleviku tehnoloogia ja mida me saame teha. Ta ei püüdnud müüa midagi, et ta ei olnud väites, et ta teadis kõiki vastuseid. Ta tahab vaid kõige uuenduslikumaid inimesed maailmas, et saada tagasi jagada suuri ideid ja lahendada suuremaid probleeme.
Seotud: Page selgitab, miks ta kaotas hääle
Muidugi, see on täiesti ebarealistlik, et see idealism sulin läbi iga nurga Google või et firma läheb radikaalselt muuta kursuse nime altruism – isegi kui tema kuulus ettevõtte moto on “Ära ole kuri. ”
Aga vähemalt on teada, et juht üks suurimaid ettevõtteid maailmas on ikka ajendatud nägemuse, et tehnoloogia võib muuta planeedi parem on midagi, mida saab taastada usk tööstus, mis kasvab üha küüniline.

 

BOOTVID-DLL

BRCI06A-DLL

BRCI06UI-DLL

BRCLRD05-DLL

BRMWUNI2-DLL

brmzrd13-DLL

brmzui13-DLL

BRPTUI2-DLL

BRPTUNI2-DLL

BRURD23A-DLL

BRUUI23A-DLL

BTHPRINT-SYS

BTHUSB-SYS

C_G18030-DLL

C_IS2022-DLL

Leave a Reply