Google CEO Larry Page chce mniej tech kłótnie

Google CEO Larry Page wygłosił prostą wiadomość do tłumu deweloperów Środa: musimy przestać walczyć o małe rzeczy i pracować razem.

Co początkowo zaczęło się od serii odbić na branży technologicznej, Page rozszerzył swój zakres podzielić się przemyśleniami na temat rozwoju świata i społeczeństwa, i jaka technologia jest rola w promowaniu tego.
Page skrytykował Microsoft (MSFT, Fortune 500), (który został w walkach patentowych z Google) do integracji firmy Google (GOOG, Fortune 500) Gchat service do jego klienta poczty Outlook i odmawiając odwzajemnić. Wezwał również z Oracle (Oracle, Fortune 500), która jest właścicielem języka programowania Java, mówiąc, że “pieniądze są dla nich ważniejsze niż współpraca.”
W czasach, gdy Google i innych dużych firm technologicznych, takich jak Amazon (AMZN, Fortune 500), Apple (AAPL, Fortune 500), Facebook (FB), Microsoft i Samsung, wszyscy starają się budować swoje własne, all-inclusive tech ekosystemy, to było ekscytujące, aby usłyszeć Page przyszedł powiedzieć, że obecny, hiper-konkurencyjnym środowisku bolało tech więcej niż pomagał. (Oczywiście, Google również uderzył Microsoft z zaprzestania i zaniechania na aplikacji YouTube Microsoftu dla Windows Phone 8).
Podobne: Dlaczego chwila Larry Page w Kumbaya brzmiało pusty
Ale Page rozpoczęła również do dyskusji na temat problemów przemyślany twarze współczesne społeczeństwo, oraz w jaki sposób technologia może pomóc je rozwiązać.
Page mówił wzniośle o sprawach dotyczących światowych zasobów żywności, opieki zdrowotnej i technologii komunikacyjnych w krajach rozwijających się. Opowiadał wyjście poza krótkimi poprawek w bieżących sposób i zaproponował nam wszystko ogarnąć długą widok, w którym myślimy więcej o rozwiązywaniu problemów na przestrzeni dziesięcioleci.
Jedną z myśli największych Page’a, że ​​świat dać więcej miejsca na eksperymenty. Ten pomysł, naiwny, jak może być to, że nie powinno być to miejsce, gdzie ludzie mogą pójść i eksperymentować z tych pomysłów. (Pomyśl wzdłuż linii Inicjatywy Dharma z utracone).
Ale najbardziej uderzające część strony dyskusji był jak szczery i naprawdę optymistyczne był o przyszłości technologii i co możemy z nią zrobić. On nie próbuje sprzedać coś, ani też nie był twierdząc że znał wszystkie odpowiedzi. On po prostu chce najbardziej innowacyjnych ludzi na świecie, aby wrócić do dzielenia się wielkie idee i rozwiązania większe problemy.
Podobne: Page wyjaśnia, dlaczego stracił głos
Oczywiście, jest to całkowicie nierealne, że ten idealizm będzie szmer na każdym rogu Google, lub że spółka zamierza radykalnie zmienić kurs w imię altruizmu – nawet jeśli jego słynny firmowe motto to “Nie bądź zła. ”
Ale przynajmniej wiedzieć, że lider jednej z największych firm na świecie jest nadal napędzany przez wizję, że technologia może zmienić planetę lepiej jest coś, co może przywrócić wiarę w branży, która nadal rośnie coraz bardziej cyniczny.

 

COMMDLG-DLL

EAPQEC-DLL

FWPKCLNT-SYS

FWPUCLNT-DLL

FXSAPI-DLL

FXSRES-DLL

FXSTIFF-DLL

FXSUI-DLL

FXSUTILITY-dll

FXSWZRD-DLL

FXUCU001-DLL

GAGP30KX-SYS

GDI-EXE

HIMEM-SYS

HOSTNAME-EXE

Leave a Reply